Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 май 2014, 12:54 ч.

Фитнес център Пулс

• 214 838
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
Ще тр да платиш трите месеца . Иначе тъпо, че момичето не е обяснило . Sad

# 751
На всички, които си мислеха, че работя за Атлетик и за Алимпияпас да се похваля, че си стиснахме ръцете с Пулс за 2020г. Още от септември, но нямах време да пиша по-рано. Не беше промоция, а цяла година пазарлък. Не работя и за тях. Дадоха ми това, което исках като цена и подписах. Развивам с тях заедно маркетинговите си умения! Simple Smile

# 752
Какво да й обясни, аз от всеки подпис с Пулс си имам копие и за мен. Тя не знае дори какво е подписала, девойката й е виновна
И аз спирам договра от нова година, промяна в работата е причината.
Fitnessss Laughing
И знам, че ще се върна

# 753
  • София
Какво да й обясни, аз от всеки подпис с Пулс си имам копие и за мен. Тя не знае дори какво е подписала, девойката й е виновна
И аз спирам договра от нова година, промяна в работата е причината.
Fitnessss Laughing
И знам, че ще се върна
Абе да съм казала, че не знам какво съм подписала? Не. Казвам, че нито ми беше обяснено нито ми беше даден екземпляр, а и тя не го е въвела в тяхната система. Внимавай как се обръщаш.

# 754
Внимавам, за това и договора знам как се прекратява, и документ имам за това
Ако тогаеа не си платила трите месеца, ще трябва да ги платиш сега
Дано се разберете за другата сума. В пулс има камери, спомни си кога си ходила. Освен това те звънят всеки месец за просрочие, питай защо не са ти се обадили, а са оставили сумата да се натрупва.

# 755
  • София
Внимавам, за това и договора знам как се прекратява, и документ имам за това
Ако тогаеа не си платила трите месеца, ще трябва да ги платиш сега
Дано се разберете за другата сума. В пулс има камери, спомни си кога си ходила. Освен това те звънят всеки месец за просрочие, питай защо не са ти се обадили, а са оставили сумата да се натрупва.
Ще питам да. Никой не ми е звънял. Направо си ми пратиха писмото.

# 756
На всички, които си мислеха, че работя за Атлетик и за Алимпияпас да се похваля, че си стиснахме ръцете с Пулс за 2020г. Още от септември, но нямах време да пиша по-рано. Не беше промоция, а цяла година пазарлък. Не работя и за тях. Дадоха ми това, което исках като цена и подписах. Развивам с тях заедно маркетинговите си умения! Simple Smile

Да добавя, че едни магически пръстчета ме изтриха от базата им данни като дългогодишен клиент на един фитнес и ме добавиха като чисто новичък клиент в друг фитнес, на супер цена. Значи все пак могло и да се случи - и триенето и цената Smile

# 757
Здравейте! Не е съвсем по темата, но т.к. тук пишат хора с разнообразен опит, искам да попитам, каква е нормалната такса за тренировка с инструктор?

# 758
преди 2 години беше 25лв на час или 80лв за 4 часа
за сега не знам

# 759
AllympiaPass важат ли за Пулс Младост? Само за групови занимания ли са или може и за СПА и фитнес? Благодаря.

# 760
Даниел, не зная. След цяла година преговори като за влизане в НАТО,  ми дадоха офертата, която исках и подписах с Пулс за 2020г.

За 2021г. ще видим .... ще се тренира, то е ясно, но по-нататък ще видя кой е най-добрият вариант.

Общи условия

Активация на акаунт