Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 93 Раната в мен.....

  • 15 463
  • 758
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 33 428

Тери Hug Heart Eyes аз май повече мразя Джейн,тя според мен е по-опасна,Мелис неможе да си върне Керем никога.
Да ти кажа и Джейн няма никакъв шанс. Предвид това, че Керем вече няма да смее и да пие, няма никъв шанс с него  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 31
  • Мнения: 3 606
Самый красивый актер
Бурак Озчивит
123
25.1%
Керем Бурсин
252
51.4%

Кадир Догулу
45
9.2%
Чагатай Улусой
70
14.3%
Get poll code490 people voted.
Ayka Verbenova
17
19 minutes ago
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Ели Hug Heart Eyes и аз гласувах

# 32
  • Мнения: 3 606

Тери Hug Heart Eyes аз май повече мразя Джейн,тя според мен е по-опасна,Мелис неможе да си върне Керем никога.
Да ти кажа и Джейн няма никакъв шанс. Предвид това, че Керем вече няма да смее и да пие, няма никъв шанс с него  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Имах си аз пак да пие и да не помни на другия ден какво е правил Peace Peace Peace

# 33
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 35
  • Мнения: 7 162
Мелис вече ще се промени като загуби Аксел ще видите Peace Peace Peace


И аз така мисля  Peace при разговора им с Аксел тя показа,че съжалява за това,което е направила.Може да е било моментно,но все пак е нещо  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 33 428
Абе и на Керем не му е лесно. Мисли си, че се е случило нещо, което никога не би направил, ако е бил на себе си. Според мен при други обстоятелства никога не би изневерил на Зейнеп. И реално той не й е изневерил дори пиян като беше.  Naughty Това, че се докара до там да го вкарат в този филм му е грешката.  Naughty

# 37
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

Cry Cry Cry

# 38
  • Мнения: 3 606
Аз заради това още съм бясна на Керем,че сам се докара до това положение Peace Peace Peace

# 39
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 40
  • Мнения: 33 428
Аз заради това още съм бясна на Керем,че сам се докара до това положение Peace Peace Peace
Не ща да го оправдавам, но той се докара до там, защото претърпя много разочарования. Това за баща му го съсипа, отделно разбра и че Зейнеп го е лъгала.. Той не беше особено прав така да се държи с нея, но го направи, защото смяташе, че не е достоен за нея, и че в един момент може да се превърне в Ахмет 2 и да я нарани още повече. Това беше за нейно добро, но му е криворазбрана представата. Абе тежка ситуация. В никакъв случай не казвам, че е бил прав или че това с алкохола е било добра идея, но е било от отчаяние. Когато човек е отчаян реагира неадекватно и сега той си търпи последиците от грешките  Stop

# 41
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
А дали края на серииката няма да ни изнендат с някое джиджи биджи???

# 42
  • Мнения: 3 606
Нали точно за да се разделят направи всичко,сега що тича след нея?Не знаеше ли че няма да издържи без нея?

# 43
  • Мнения: 3 606
А дали края на серииката няма да ни изнендат с някое джиджи биджи???
Аз не чакам в тази серия сдобрени Зейкер,просто е невъзможно Peace Peace Peace

# 44
  • Мнения: 33 428
Еге си е най-добре от всички  Joy Joy Joy За никой не е тайна коя е половинката му, всички ги харесват  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт