Красотата на земята сме събрали в цветята! Лято-Тема 67

  • 40 790
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 549
Момичета, дайте съвет, имам една азалия, която взех март месец и прецъфтя...обаче оттогава не е цъфтяла, дали има начин да я накарам или само веднъж годишно цъфти? Иначе пуска нови листенца непрекъснато.

# 691
  • Мнения: 871
Момичета, днес бях на пазар и пак си видях заплютите теменужки  Heart Eyes Само заплатата се бави, иначе съм си ги обещала  Heart Eyes

Я кажете как пренасяте китки от/до България? Особено ако пътувате със самолет?
Дали е разрешено да мъкна саксия /или няколко  Mr. Green /?

# 692
  • Мнения: 356
DreamComeTrue, не съм разбирачка, затова не мога да ти отговоря, но тук може да намериш информация: http://www.az-jenata.bg/a/4-za-doma/18029-kak-da-ne-sasipem-azaliiata/  Peace

Герберът има нов цвят, купих едно сакъзче, което никак не изглежда добре, но ще видя, може пък да живне Praynig

# 693
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
В сравнение с вашите красоти, моите са мъъъъънички, но да покажа нещичко и аз. От двете петунии, които купих началото на лятото, едната оцеля:

Това дърво на парите лятото е навън, иначе си го прибирам вътре:

# 694
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Наде,мънички или не всички са красиви  Hug
п.п:Имах от 'дървото на парите',но не оцеля..... Confused
Ех,късмет.....

# 695
  • София
  • Мнения: 23 112
Nadejda:))), моят аихризон - дървото на парите зимата го държа на остъклена тераса и поливам само 1 път в месеца, много оскъдно. И се чувства много добре.Simple Smile

# 696
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Здравейтее! Ето съм!

Наде, Малка красота няма.Както е казано цветето гръб няма.

И моята градинка е мъничка в сравнение с повечето цветарки тук, но и се радвам.И споделям опит без комплекси.

"под черешата - при Митко"


И последния подарък,който направих на жена ми вече се разпука.А как ухае цялата градинка...



 Amiamo, Теб те следя и на друго място за красота...с това клипче направо ме разтопи! А"Коловоза"директно го чопнах на десктопа - мерси

# 697
  • Мнения: 1 826
Подкрепям с две ръце ,че няма малко и много-всички цветя са красиви!!!
Да се похваля-вчера имах гости  и се наговорихме едно хубаво и се нарадвах  на малкия сладур Стили  Heart Eyes
Получих си лично поръчаните две теменужки от Таня-благодаря ти много!!!  bouquet
Днес като се прибирахме видях  страхотна красота-над 50 щъркела на една нива с люцерна!!! Heart Eyes
И вместо цветя ще ви покажа тях.

Скрит текст:


# 698
  • DE
  • Мнения: 971
Здравейте!

Мидко, и цветята ти са хубави и градината ти е хубава!
Не се снижавай сам и без причина. Виждам петуниите са направили място на бегонии.
Много са красиви!

Инат без..., хайде сега и цветя по самолета.
Откажи се направо!
За всичко живо и мърдащо правят проблеми, а и в куфара да ги сложиш ше ги извадиш на салата.
Тук не са скъпи цветята и има доста на промоции. В Лидл, Алди и др. са по няколко евра.
Предполагам, че искаш някое любимко да си донесеш....
---------------
Nadejda, мънички-големи, без значение е! Когато цъфти и се радваш Hug

Табакова, чакам снимки на бодливковците....мяташ стръв и забягваш. Да си ги нямаме такива hahaha

Ах тези щъркели...

Хекси, добре се завърнал твоя балкон.Нали знае, че съм му фенка Mr. Green
Нелка, китайката ти е като бАнбон Laughing
----------------------
Аз ида с малко фотки


















# 699
  • DE
  • Мнения: 971
Още малко саксийни







# 700
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 newsm09..... newsm51.... newsm20....
Матзе,имай милост........ Crazy

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Хекси, добре се завърнал твоя балкон.Нали знае, че съм му фенка Mr. Green
Присъединявам се!  Hug

Табакова, чакам снимки на бодливковците....мяташ стръв и забягваш. Да си ги нямаме такива hahaha
Хубаво де, ама кажи ми сега след тия твои цветни феерии (ех, че хубава дума се получи), как да покажа... Айде, от мен да мине!  Mr. Green





# 702
  • София
  • Мнения: 23 112
midkoo, радвам се, че ти харесва това, което качвам в другата тема. Simple Smile Не се притеснявай, "копвай" всичко, което ти хареса. Подаръкът, който си взел за съпругата ти е прелестен!

t_tabakova,  голям разкош си показала!

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Още нещо се сетих, не е по темата, но им се радвахте предния път- пак лястовичките
Скрит текст:

# 704
  • DE
  • Мнения: 971
Девичке, няма милост тук...лято е. Цъфти ли цъфти Mr. Green
Ама едно не показвам-плевелите станали едниииииииии високи...
Покажи ми го онава къдравото да му се порадвам малко Heart Eyes. Мнооого го харесвам!
Табакова, аууууууууууууууууууууууууууу!
Това е друга красота-много особенна и различна, която за мен ще си остане само мечта.
Страхотни са!
Ах, че са милички тези лястовички!
Някак си се радвам, че са намерили убежище точно край теб Hug

На мен ми се губят някои цветки тук..Дончева, Све, Незито, Золка и тя само на прибежки.
Мариетка нямала май вече цветя на балкона Laughing
Денима върти някакви сувенири цял ден и съвсем ни заряза
Нели, обещава снимки....пък аз подготвям колажите за новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт