Верина vs Велина

  • 3 158
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
От тези Ваяна е наистина интересно. Има имен ден на Цветница!

# 16
  • Мнения: 15 379
Ваяна на мен много ми харесва, веднага за него се сетих.

# 17
  • Мнения: 8 926
Велина или просто Вела.
Немското Верена става. Вяра и Вера са ми чак претъпкани от съдържание.
Валерия харесвам много с "в". Преди време тук, в подфорума, срещнах името Василия, което също много ми допадна.

# 18
  • Мнения: 14 513
Вивиан?

# 19
  • Мнения: 6 033
Василена и Виляна са моите предложения  Wink Братовчедка ми се казва Велемира, рядко срещано име е, също ми харесва  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 2 367
Предлагам Вероника, Верина и Велина не ми харесват

# 21
  • Мнения: 2
Василена и Виляна са моите предложения  Wink Братовчедка ми се казва Велемира, рядко срещано име е, също ми харесва  Heart Eyes
  Виляна, Валерия и Вероника не са за мен: свързвам ги с неприятни хора и събития, за жалост! Sad Чувала съм Велмира, Велмина,които са интересни, благозвучни, но ми де струват тежки, дъги за женско име, а и са от типа "двойни / съставни", което исках да избегна.

# 22
  • Мнения: 6 033
О, да, това е важно. Ако ще ти носи ежедневно някакви негативни емоции/спомени, не си заслужава и най-хубавото име да е  Peace Аз съм така с името Атанас - още преди години ми опротивя, покрай човек, ест. Сега малкият ми племеник се казва така - сладурче е голямо, ама така и не можах да му харесам името   Tired

# 23
  • Мнения: 2
Май анкетата между двете имена се измести на Велина vs Ваяна! Simple Smile  И двете са хубави, не мога да избера...

# 24
  • UK
  • Мнения: 4 311
Ваяна от мен.  Peace

# 25
  • Мнения: 3 159
Верина ми звучи като Верена - списанието за плетиво  Rolling Eyes

Харесва ми Велина или Велиана.

# 26
  • Мнения: 385
Вивиан------на галено Вива      Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2
Вивиан------на галено Вива      Simple Smile
Ох, ами прекрасно е Вивиан! Но с българска фамилия - Ташева ми се струва, че просто не подхожда... Тенденция е да се избират западни имена, но е твърде претенциозно, даже комплексарско да избягаш толкова далече от земята и корените си! Например Айрин, Айрис- все много красиви женски имена, но за мен не отиват с български фамилии.

# 28
  • Мнения: 6 033
Опс, а Ваяна Ташева по-приемливо ли ти се струва  Thinking ?

# 29
  • Мнения: 80
Венера, Ванеса - май не са предложени още.
С тази буква има твърде много женски имена, имаш голям избор.

Общи условия

Активация на акаунт