Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 270

  • 37 877
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 097
Момичета,голямо старание полагате за да намерите оправдание за лъжите на Елиф,но мен не можете да ме убедите. За Елиф не зная какво чудо неземно  трябва да се случи за да я приема като
 достойна спътница за Йомер,както повечето от вас мечтаят да видят.

Подарявам ви един Керим,с който междувременно се успокоявам.

# 46
  • Мнения: 23 276


Подарявам ви един Керим,с който междувременно се успокоявам.

Eх, този Керим ...

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 25 май 2014, 18:54 от Марта_49

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 34 126



https://www.youtube.com/watch?v=QUF7cHwEZds

За релакс в неделния следобед.

# 48
  • Мнения: 4 966


Сладураната "Пелин". Simple Smile

# 49
  • Мнения: 599
Аз да си призная харесвам Пелин, но не ми харесва, че Илкин прекалено много позира извън кадър. То са пози, то е чудо... Изглежда ми много самовлюбена или пък избива комплекси...

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 34 126


Туба и Илкин зад сцена.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 34 126


http://tvarsivi.com/player.php?y=1&z=2014-05-25+11%3A34%3A00

От предаването днес по ATV - DIZI TV- зад кадър на "Мръсни пари и любов" /обръща автоматично/




Илкин и фенката Гюлнем. Това момиче май всеки ден е на снимачната площадка.

Последна редакция: нд, 25 май 2014, 20:08 от mariana51

# 52
  • Мнения: 599
Мариянка, благодаря за репортажа!
Жалко, че главните герои не са дали интервюта  Sad

# 53
  • Мнения: 716
  Мартичка, благодаря ти за анализа на Елиф. newsm51
   Права си - пред Елиф има две възможности. Признава си всичко и губи Йомер или крие до последно и става изкупителна жертва. Само че, сигурна съм, сценаристите са измислили трета, защото ако някоя от тези двете се осъществи... край на филма.
   Не, тя не е лош човек, никой от нас не е казвал подобно нещо. Просто гените й са прекалено обременяващи, израснала е в откачени взаимоотношения и е нереално наивна и добричка за такова семейство. Но богаташкото й възпитание от типа "искам всичко, искам го сега" си казва думата. Вярно, че е в ужасно положение и има нужда от съчувствие и подкрепа, но на нея самата и на ум не й идва да съчувства и да дава подкрепа. Досега тя само взема от Йомер, не му е дала нищичко. Ще кажете - е, обстоятелствата са такива. Той е мъжът, той е силният, той е полицаят, той знае какво да прави. Да, но и той е човек, преживял е тежка загуба, любовта му е загинала... И той има нужда от съчувствие и подкрепа, па макар и само морални. Досега тя само веднъж показа, че искрено се интересува от болката на сърцето му с онзи въпрос в Италия "Времето не минава, нали?" Но тогава дори още не беше влюбена в него. А той колко пъти съчувствено я пита "как си", прегръща я, мие й лицето, утешава я да не се връзва на откаченото си семейство... Не, не е равностойна връзката им в емоционално отношение. Една любов не може да бъде едностранна - единият само да консумира, а другият само да дава. Крайно време е и той да получи нещо от нея. Ама как ще стане... хич не знам. newsm78

# 54
  • Мнения: 23 276


Една Тувана щракнах / малко не на фокус  Grinning/

# 55
  • Мнения: 4 966
Скрит текст:
  Мартичка, благодаря ти за анализа на Елиф. newsm51
   Права си - пред Елиф има две възможности. Признава си всичко и губи Йомер или крие до последно и става изкупителна жертва. Само че, сигурна съм, сценаристите са измислили трета, защото ако някоя от тези двете се осъществи... край на филма.
   Не, тя не е лош човек, никой от нас не е казвал подобно нещо. Просто гените й са прекалено обременяващи, израснала е в откачени взаимоотношения и е нереално наивна и добричка за такова семейство. Но богаташкото й възпитание от типа "искам всичко, искам го сега" си казва думата. Вярно, че е в ужасно положение и има нужда от съчувствие и подкрепа, но на нея самата и на ум не й идва да съчувства и да дава подкрепа. Досега тя само взема от Йомер, не му е дала нищичко. Ще кажете - е, обстоятелствата са такива. Той е мъжът, той е силният, той е полицаят, той знае какво да прави. Да, но и той е човек, преживял е тежка загуба, любовта му е загинала... И той има нужда от съчувствие и подкрепа, па макар и само морални. Досега тя само веднъж показа, че искрено се интересува от болката на сърцето му с онзи въпрос в Италия "Времето не минава, нали?" Но тогава дори още не беше влюбена в него. А той колко пъти съчувствено я пита "как си", прегръща я, мие й лицето, утешава я да не се връзва на откаченото си семейство...
Не, не е равностойна връзката им в емоционално отношение. Една любов не може да бъде едностранна - единият само да консумира, а другият само да дава. Крайно време е и той да получи нещо от нея. Ама как ще стане... хич не знам. newsm78[/b]

 newsm10 newsm10 newsm10 Кратко, точно и ясно. А аз се опитвам от три дни да го кажа, явно с твърде много думи. Simple Smile)

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 34 126


Още снимки.



