Галените имена

  • 12 010
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
А как наричате галено Калоян newsm78

# 16
  • Мнения: 130
Моята дъщеря се казва Яна Мартина аз и викам Яничка баничка Crazy

# 17
  • Мнения: 7 640
А как наричате галено Калоян newsm78
някога имах такова гадже- Коко, а приятелите му- КалО, Калата

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 701
А как наричате галено Калоян newsm78
някога имах такова гадже- Коко, а приятелите му- КалО, Калата
На сестра ми е Калоян и му викаме Кала!
Моите са Александър и Моника.Викаме им Алекс или Аче,а на малката Мончо,Мони,Макаронче! Laughing

# 19
  • Мнения: 2 255
А как наричате галено Калоян newsm78

Коко или Кала
засега той сам успява да казва само  Коко  Wink
Иначе още го наричаме "пъпеш", "бам-бам"  hahaha

# 20
  • Мнения: 2 784
На Калина понякога, макар и рядко и казвам Калинче. Никога Калинка. За Кали и Ина не мога да си обърна езика. В болницата и казвах Кики, ама като се прибрахме у дома мъжо и майка ми писнаха- не им хареса. Сега чакам да проговори и сама да се нарече някак- така и ще и викам.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 23 фев 2006, 15:32 от Tsvety

# 21
  • Мнения: 2 952
На мен пък на музи ми идват разни именца , нямащи нищо общо с името Саги....просто извъртяни такива , става ми хубаво като  му ги казвам.Иначе  по име си се обръщаме най-често, и той вече си го знае ....обръща глава с усмивка. Grinning

# 22
  • Мнения: 1 107
А как наричате галено Калоян newsm78

Кайо!

# 23
  • Мнения: 3 356
Бобсън,Боби,Бобо,Боянищеее Whistling

# 24
  • Мнения: 442
като беше бебе мила я наричах с всякакви `лигави` Mr. Green имена: бебуня, шушулка, пухче и пр. баща й и баща ми й викаха най-често `заЯк`. когато порасна, се обръщаше на името си, но когато я питаха как се казва много дълго време казваше `ая`. все се чуудех защо така упорства и защо не си казва името, както е. в един момент установих, че тя си мисли, че се казва `заЯк`. като беше на две години, сама се кръсти `принцеса голото дупе`. но откакто се роди сестра й, отстъпи тази титла на малката. сега й казвам мила или милуша.
а радост си е радост. ... и в никакъв случай ради Naughty

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Сина ми се казва Давид, галено му казвам Дейвид, използвам и слънце, съкровище, злато.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 901
На Биляна казваме Биби, Бибе, Бибка. Често й казвам Бубана, Биляни, Билянко, но често виждам в нея и Муцунка, Заешко Сърце и Мишленце. Моя си е и мога да си се лигавя с нея, както си искам, поне докато не каже, че не й харесва. Ако искам и Нина ще й казвам (едно време на всичките си котки казвах така, независимо че лично съм си ги кръщавала с най-различни имена, нямащи нищо общо с това)

# 27
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На Биляна казваме Биби, Бибе, Бибка.
Ауууууууу, така като ми каже някой съм готова да го изям с парцалите!Звучи ми като звук на клаксон това "Биби" Wink

# 28
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Дъщеря ми се казва Вероника и галено и казваме Рони, Ронко, Они (тя така си вика Wink). Все още и казвам бебеРони Laughing, Мушмурок...и много други, според настроението.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Белослава ->Беси, Беска други умалителни избягваме  Naughty
Сина на една позната на около 1 годинка се обръща на пикльо и лигльо  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт