Моля се вече,теста да покаже,че има човече!-Тема 75

  • 23 388
  • 682
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 777
Здравейте, момичета  Hug
Цопвам се с гол запис, а после ще наваксвам с четенето. От утре съм отпуска и най-накрая ще съм по-активна  Hug

# 61
  • Мнения: 19 715
Шоки, много яка роклА!

# 62
  • Мнения: 2 660
Ти да видиш какви си взех днес.  Grinning Вече съм оборудвана за лятото. Но нямам как да ти ги покажа, защото ги нямам на снимка.

Кристина, мисля, че мин. 10 секунди трябваше да бъдат потопени. На гърба на пакетчетата пише.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Julcy, голям гуш от мен  Heart Eyes

Аз съм с тест утре, но преди малко на тоалтната хартия имаше мнооого бледо розово ... 27 ден ми е днес от 30 дневен МЦ, но каквото такова....

Поляхме го иначе с мъжо, като изпит Simple Smile На принципа "полят изпит, взет изпит", нали е тест ...

# 64
  • Мнения: 19 715
Шоки, много обичам чужди рокли! Да ги снимаш непременнооооо!

Айде тествайте се утре да променям списъчето Laughing

# 65
  • Мнения: 777
Мили мои момичета, искам да ви почерпя за здравето на Моя Прекрасен Невероятен и Любвеобилен Мъж, който днес е рожденик





Опитах се аз да му направя един незабравим подарък - 2 дни подред правя тестове за бременност- ама НЪЦ! Пак съм взела от отрицателната партида  Laughing

Онзи ден обещах да ви пиша, ама ходих на гости, вчера пък празнувахме РД-то, а днес - първа смяна, че да ми е гадно.. Та да не кажете после, че съм ви забравила - просто бях заета   Whistling Hug

От утре започвам да подготвям своята част за бебешкото парти на моята приятелка и засега съм ентусиазирана и весела. Силно се надявам да не ми се скофти настроението тези дни и да си изкарам добре отпуската.

Шоко все гледам снимката на тестчетата и ти стискам най-силните палци всичко да е наред до термин!  Heart Eyes Бялата рокля е прекрасна!  Hug

Гушкам ви всички и се заемам да си помагам за следващата тема  Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 1 185
афродита, честит празник и ние не сме те забравили-дано скоро се сбъдне мечтата ви и рожденникът стане татко  Hug  bouquet Наздраве!

# 67
  • Мнения: 990
Афро: Да ти е здрав ТМ, да ти е упора във всичко и заедно да изживеете безброй щастливи мигове -първият по време да бъде фактът,че ще стане татко!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 757
Шоки днес не ми се готвеше ама хич....и хапнахме готови кюфтета и кибапченца със салатка и сиренце   chefголяма идея няма що  hahaha ти дадох
Афро честит ти рожденник,на другия му РД да е тати  Hug
Мира добре дошла при нас и много успех с теста утре

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Жив и здрав да е рожденика Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 660
Мерси, Афродита! Дай Боже този път всичко да е наред. Как ще празнувате РД на ТМ? Ние вчера се размазахме тотално... Само дето аз не пих, ама то след цял ден готвене ходех на зиг заг и оплитах думите, та никой не забеляза разликата  Laughing

Мира, стискам ти палци  Grinning

Мел, аз мисля тези дни да минем на постно, че малко прекалихме с месата. И със социалния живот. Ние не сме такива... Ще си занемаря плетките, на ММ лулата ще хване паяжина...  Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 1 757
Кристи нали и ти онзи ден питаше за Буци,тя писа в групата в фейса,че не ни е забравила и да и дадем малко инфо-само това надявам се че е добре
Биби,Красима,Азукарчето,Нектаринка...... Ко стааа мацки,няма ви никви

# 72
  • Мнения: 154
Кристина, мисля, че мин. 10 секунди трябваше да бъдат потопени. На гърба на пакетчетата пише.
Благодаря за отговора и лека бременност!
Афродита,жив и здрав да е ТМ и много сбъднати мечти!
Мира Иванова  Praynig

# 73
  • София
  • Мнения: 716
Шоко, страхотни чертички!!! Hug
Днес си взех един тест на Шуър чек, но се чудя дали утре сутрин няма да е твърде рано? Всъщност утре ще е ден преди датата за М. Thinking Шубе ме е, признавам...толкова тестове съм направила, че сякаш съзнанието ми приема, че тестът автоматично трябва да е отрицателен. Rolling Eyes

Ето ми графиката: http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=vesssela* (Извинявам се, че я публикувам за пореден път Blush)

Афро, честит ви празник вкъщи! Hug

Мире, стискам палци да видиш утре двете чертички. Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 1 757

Веси може и да покаже.....дано има някоя бледнушка,добри са шуъра,но аз не ги бих правила преди закъснение,от тях си взимам само когато съм в закъснение-откакто си изпатих с тях с доста силни изпарителни преди няколко месеца и живях 3 дена с мисълта че съм бременна а то си ми дойде на датата.М/у два шуъра имах два престо напълно отр.така че имай го впредвид  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт