Някой усети ли земетресение?

  • 26 364
  • 453
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 716
Така е, тренингът на Пернишката школа ни е направил по-силни! Grinning

Вчера часовете преди и след бях като парцал и кафетата не хващаха, сякаш пиех водица. Днес съм свежарка, въпреки късното лягане снощи.

# 421
  • Мнения: 86
До сега бях на вън с детето и нищо не сме усетили,сега от вас разбирам,че пак има трусове......

# 422
  • Sofia
  • Мнения: 26 645
аз други не съм усетила...

# 423
  • Мнения: 6
Не знам в БГ как е било, но тук беше повече от ужасно, всеки малък трус се усеща. Вчера при голямото земетресение, бях сама у дома с децата, живеем на 5 етаж, имах чувството, че ще умра. Земята беше покрита с изпопадали неща. Веднага щом свърши с децата изхвърчахме на улицата. Толкова треперех, че не можех да запаля колата в продължение на минути.  Сега сме при свекърите, в къща, но  само при мисълта започвам да треперя.

# 424
  • София
  • Мнения: 15 503
Не знам в БГ как е било, но тук беше повече от ужасно, всеки малък трус се усеща. Вчера при голямото земетресение, бях сама у дома с децата, живеем на 5 етаж, имах чувството, че ще умра. Земята беше покрита с изпопадали неща. Веднага щом свърши с децата изхвърчахме на улицата. Толкова треперех, че не можех да запаля колата в продължение на минути.  Сега сме при свекърите, в къща, но  само при мисълта започвам да треперя.
Те са на две места, в Егейско море едните, другите в Турция и като се комбинират става лошо.

Мен сега нещо изведнъж ме заболя главата, дали не предусещам нещо?

# 425
  • софия
  • Мнения: 25 889
Не знам в БГ как е било, но тук беше повече от ужасно, всеки малък трус се усеща. Вчера при голямото земетресение, бях сама у дома с децата, живеем на 5 етаж, имах чувството, че ще умра. Земята беше покрита с изпопадали неща. Веднага щом свърши с децата изхвърчахме на улицата. Толкова треперех, че не можех да запаля колата в продължение на минути.  Сега сме при свекърите, в къща, но  само при мисълта започвам да треперя.
Те са на две места, в Егейско море едните, другите в Турция и като се комбинират става лошо.

Мен сега нещо изведнъж ме заболя главата, дали не предусещам нещо?
Дано не. Praynig

# 426
  • Мнения: 17 546
Аре ся, всеки дискомфорт е предвестник за апокалипсис!  ooooh! Що насаждате стрес на хората, не разбирам?! Crossing Arms

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Аз не спах добре снощи и днес съм като парцал  Sick На няколко пъти ми се завива свят и ми се струва, че люлее.Кръвното ми е идеално, явно вестибуларния се е разбъркал  Crazy

# 428
  • Другата България
  • Мнения: 37 794
Аре ся, всеки дискомфорт е предвестник за апокалипсис!  ooooh! Що насаждате стрес на хората, не разбирам?! Crossing Arms
Аз бях написала защо и е притеснено, ама ме забърсаха. Crossing Arms hahaha
Много важно, то си е така.
И мен ме боли главата....... ooooh!

# 429
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 295
Снощи в просъница усетих полюляване, но вместо да се разсъня заспах дълбоко. Имам леко главоболие, но може да е от ямболската перла   33uu

# 430
  • Мнения: 0
И аз не съм усетила нищо.На 24-ти по обед ми се обадиха, и тогава разбрах за земетресението.

# 431
  • Мнения: 361
И аз снощи не спах добре. Да не кажа изобщо. Сигурно до 2 се въртях като по едно време дори и скочих и застанах под вратата. Леглото се люшна леко за момент, но може и така да ми се е сторило, защото ММ не можа нито да го усети, нито да се събуди както трябва. Пак си легнах, но заспиването  беше кауза пердута. Сега прочетох, че около полунощ е имало трус край Смолян, а малко по-късно и вторичен в Егейско море. Може и от тях да е било будуването.

# 432
  • Мнения: 3
здравеите и от мен,за радост аз бях наван и не го усетих но сега сам доста притеснена защото маикини заминават от работата точно там на екскурзия.доста се надявах че ще им я отменят но няма.вече всичко им е платено,а четох че сеизмолози от гарция казват че може да има и по силно от това

# 433
  • Мнения: 21 321
Снощи малко преди полунощ при нас пак имаше (Кърджали)

# 434
  • София
  • Мнения: 23 130
Нормално е да има хиляди затихващи трусове. Казаха, че до една година ще е така. И по-добре е като ги има тия трусчета.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт