След A.Ş.K. в очакване на новите проекти на Хазал Кая - *Тема 15*

  • 77 156
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 116
Привет по нощите отново!

Тинче, успех щом има още учене!  Hands Thumbsup Flowers Four Leaf Clover Hug
Снежи, Тинче, Джейн, LuDmIl_75, 

Изгледах и аз еп., при това с голямо удоволствие.

Ей, така изглеждах след него, а и докато гледах пак си бях така... Joy

Повтарям се, ама няма как- харесва ми сериалът, хареса ми и еп. 5-ти.
Поздравления за екипа, страхотни бяха!
Времетраенето на еп. бе кратко/ в сравнение с повечето дизита/, а и когато е интересно-
съвсем не се усеща кога се изнизват минутите?! А четвъртък- другата седмица е уви, далеч... Joy
Много се заплетоха нещата около всички заедно и около всеки поотделно.  newsm78
Интригуващо и любопитно става и показвайки ни нови страни от "лицата" на героите.  newsm78
При някои изненади- няма, но при други- ооо, ще са големи...изглежда...  #Crazy
Имаше и динамика в еп., макар случките да не бяха многобройни с героите ни- като съдържание.
За сметка на това всяка бе с повишаваща се интензивност и бърза смяна на емоциите като посока. Shocked
Отново силен и впечатляващ финал на еп., финал- който не просто удовлетвори/предполагам поне/
голяма част от зрителите си, а финал- с който "Марал" спечели своите зрители и занапред. Heart Eyes

Песента, чийто припев си припяваше Дениз преди партито е на моя любимка- Hadise
Ето и цялата песен:
https://youtu.be/qtVsVJ9V338
Hadise - Prenses

И аз очаквам по-висок рейтинг... време ни е вече... newsm78
хубава история, отлична игра..."високите цифри" ще са заслужени- ДАНО! yes

Много са нещата   typeuu  които ми се ще да споделя, но и утре/днес, де/ е ден. Grinning
А сега е време най-вече и за малко сън... Grinning
Спокоен финал на работната седмица днес ви пожелавам и до среща в темата! hug



п.п. Като пиша по нощите, една камара грешки съм направила. ooooh!

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 14:06 от margita9

# 691
  • Мнения: 8 549
Добро утро.  Hug Hug Hug



Марги,    bouquet И аз се надявам на по-добри цифрички, ама ще видим. Peace Praynig

Сет





Зад кадър.











Хубав ден ви желая.    bouquet Hug

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 08:42 от ·٠•Snejka•٠·

# 692
  • Мнения: 2 787
Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рейтингът не е това, което очаквах, но.........., това е, има леко понижение в тотала, в АВ е около 0,5% надолу



Не мога да не ви пусна тоя коментар на една рашанка  Joy Joy Joy

Единственное что у Алары вышло искренне — так это потекли слюни при виде голого торса Сарпа! А Ойтун вообще какой-то мутняк. Завидует тому, что Марал смотрит на Сарпа не так как на него!
и отдолу

1/ у меня тоже текли слюни
2/та и у меня потекли   hahaha hahaha hahaha

и така, ама си заслужава поздравленията Арас  Peace, да уточня, че на мен ни ми потекоха Joy Joy Joy

Хубав ден!

# 693
  • Мнения: 141

Добро утро и хубав ден на всички и от мен! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



