Смути

  • 177 206
  • 770
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен,днес направих първото си смути и заложих на сигурно,а именно-ягоди,банан и портокал,хареса ми.Утре смятам да опитам с ананас и банан Simple Smile

# 421
  • Мнения: 8 163
Скандал, поздравления! С течение на времето започни лека-полека да добавяш и тъмни зеленолистни. Те са с най-висока хранителна плътност.

# 422
  • Мнения: 83
Скандал, поздравления! С течение на времето започни лека-полека да добавяш и тъмни зеленолистни. Те са с най-висока хранителна плътност.
Малко съм скептична относно зеленолистните,но пък за всичко има първи път.Ще се върна назад в темата да си харесам по-зелена рецепта,че и на мен ми е любопитно Simple Smile

# 423
  • Мнения: 3 595
Ако добавяш шепа спанак вкусът изобщо не се усеща, но пък витамините и минералите са там.
Иначе някои други зеленолистни като кейл трябва наистина бавно да се започва с тях ако човек е начинаещ, вкусът на кейл на мен ми идва силен и първо трябваше да свикна и второ да намеря точното количество, за да не доминира вкусът.

# 424
  • Мнения: 8 163
Кейл "Ласинато", спанак, магданоз, авокадо, манго, лимон, портокалов сок

# 425
  • Мнения: 162
Здравейте момичета, има ли някой от Варна, който да ми каже от къде да си намеря кейл или бок чой?

# 426
  • Мнения: 566
Знаете ли рецепти за крекери от  пулпата на плодовете и зеленчуците?

# 427
  • Мнения: 8 163
Знаете ли рецепти за крекери от  пулпата на плодовете и зеленчуците?
Не и не съм търсила, защото не ми се е налагало. Смутито не оставя пулпа.

# 428
  • София
  • Мнения: 39 775
Цитат
Примерна рецепта за Крекери:

    1/2 чаша ленено семе / чиа семена
    1/2 чаша смляно ленено семе
    2 чаши пулп

# 429
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Хайде и аз в отбора. Уцелих джакпота и взех блендер, който хем е мощен 750W, хем е със стъклена кана, хем има и мелничка и струва само 89лв Party Остава и да работи Laughing Насъбрала съм десетки рецепти и от утре започвам

# 430
  • Мнения: 566
Хайде и аз в отбора. Уцелих джакпота и взех блендер, който хем е мощен 750W, хем е със стъклена кана, хем има и мелничка и струва само 89лв Party Остава и да работи Laughing Насъбрала съм десетки рецепти и от утре започвам
харесва ми, може ли линк на лично съобщение от къде е купен

# 431
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Записвам се при вас, скоро почвам да си правя, тъй като газирано от години не пия, сокове не обичам и си остава само вода и кафе, както и чай, но той само зимата го пия, така че идеално ще ми е с тези смутита Simple Smile))

# 432
  • Варна
  • Мнения: 771
Хайде и аз в отбора. Уцелих джакпота и взех блендер, който хем е мощен 750W, хем е със стъклена кана, хем има и мелничка и струва само 89лв Party Остава и да работи Laughing Насъбрала съм десетки рецепти и от утре започвам
харесва ми, може ли линк на лично съобщение от къде е купен
може ли и на мен Praynig
благодаря Hug

# 433
  • Мнения: 8 163
Спанак, пресни смокини, два лимона, ленено семе, портокалов сок



Тифани Ейкинг, смутито не е напитка, а течна храна, с която можеш да замениш едно ядене. Внимавай, за да не увеличиш прекомерно приема на калории.

Джулая, честито!

# 434
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Фея Кръстница, благодаря Simple Smile Вече мога да споделя впечатление от блендера. Добре прави смутито. Е, не е съвсем на кремче. Единствено се издъни с едно манго, но и самият плод беше доста зелен и твърд, та блендерът успя да го раздроби до парченца от по 0.5-1см.

Как смутиата ви се получават толкова красиви цветово. Моето с ягода, банан, спанак и рукола стана бежаво-зеленикакво като.... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт