Отговори
# 705
  • Мнения: 3 606
Виж те сложих си най-актуалната и най-великата и най-хубавата на гащурките
Кате #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfireДа я махаш на мига от гащурите си

# 706
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
охо, я вижте  Mr. Green
Скрит текст:
Това са стари снимки ,и с Ханде имаше подобни  Mr. Green
Да ,Ирка, точно защото е стара във фейса питат колко време ги е лъгал Naughty

# 707
# 708
  • Мнения: 4 314
Може ли да замоля нещо. Аз съм много избухлива, и така като я гледам Зъбла моье леко лаптопа да пострада. А пък не е желателно, че с него работя. Та като слагате Зъбла.... моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяя скриите я, ако трябва и предупреьдажайте с големи червени букви!!

Гери аз за майтап си я сложих  hahaha ама ще я махна ,малко да я погледам ,че се чудя каква й харесват толкова , опитвам се а открия какво е привлякло Керем newsm78

# 709
  • Мнения: 27

Така беше облечен и на снимката с Ямур,явно и другите са били с тях наистина  Peace
Рано или късно истината блясва.И е толкова проста,а ние я осложнява ме.Ето май се оказах права,Зъбчето и е станало лошичко,май е преяла,а нали сега е в процес на захранване,лекува се момето hahaha.Ах тези женски номерца,възползва се Кирето да я изпрати и хоп снимка.Може и тя да си е поръчала,знаели се като и знаем акъла на птичечовка.
Ха селам сега  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Каквито и урагани да се разразяват и цунами да предизвикат накрая наш Кире ще си е сухичак и пак ще си блести.
Много хубави снимки днес на Керем и Ханде.Ханде ми е слабост,е и Кирето ама той е зает.Благодаря ви. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тери Heart Eyes Hugблагодаря за превода на озета. newsm51
Тежка серия се очаква,но за съжаление съм на бал и няма да мога да я гледам.

# 710
# 711
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Виж те сложих си най-актуалната и най-великата и най-хубавата на гащурките
А-у, че си красотна ooooh! ooooh! ooooh!Ако сбъркаме и почнем да гърмим по теб  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 3 606
Скрит текст:
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 69
Виж те сложих си най-актуалната и най-великата и най-хубавата на гащурките
Кате #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfireДа я махаш на мига от гащурите си
Кате,имай милост  Mr. Green    #2gunfire по  Мела

# 714
  • Мнения: 33 436


Това го нямаше в епизода  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 7 162
Скрит текст:
Това са стари снимки ,и с Ханде имаше подобни  Mr. Green
Да ,Ирка, точно защото е стара във фейса питат колко време ги е лъгал Naughty

И за Ханде ли е лъгал  Peace щом има подобни снимки и с нея  ooooh! За мен,феновете прекаляват на моменти в това ровене и правене на детективи...аз казах и в началото...приемам,че е възможно да са заедно,но за мен това ще от скоро и ще повярвам само след като потвърдят  Peace

# 716
  • Мнения: 4 314
Свиквайте лятото все до Кирето ще я гледате и все гушната ,щот сигурно не може да повярва ,че такъв мъж й е обърнал внимание  Joy Joy Joy Joy Joy

Дано Ирка и Пепи са прави и излезе вярно ,че не са заедно .................тайно се надявам за това

# 717
  • Мнения: 3 606
Като я видя как се смее в гащурите на Катето и ми иде да я #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire и какво ли още не #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 718
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Момичета ,нямаме тема и Диди я няма  Peace  Отряда за бързо реагиране да се организира ,лютфен Praynig Praynig Praynig

 
Скрит текст:
заради Кирето и турски почнах да уча, в къщи ще ме изтрепят, а той какви ги надроби ooooh!

# 719
  • Мнения: 4 314
Да ама като Ямур ми е на гашките --виж как ме забелязвате ,а  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Требе да се актуални бе хора ,а тя сега е на върха ............... на тъпотията

Общи условия

Активация на акаунт