С огромно удоволствие изгледах преведените на руски 2-4 серии. Идейният замисъл е прекрасен; сценарият е с голям потенциал - много неща могат да се развият и покажат. Операторското майсторство е на изключително високо ниво. Музикалното оформление на Джем Тунджер  - великолепно.
Гледането на сериалчето е извънредно приятно - няма празнословие и излишни сцени. До момента всичко е много добре обмислено и осъществено. Възхитена съм от работата на Дениз Колош и ако продължава в същия дух в най-скоро време ще ми стане любимка.
Спокойната атмосфера на сета и взаимното разбирателство между правилно подбрания екип  правят актьорското присъствие на екрана много силно и вълнуващо.
Момичета, от това, което видях досега, сигурна съм,  че Халис е бащата на Сарп. Халис много добре знае, че има син на име Сарпр, въпреки че от телефонния разговор на Нилюфер с бащата на детето и става ясно, че бащата отрича да има син Сарп. Това чува малкият и оттогава е омразата и желанието му да отмъсти на бащата, който го е отхвърлил.
Сарп сам се досети кой е баща му след като видя как телевизионното предаване, отразяващо сватбата на Халис с втората му съпруга - Дениз, разстрои Нилюфер. Инициалите на Халис  върху пазената дълги години кърпичка, скрита в гардероба разсеяха съмненията му.
Първоначалната идея на Сарп вероятно е била да причака Халис пред Луна и да му поиска обяснение за неизпълнението на бащиния дълг, но внезапната поява на непознатия брат го принуждава да смени плана си.

# 694
  • Мнения: 8 549
Петрова,  Hug Heart Eyes   bouquet

Джейн,   bouquet  Жалко за цифричките, ама каквото, такова. Peace

Поне в социалните мрежи сме първи. Wink



Красота. Heart Eyes



Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 17:20 от ·٠•Snejka•٠·

# 695
# 696
  • Мнения: 2 116

Приятна вечер и от мен!

Снежи, Джейн, Петрова,   Hug
Благодаря за споделеното!

ПетроваHeart Eyes добре казано, споделям напълно! yes

 Shocked newsm78 изненадана съм и аз, наистина очаквах по-високи стойности за рейтинга, но каквито- такива.
Хубаво е поне, че в соц. мрежи е оценен подобаващо еп. от снощи, все е нещо, при това е и добро.  Grinning

Като начало по няколко думи за тези, които не ме изненадаха и в еп. 4-ти. Naughty



Бенан голям подлец ще излезе. ooooh!
"Гони" го шубе, на тръни е да не се разбере какви ги е натворил. Mr. Green
Но и не показва нито съжаление, нито разкаяние някакво, какво остава за отговорност негова-
към Ария и състоянието в което е и заради него. Crossing Arms
Нещо повече нова мадама взел да сваля,  Shocked ... ах, калпазанин такъв. bash
Вероятно се надява, Ария да си реши проблема сама, а на него всичко да му се размине.
Страхливец-  пълен страхливец. Mr. Green
Добре, че заряза и него Ария, не си струва да се занимава с него- ама хич даже. Naughty



За Алара доколкото разбрах, тя не е просто модел, тя е лицето на марката "Луна".
Та затова изглежда го дава и така "важно и тежко".  newsm78 Joy
Чудя й се... що се занимава със Сарп, като разбира, че е невъзможно да "пробие" при него?
Не е чак толкова глупава все пак, може да види къде му е интереса на Сарп, в кого по-точно.  Grinning
А може и да е...не толкова схватлива...  hahaha hahaha
Свикнала е да разчита прекалено и основно на визията си, на ефекта и въздействието от това.
И когато става дума за работа- да, може, но в случая нещата са различни. hahaha hahaha
Демонстрира, че държи на себе си, на самочувствието си- но явно това са повече "празни" пози,
щото иначе нямаше да се самоунижава така- с неприета "лична оферта",  Wink 
ама тя пак на линия и готова да се самопредложи.  Mr. Green
Ще досажда на Сарп и ще дразни Марал- няма да се разминем без това от нея.  ooooh!
Да не е нещо повече само, че тогава става наистина лошо. Crossing Arms

п.п. 1 Едно муз. поздравче! Heart Eyes
https://youtu.be/ASoydJybFSk
Hadise - Mesajımı Almıştır
п.п. 2