Малко неясна, но.... нова с фен...

# 57
  • Мнения: 23 276
Скрит текст:
   Мартичка, благодаря ти за анализа на Елиф. newsm51
   Права си - пред Елиф има две възможности. Признава си всичко и губи Йомер или крие до последно и става изкупителна жертва. Само че, сигурна съм, сценаристите са измислили трета, защото ако някоя от тези двете се осъществи... край на филма.
   Не, тя не е лош човек, никой от нас не е казвал подобно нещо. Просто гените й са прекалено обременяващи, израснала е в откачени взаимоотношения и е нереално наивна и добричка за такова семейство. Но богаташкото й възпитание от типа "искам всичко, искам го сега" си казва думата. Вярно, че е в ужасно положение и има нужда от съчувствие и подкрепа, но на нея самата и на ум не й идва да съчувства и да дава подкрепа. Досега тя само взема от Йомер, не му е дала нищичко. Ще кажете - е, обстоятелствата са такива. Той е мъжът, той е силният, той е полицаят, той знае какво да прави. Да, но и той е човек, преживял е тежка загуба, любовта му е загинала... И той има нужда от съчувствие и подкрепа, па макар и само морални. Досега тя само веднъж показа, че искрено се интересува от болката на сърцето му с онзи въпрос в Италия "Времето не минава, нали?" Но тогава дори още не беше влюбена в него. А той колко пъти съчувствено я пита "как си", прегръща я, мие й лицето, утешава я да не се връзва на откаченото си семейство...
Не, не е равностойна връзката им в емоционално отношение. Една любов не може да бъде едностранна - единият само да консумира, а другият само да дава. Крайно време е и той да получи нещо от нея. Ама как ще стане... хич не знам. newsm78[/b]

 newsm10 newsm10 newsm10 Кратко, точно и ясно. А аз се опитвам от три дни да го кажа, явно с твърде много думи. Simple Smile)

Ами може и да го видим - 10 серия няма да е със сигурност, след това има още 3 до края на сезона. Елиф на финала отива в затвора и ще има време за преосмисляне на това какво е получила и дали е дала.

При сценарий писан от жени явно мъжът е длъжен винаги да дава, да прощава и накрая като глупак да се радва на една усмивка.

Пример - госпожа Ългаз.

# 58
  • Мнения: 716
Скрит текст:
Скрит текст:
   Мартичка, благодаря ти за анализа на Елиф. newsm51
   Права си - пред Елиф има две възможности. Признава си всичко и губи Йомер или крие до последно и става изкупителна жертва. Само че, сигурна съм, сценаристите са измислили трета, защото ако някоя от тези двете се осъществи... край на филма.
   Не, тя не е лош човек, никой от нас не е казвал подобно нещо. Просто гените й са прекалено обременяващи, израснала е в откачени взаимоотношения и е нереално наивна и добричка за такова семейство. Но богаташкото й възпитание от типа "искам всичко, искам го сега" си казва думата. Вярно, че е в ужасно положение и има нужда от съчувствие и подкрепа, но на нея самата и на ум не й идва да съчувства и да дава подкрепа. Досега тя само взема от Йомер, не му е дала нищичко. Ще кажете - е, обстоятелствата са такива. Той е мъжът, той е силният, той е полицаят, той знае какво да прави. Да, но и той е човек, преживял е тежка загуба, любовта му е загинала... И той има нужда от съчувствие и подкрепа, па макар и само морални. Досега тя само веднъж показа, че искрено се интересува от болката на сърцето му с онзи въпрос в Италия "Времето не минава, нали?" Но тогава дори още не беше влюбена в него. А той колко пъти съчувствено я пита "как си", прегръща я, мие й лицето, утешава я да не се връзва на откаченото си семейство...
Не, не е равностойна връзката им в емоционално отношение. Една любов не може да бъде едностранна - единият само да консумира, а другият само да дава. Крайно време е и той да получи нещо от нея. Ама как ще стане... хич не знам. newsm78[/b]

 newsm10 newsm10 newsm10 Кратко, точно и ясно. А аз се опитвам от три дни да го кажа, явно с твърде много думи. Simple Smile)

Ами може и да го видим - 10 серия няма да е със сигурност, след това има още 3 до края на сезона. Елиф на финала отива в затвора и ще има време за преосмисляне на това какво е получила и дали е дала.

При сценарий писан от жени явно мъжът е длъжен винаги да дава, да прощава и накрая като глупак да се радва на една усмивка.

Пример - госпожа Ългаз. [/b][/color]

    smile3501 smile3501 smile3501 Много точно казано!
   Явно жените в Турция така са им набрали на мъжете, че при всеки удобен случай ги тикат под масата. smile3532

# 59
  • Мнения: 4 966
Фу!... и какво сега, да почвам да отправям молитви за "мъжки" сценарий? Simple SmilePraynig

Общи условия

Активация на акаунт