Фитнес център Пулс

  • 259 514
  • 862
  •   1
Отговори
# 150
  • SF
  • Мнения: 21 407
Значи не е същата.
Аз не казвам, че лошо съм обслужена. Потърсих мениджър и тя за секунди дойде. Но акълът й си остана май тъм, където си беше. Предложих й да дойда друг път, тя ми каза, че няма друга работа, освен да разговаря с мен и да ми предложи условия, но непрекъснато хвърляше поглед към вратата и оглеждаше фоайето.

В момента какви карти с целогодишна отстъпка се предлагат?

# 151
  • Мнения: 7 766
на страницата им във фейса излиза да платиш 6 месеца и да ходиш година, имали 20 такива карти
във фитнеса на българия има и промоцията за безплатна седмица и е пренаселено и през деня, може и по тази причина да са тооолкова заети

# 152
  • София
  • Мнения: 483
 Thinking
Все повече се разколебавам за този фитнес. Много добри отзиви имам от познати, но тук като че ли са различни мненията. Някой дали ходи в Пулса на Народното събрание, за мнение? Видях в сайта, че има секция за SPA, която се разработва и се чудех дали ще предлагат и там вече..
 newsm78

# 153
  • SF
  • Мнения: 21 407
Точно в този фитнес ходя - на България. Ами сигурно е заета. Аз просто казвам защо не успях да си избера вариант на карта.
Имам още малко време да се почудя. Ще пуснат и нови промоции. Ако пратя приятел, ще ми направят отстъпка, но приятелите ми вече ходят в Пулс. Нови нямам Simple Smile

# 154
  • Мнения: 7 766
моята е 42 лв с достъп до 16 часа понеделник-петък и пълен достъп през уикенда
това е за фитнес, групови и спа
за заведен приятел - месец безплатен

# 155
  • SF
  • Мнения: 21 407
На мене ми правят отстъпка 50 лева, ако заведа приятел. На практика това е годишната ми членска такса и би ми излязла без пари. Това ти е за 14 месеца, нали, защото би трябвало да имаш 2 безплатни.

# 156
  • Мнения: 7 766
от многото четене тук събрах смелост само за 12 месеца, имаше и 12+1 и 12+2, на същата цена за 12 месеца и 1 или 2 безплатни

# 157
  • SF
  • Мнения: 21 407
Сега доволна ли си?
Аз съм доволна - чисто, ново, огромно, никога не е претъпкано. Цените на картите са много приемливи. При нас отвориха един нов фитнес в супермаркет - всичко е на един етаж, в една зала. Цената е 50 лева на месец.

# 158
  • Мнения: 7 766
о, да, та то ми излиза по 10 лв на седмица
за тия пари и само на сауните бих била доволна

# 159
  • Мнения: 38
Здравейте, аз съм на 50 лв. за 14 мес. + 2 безплатни.. Да, първият ден имах един въпрос за всеки случай и наистина ми отговориха през зъби /в този в хаджи димитър/. Моят съвет е като ви обясняват първия път е да слушате много внимателно и да задавате умни въпроси. Смея да твърдя, че мениджърът, който обясняваше на мен в един момент се спече, защото срещу него не стоеше кифла дето не разбира и може да преметне. Та наистина преди да подпиша договора всичко ми обясниха и аз се постарах да разбера. После като го подписах вече не им пукаше.. Grinning набързо ми го връчиха.. Сега при молба за подновяване не разбирам поведението им, но ако всеки тръгне да задава въпроси.. не ги защитавам, но виждам и какви кифли има.. наистина съм потресена.. които тренират с грим и пусната коса  Joy offtopic На една позната след изтичането на договора между другото й го бяха подновили автоматично, имайте го предвид.

# 160
  • София
  • Мнения: 1 447
О,да и при мен има кифли ,които тренират с грим и даже едната си топираше перхидролената коса в съблекалнята преди да започне да тренира беше като кошница hahaha не мога да ги разбера тия хора явно ходят там за да забършат по някой богат батка.На въпросната двама мусколести и обясняваха какво да прави,а тя само се въртеше и нищо не разбираше от поставените и задачи,но важното беше че се мотаеше с кошницата,клинчето и единия тон грим около целта и (батките)  #2gunfire . Много рядко може да срещнеш нормални хора,които са отишли наистина да постигнат резултат , аз все повече съжалявам,че се набутах с карта в този фитнес..

# 161
  • SF
  • Мнения: 21 407
Аз знам, че договорът се подновява автоматично - това е според някакъв Закон за договорите. Предупредена съм и знам, че месец преди да изтече, трябва да го променя, ако желая или да го спра с писмено заявление. Ако не - автоматично продължавам на същите условия.
Не съм сигурна дали не искам да си остана при същите условия. Нищо по-симпатично не ми предложиха, а ми се струваше, че мениджърчето на по-ниското ниво, щеше. После русата гранд мениджърка ми даде цените, които ползвам и в момента. Но разговорът с нея като цяло беше спънат и бърз. Пак ще ги пробвам.

# 162
  • Мнения: 7 766
в люлинския ми предложиха по една седмица безплатно в хотелите им Банско и Велинград на ол инклузив и с цена за придружител на 50%
скъпия работи в този квартал и щяхме уж заедно да ходим, но той се отметна, а и спа-то още не беше отворено през януари

това за автоматичното подновяване не го знаех, благодаря за инфото, към края на годината пак да го споменете  Grinning

# 163
  • Мнения: 1 197
За да се подновява автоматично, значи има такава клауза в договора.  Peace

# 164
  • Мнения: 668
Среща за подновяване ли? Да ме вкарат в стаичка, за да ми чертаят схеми с предложенията? Срещи с мениджъри ли? Неправомерно теглене от картата ли? Договори и позвънявания? Смях.
Ходя на фитнес в Атлетик Дианабад от години. Залата удовлетворява абсолютно всичките ми претенции. А те са много. Не контактувам с никой по никакъв повод. Веднъж месечно подавам смешните 40 лева с краткото "Да си подновя картата". Това е. Хора, идеята е да се облекчаваме в този живот, колкото можем. Не да го усложняваме.

Общи условия

Активация на акаунт