Браво и за Джанан, много правилно поведение в случая, много ми хареса. yes
Наистина дочу част от разговор, но и не побърза да обвинява Сарп или да "разнесе'' чутото.
Като първо се опита да събере повече инфо- а изводите- кое, как и какво е- след това.
Но не остана и безлична и пасивна- обаче реакцията й бе повече от прецизна и деликатна.
И възможно най- добрата, при това за всеки в ситуацията, засегнат малко или много, пряко или не.
Да си безпристрастен и обективен е доста трудно, но ето, че тя успя да бъде именно такава.
Казват, че няма как... и вълкът сит и агнето цяло- ама на нея й се получи.  Grinning
Отново помогна и на Марал, напомни й, че има сили да "воюва" и да спечели и в битката за чувствата си.
Взела е страха и на г-жа Дениз... hahaha hahaha
Ама и как небрежно отмина след подаръка от Дениз на парито за Ойтун.  Joy Joy
Нямаше ефекта...УАУ Shocked и за нея...е, щото други неща я впечатляваха Джанан...други.  Wink
Иначе- да, вярно беше предположението й от само това което бе дочула и успяла да разбере след това-
Сарп ревнува от Ойтун, та и това му е проблема с него.
Нямаше и как да знае колко по-сериозни са нещата в действителност.
Но и му напомни...че ще го наблюдава изкъсо... Joy Joy

п.п. 3
 

Дениз се изхвърли прекалено- подарък...яхта...брей... #Crazy Joy
Ма то, като не са нейни парите, а на Халис...лесно се пазарува така... на едро. hahaha hahaha
Е, "купи" си благоразположението, но до кога, а и до колко- няма как да се знае.  Wink
Обича да си припява, ама все я прекъсват пусто... hahaha hahaha
Определено не е толкова зла или лоша, гони си сметката жената...а това донякъде мога да го приема.
Но стига да не вреди в преследването на тези си цели на други, тогава- ок, така да е. Naughty
Нещо не й се получи сплашването на Марал... hahaha hahaha



Има и наистина някакви чувства към Халис, не е само "чиста сметка".
Предполагам не иска да "дели" вниманието му с това за децата му.
Затова и малко по-злобна и нападателна е на моменти, нейното е повече "защита" на онова-
което смята за- само нейно.
Актриса е обаче...как само умело играе...пред всички,  Shocked
добре, че не пред всички й минава "ролята"... hahaha hahaha
Нямам изненади и при нея...следва си линията на поведение от самото начало. newsm78 Joy

Спокойна вечер и до по-късно! Hug

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 22:21 от margita9

# 697
  • Мнения: 141
Снежи, Hug Heart Eyes  Маги, Hug Heart Eyes Джейн, Hug  bouquet
Отдавна не обръщам внимание на измислените Ердогански рейтинги, които изобщо не са критерий за качество и висока художествена стойност. Смятам, че за момента социалните мрежи са по-обективни, т.к. там цензурата е много по-малка.
Искрено се надявам да изгледаме сериалчето без съкращения и префасониране така, както е замислено в самото начало.












# 698
  • Мнения: 141
Маги,  love001  love001 newsm51
Благодаря за изчерпателните анализи и музикалното оформление.
И ние сме си направили снимчици.











Приятна вечер на всички и бързо появяване на 5 еп. с руски субове.

# 699
  • Мнения: 2 116

Добро утро и приятен уикенд!

Днес е Лазаровден, честит празник!



За имениците- здраве и късмет, за всички останали- също!

Петрова,  Hug  bowuu  
А по повод рейтинга- и аз мисля, че не бива да се взема за единствен критерий за качество и стойност.
Той обаче също е важен за продукцията, дано само не е и решаващ за проекта, за сериала в случая.
Не знам доколко екипа ще следват готов сценарий, може би в процеса на снимане се налагат някакви промени.
Надявам се, да са в посоката, която вече зададоха- защото тя на мен ми допада.  Grinning




Яман беше добре подготвен с информация за Ойтун.
Изглежда сериозно, а и от дълго време проучват и следят всичко и всички около Халис.
Продължавам да мисля, че нещо много лично стои зад намеренията на Пейкер. newsm78
Такава "отдаденост" на целта не е току- така, без нищо, или за нещо малко.  Naughty
Но какво е точно...ето още една голяма питанка...  Confused:
Пейкер не я видяхме в еп.,тя си има подставено лице - в случая Яман.
Любопитно ми е какво я води и нея, а и защо най-вече... Thinking
Каквото и да е обаче...мисля си, че една мисъл би била много намясто за причините й:
"Грижата за излишното често се съчетава със загуба на необходимото" Солон


Хубав ден!

