Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 93 Раната в мен.....

  • 15 531
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 606
Еге си е най-добре от всички  Joy Joy Joy За никой не е тайна коя е половинката му, всички ги харесват  Mr. Green

Правилно  Peace Peace Peace Peace и аз ги харесвам Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема!   bouquet Hug

# 47
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 48
  • Мнения: 7 162

Ей тези моменти ги искам в гифче  Heart Eyes някой да иска да ми помогне  Praynig Mr. Green

Скрит текст:
аз нещо съм сгафила с моите програми  Blush и на двете ми дава някаква грешка в кодексите и не иска да ми се зарежда видеото.Аз преди седмица някъде трих и деинсталирах разни работи и сигурно съм изтрила и нещо,което не трябва,щом и при двете (самостоятелни една от друга) ми дава този проблем.  Rolling Eyes

Ето какво ми иализа,ако някой може да ме светне какво съм направила  newsm78

# 49
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
А дали края на серииката няма да ни изнендат с някое джиджи биджи???
Аз не чакам в тази серия сдобрени Зейкер,просто е невъзможно Peace Peace Peace
Аз казвам за края..

А я си представете, че Аксел е отрилл истинта и Керем затова е на село при Зейнеп? Иксма да кажа, че К може да знае, че нищо не е станало с оная...

# 50
# 51
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355

Ей тези моменти ги искам в гифче  Heart Eyes някой да иска да ми помогне  Praynig Mr. Green

Скрит текст:
аз нещо съм сгафила с моите програми  Blush и на двете ми дава някаква грешка в кодексите и не иска да ми се зарежда видеото.Аз преди седмица някъде трих и деинсталирах разни работи и сигурно съм изтрила и нещо,което не трябва,щом и при двете (самостоятелни една от друга) ми дава този проблем.  Rolling Eyes

Ето какво ми иализа,ако някой може да ме светне какво съм направила  newsm78

преисталираи го

# 52
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Фрагман ли има  newsm78

# 53
  • Мнения: 7 162
Да,Ирка  Hug

Гери,едната програма от първата снимка си я изтеглих и инсталирах наново и пак така ми прави  Confused

Ели,мн хубави клипчета Първото е с мн хубава песен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А второто е   Joy Joy Joy определено Керо е по-смотан като беден,на Зейнеп и ходи някак...все хубавица  Crazy

# 54
# 55
  • Мнения: 4 314
Бреххххххх какво нещо са мечтите, изпъняват се!!!!!  Пожелах си ЗК във фрагмата и ето ти Зк във фрагмата по-влюбени от всякога!!!!! !!! Колко торби сол трябва да изядеж Керем, че Ханде да ти прости!!!
'упссссс исках да кажа Зейнеп! ама .... както и да е!! охххх оххххх подкосиха ми се кракта като ги гледам така!!!


Мерси много а прекрсат атемичка, за превода на фрагмана!! Мерси за всичкооооо!!!!

Скрит текст:
Гери ,мила след като ти се сбъдват желанията ,я си пожелай да няма Яткер
и да сме се объркали тотално - АЙде бакалъм smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

# 56
# 57
  • Мнения: 33 429
Керем има някакъв напредък, аз си мислех, че повече няма да му позволи да я докосне  Mr. Green

# 58
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Пепини,Ани  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Благодарско  Hug Hug Hug
Ама много хубав фрагман бе,Зейно защо си мисли ,че е не бил реален ,ама не се дърпа много вече,почна да и минава  Heart Eyes Heart Eyes
Края на сезона щял да завърши с голяма трагедия(катастрофа)и новия сезон ще се изгражда върху тази трагедия .

# 59
  • Мнения: 33 429
Стига с тоя фалшив туит, моля ви. Сега пак ще почнат драмите  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт