Верина vs Велина

  • 3 156
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Опс, а Ваяна Ташева по-приемливо ли ти се струва  Thinking ?
Хаха, ами пак е леко нестандартно. Може би заради " яна" в него и заради смисъла на " изваяна, красива", го приемам повече.

# 31
  • Мнения: 15 379
Ваяна Ташева е нормално... ох, дано избереш Ваяна Simple Smile, много е хубаво и като звучене, и като значение.

# 32
  • Мнения: 6 018
Не, че е важно мнението ми, но не мислите ли, че при имена с подобно значение съществува рискът по някое време самият човек да не се припокрива с името си  Rolling Eyes Все пак, ако детето е по-закръгленко (или не съвсем "изваено" да кажем), може да предизвиква и подигравки името  Thinking Или много разсъждавам, а  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 505
Велина стана доста масово май. В последния месец две мои познати си кръстиха децата така , затова гласувах за Верина. А от предложените след това има доста по груби и направо грозни имена.

Съгласна съм и с мнението преди моето.

# 34
  • Мнения: 2
хахаха, много весело ми стана сега като казахте за приликата между името и човека. Сетих се за една позната Веселка, която беше най- интровертното дете в квартала и за един Тихомир, който никак не беше тих!  А за Ваяна: мъжът ми е висок 205 см, синът ми, който е  на 4г. расте много слаб и висок и е вероятно и малката да е висока. ( дано не твърде висока:) хаха

# 35
  • Мнения: 465
На мен ми харесва Вяра!
+1

От двете иначе Велина.

Опс, сега дочетох темата, редактирам се. Ваяна е хубаво и звучи според мен нормално с бг фамилия.
Други идеи: Виола, Виолета, Весна, Вилма. Фен съм на Вивиан, но самата аз не бих го ползвала заради лична асоциация.

Последна редакция: ср, 28 май 2014, 18:13 от Имате поща

# 36
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 328
Вела
Велизара

# 37
  • Мнения: 735
Велина.
Ваяна и Верина са твърде нестандартни за мен. (казано направо - адски измислени ).

# 38
  • Мнения: 385
Венелина    Confused

# 39
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 286
Велина.

# 40
  • Мнения: 3 031
Нито едното, нито другото.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вая (на "кака" Лара малката щерка)
Възкресия (познавам момиче с това име, да не кажете, че аз съм го измислиа)
Велислава (но не Дърева).

Иначе разбира се, че Велина.

# 42
  • София
  • Мнения: 44 286
Велина от анкитата. За Верина като е производно на Вяра, бих избрала Вяра.
С В харесвам Вероника, Виолета, Ванда.

# 43
  • Мнения: 4 569
Велина  Peace - има галено и голям имен ден.
Верина звучи като веро.

# 44
  • Мнения: 202
Категорично Велина.
Ваяна също е хубаво име.

Общи условия

Активация на акаунт