# 700
  • Мнения: 2 116
Привет отново!

За Ойтун едва с превода ми се проясниха някои негови реплики от първите еп.
От там и на поведението му на което не бях "хванала" ясно смисъла.
Беше се върнал с не особено желание, намеренията му бяха и бързо да си тръгне отново.
И защо?
В един от разговорите им с Халис, той недвусмислено изрази съмнение,
че баща му се радва на завръщането му. newsm78
Значи имаше нещо между тях все пак, нещо- което обтяга отношенията им.
Нещо свързано от една страна с Ойтун, а от друга и с Халис като родител и баща. newsm78



Ойтун определено влияе зле / без да знае, а и без да иска/ на Сарп- на неговата въздържаност и търпение.  Rage
Оказва се пречка по пътя му и до Марал и до баща му- Халис.
Оказва се и причина за силна ревност, а това вече е много сериозно. newsm78

   

Да, тайната на Ойтун беше страшна. ooooh! Crossing Arms
На мига помрачи усещането ми за него до момента. Rolling Eyes
Потвърди ми се оназ приказка, че много хубаво не е на хубаво. newsm78 Joy
Пороците са лошо нещо- уви, никой не е застрахован от тях, от грешките им, та и Ойтун.
Лошо е това което бе причинил на приятеля си- Каан, /ако съм чула правилно името му /
но аз видях съжаление и разкаяние за стореното от Ойтун.
Чух и обещанието му да се откаже от комара дадено на баща му-
затова ще му повярвам и аз, че е сложил точка на тези си навици- комарджийските. Mr. Green
По мое подразбиране Каан е жив, не е умрял.  newsm78
Не, че това омаловажава случилото се с него по вина на Ойтун,  Naughty
но в случая грешките спрямо него са поправими все пак.



Беше впечатлен от подаръка на Дениз, макар да е живял задоволен и в охолство-
но да получиш яхта не е малко, даже и да си богат.  newsm78 Joy
Но беше мил и внимателен и към останалите. Grinning

 

Все още ми е неясен по отношение на Марал-?!
Че я харесва- това- да, но доколко и как по-точно я харесва???
Като приятел, като жена... newsm78
За сега е удобно използван за ревността на Сарп от стратега по връзки- Аслъ. hahaha hahaha
Но ако от чуждо "средство" се превърне в реален фактор за ревност, при това вече сам и съзнателно ...
тогава ще стане интересно, но и доста напечено. #Crazy Joy

Изненадана съм донякъде от миналото на Ойтун, но и ми е повече любопитно-
защо е стигнал до това да играе комар? newsm78
И дали наистина се е променил, дали си е взел поука от случилото се с Каан?
Изобщо взе да става май все по-важен героят му.... newsm78




Много ме радват снимките зад кадър... newsm03
Топлите им и очевидно близки отношения извън сериала и героите им ми допада!  newsm10

Последна редакция: сб, 04 апр 2015, 21:04 от margita9

# 701
# 702
# 703
  • Мнения: 2 116

Зарани,
  Hug
  bouquet Благодаря за трейлъра...ще става интересно и май повече драматично... newsm78

# 704
  • Мнения: 2 116

Добро утро и приятна неделя и от мен!

Към аромата на кафето, да прибавим и аромата на цветята, че днес е празник за тях!
Честита Цветница, честито за имениците и всички нас- останалите!
С пожелания за здраве и повече усмивки!  Heart Eyes
И аз си имам цветенце у дома- щерката е Ралица, красиво цвете! Grinning
Скрит текст:
Букет от плодове за вас, за нейно здраве, заповядайте! Hug





До по-късно, цветен и ароматен ден днес! Hug

Общи условия

Активация на акаунт