Фитнес център Пулс

  • 258 597
  • 862
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от този фитнес и членове ли сте ?

Опции:

# 810
  • Мнения: 3
Понеже информацията в сайта им е оскъдна може ли да разясните какви са условията за различните услуги в СПА-то? Солариум, масажи, заплащат ли се, с уговорка ли са, месечни лимити?

# 811
  • Мнения: 9
Понеже информацията в сайта им е оскъдна може ли да разясните какви са условията за различните услуги в СПА-то? Солариум, масажи, заплащат ли се, с уговорка ли са, месечни лимити?

Стани клубен член и всичко е безплатно
с изключение на личния треньор!

Като говорим за фитнеси,  пълното повторно
затваряне на фитнеси вече е факт в Торонто,
мъдруват дали до го наложат на цяла Канада!

# 812
  • Мнения: 7 352
Солариумът е безплатен само в Пулс, квартал Левски.
В Пулс на България е между 1-1.20 минутата , а масажите може да видиш в сайта на Виктория спа.

# 813
  • София
  • Мнения: 30 085
Понеже информацията в сайта им е оскъдна може ли да разясните какви са условията за различните услуги в СПА-то? Солариум, масажи, заплащат ли се, с уговорка ли са, месечни лимити?

Стани клубен член и всичко е безплатно
с изключение на личния треньор!

Скрит текст:
Като говорим за фитнеси,  пълното повторно
затваряне на фитнеси вече е факт в Торонто,
мъдруват дали до го наложат на цяла Канада!
Това не е много вярно. В някои обекти масажите са платени и сауната е с ограничено времетраене.

# 814
  • Мнения: 7 700
във всички обекти масажите са платени
сауната на бул. България е без ограничение във времето

коментарът 'всичко е безплатно' е ироничен, според мен

# 815
  • Мнения: 3
Солариумът е безплатен само в Пулс, квартал Левски.
В Пулс на България е между 1-1.20 минутата , а масажите може да видиш в сайта на Виктория спа.
Мерси, мен основно солариума ме интересува, масажите нещо не са ми особено любими, но ми е интересно как са го измислили.

# 816
  • Мнения: 9
Признавам, че въпроса, дали масажите влизат
в цената на клубното членство ме озадачи!
Досега не съм посещавал фитнес, в който
масажите да влизат в месечната такса. Това би
трябвало да е така, защото масажите са скъпо
удоволствие и цената за половин час се движи
(за САЩ) между 30 и 50$ и съответно за час- 50-90$.

Относно солариума има 4 безплатни от общо 8-те
обекта в София.

Никой не ми е лимитирал времето прекарано в
СПА-то. Нито пък времето във фитнеса като цяло.

Единственото ограничение е:
право само на едно влизане във фитнес на ден.

Тренировките с персонален треньор са платени,
това явно е така, за да се смъкне
цената за базовото членство.

Виждам, че предлагат и по-евтини карти в
които не е включено посещението на групови
занимания и при изявено желание се заплаща
отделно.

Щях да забравя, че във фитнеса в Младост
имаше „безплатно“ кафе от кафе-машина на
самообслужване, това последното беше преди
lock down-a, в момента нямам идея как стоят
„кафе нещата“.

# 817
  • Мнения: 9
Чехия отново затваря фитнесите!

Theatres, cinemas, concert venues, museums,
exhibitions, castles (including Prague Castle),
zoos, swimming pools and fitness centres are
closed until 25th October 2020.

# 818
  • Мнения: 5
Здравейте,
Искам да ви предопредя. Красавците от Пулс фитнес без да ме предупредят си теглили 2 месеца от сметката ми пари. Сега като отидох на място ми искат 3 такси за да си прекъсна договора. За да не попадате в моето положение си следете редовно сметките или най-добре се махнете от там. Само ще ви кажа че преди пандемията си превеждах таксата през тяхната страница. Обажфаха ми се да ме подсещат  като пропусна, но не се обадиха че ми теглят от сметката. Незнам дали е законно, но на мен като клиент който 6 месеца не е ползвал техните услуги ми е малко неморално. За хората които споделят че не разрешават да и теглят от картата. Предупреждавам ви че задълженията ви се увеличават и трупат. Освен таксите дължите и глоба за закъснение. С една дума. Които са членове да бягат. Другите  да се ориентират, към други фитнеси.

# 819
  • софия
  • Мнения: 1 245
Във връзка с горния пост, септември месец дръпнаха общо 6 вноски наведнъж от картата ми, 2 за моето членство и 4 за това на приятеля ми! Обадиха се, момичето не беше много наясно какво изобщо става и защо ми се обажда, затова отидох на място. Доплатих една вноска за да ми станат 3 и да прекратим отношения, приятеля ми също се отказа от тях. Да ама следващия месец ми дръпнаха едни 16лв, което е разликата между намалената такса и редовната. Оказа се, че въпреки написаната от мен молба да напусна и въпреки платените такси - всичко по банков път слава богу, и добре че пазех и бележки, тъй като в последствие ми потрябваха за да докажа, че съм платила, защото според тях не бях! С мъка и ходене неколкократно до обекта се изясниха нещата, пращах скрииншотове на плащания и преводи, защото удобно за тях мислеха, че са ми върнали 2 вноски при неправомерното теглене септември, а не една! Сбирщина малоумници, и не на последно място, по молба имам право да посещавам фитнеса до 06.12...по смс известия и мейли до 06.11.... кое и как е и защо ми се губи един платен месец изобщо не знам, но не ме интересува, спокойствието цена няма! Живи и здрави да са с парите дето им дадох, но не стъпих в залата им след първата карантина.  Просто си дадох парите на вятъра, защото съм будала, но отношения повече с тези хора - Н И К О Г А.

# 820
  • Мнения: 523
Знаете ли колко горе долу струва тренировка с инструктор или пакет тренировки? 
Сега имат оферта 65лв на месец и се чудя дали да се възползвам.

# 821
  • Мнения: 4
Пълни малоумници са наистина пткъм административно обслужване и персонал. Като база е ок . И в западен парк и дивидиалната тренировка за която заплатих пакет 1000 лева е групова . Имат само един треньор , а излъганите са повече !

# 822
  • Мнения: 523
Пълни малоумници са наистина пткъм административно обслужване и персонал. Като база е ок . И в западен парк и дивидиалната тренировка за която заплатих пакет 1000 лева е групова . Имат само един треньор , а излъганите са повече !
1000лв за какъв период?

# 823
  • София
  • Мнения: 30 085
Каква е ситуацията с картите? Моята трябваше да изтече през м. септември 2020г. От м. март 2020 е "замразена" т.е. срокът на картата се увеличава с месеците, през която е била замразена, нали? Ако реша да прекратя договора, трябва да изчакам да изтекат 12м. през които да е била активна и да дам 1м. предизвестие за прекратяване или да си платя таксите просто, нали така?

# 824
  • Мнения: 35 891
Моля някой да пусне нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт