Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 93 Раната в мен.....

  • 15 459
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 606

Това от коя серия е?

# 16
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 395
Когато Джейн беше болна и Зейнеп я лекува  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 606
Когато Джейн беше болна и Зейнеп я лекува  Mr. Green
Мерси Пепи Heart Eyes Hug
За Джейн #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • Мнения: 3 606
Немога да преценя коя мразя повече Мелис или Джейн?

# 19
  • Мнения: 7 162
Ваййй,какво фрагманче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes от хубаво по-хубаво  Party Party Party

Керем не само,че няма амнезия,ами си спомня и всичко,което тя му е казала докато беше в кома...съдейки по този поглед


Той затова е отишъл да я търси,според мен...това е неговата надежда  PeaceПък момента с Ханде  Embarassed Зейнеп ми изглежда като на изненада  Crazy сякаш той я е причаквал някъде или се е появил изведнъж и затова тя му казва тези неща...ама това на лодката не мога го разгадая  Mr. Green

Диди,мн хубаво е,че си си прекарала чудесно ...мерсаж и за темичката   bouquet

Скрит текст:
Дани,ако не успея да си направя гащури в добро качество,ще ми направиш ли с момента на лодката  Praynig Hug

Последна редакция: вт, 27 май 2014, 21:04 от anitto

# 20
  • Мнения: 3 606
Ваййй,какво фрагманче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes от хубаво по-хубаво  Party Party Party

Керем не само,че няма амнезия,ами си спомня и всичко,което тя му е казала докато беше в кома...съдейки по този поглед


Той затова е отишъл да я търси,според мен...това е неговата надежда  PeaceПък момента с Ханде ми изглежда като на изненада  Crazy сякаш той я е причаквал някъде или се е появил изведнъж и затова тя му казва тези неща...ама това на лодката не мога го разгадая  Mr. Green

Диди,мн хубаво е,че си си прекарала чудесно ...мерсаж и за темичката   bouquet

Скрит текст:
Дани,ако не успея да си направя гащури в добро качество,ще ми направиш ли с момента на лодката  Praynig Hug


Ани Hug Heart Eyes
Зейнеп нещо наконтена ми изглежда,къде ли е била?

# 21
  • Мнения: 3 606
Може да е била някъде с Бора Peace Peace PeaceКерем ги е наблюдавал сигурно Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Бреххххххх какво нещо са мечтите, изпъняват се!!!!!  Пожелах си ЗК във фрагмата и ето ти Зк във фрагмата по-влюбени от всякога!!!!! !!! Колко торби сол трябва да изядеж Керем, че Ханде да ти прости!!!
'упссссс исках да кажа Зейнеп! ама .... както и да е!! охххх оххххх подкосиха ми се кракта като ги гледам така!!!


Мерси много а прекрсат атемичка, за превода на фрагмана!! Мерси за всичкооооо!!!!

# 23
  • Мнения: 33 427
Немога да преценя коя мразя повече Мелис или Джейн?
Веднага отговарям за мен си - МЕЛИС  Naughty Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 606
Немога да преценя коя мразя повече Мелис или Джейн?
Веднага отговарям за мен си - МЕЛИС  Naughty Mr. Green
Тери Hug Heart Eyes аз май повече мразя Джейн,тя според мен е по-опасна,Мелис неможе да си върне Керем никога.

# 25
  • Мнения: 7 162
Немога да преценя коя мразя повече Мелис или Джейн?
Веднага отговарям за мен си - МЕЛИС  Naughty Mr. Green

И аз така,щото Джейн никога не ме е дразнела  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Хайде и аз тук !   animal037  animal037  animal037
Диде, благодаря за темата  newsm51 smile3525 newsm51
Много хубаво ,че си си изкарала чудесно балната вечер Heart Eyes от тая вечер започваш нов етап от живота ти   bouquet
 за каква Джейн говорите- тя не може да се намаже на малкия пръст на саблезъбата  Mr. Green
По Мела и по ЯТ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 3 606
Мелис вече ще се промени като загуби Аксел ще видите Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 12 719
Може да се сгодявали Джихан и Демет  Peace
И затова да е наконтена ама не ми изглежда такава честно казано
Абе ще се разбере  Peace
А този туит  ooooh! Ямур щяло да я няма втори сезон не ги знам вече какво ли не ,но мисля че  е време да спрат да си измислят честно казано искам Аксел да и прасне един на Мелис дето се подигра с него и продължава да го прави  #2gunfire
Колкото до това какво мислиш Веси за омразата разбира се че Мелис постъпи като една меко казано к***а към сестра си все едно и го върна за преди направо  #2gunfire ooooh!
Хайде да минем Зейнеп тя я има като конкуренция,но защо така наранява и баламосва Аксел та той я обича при това истински  ooooh!
Нямам думи..... ooooh! Crossing Arms


# 29
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Самый красивый актер
Бурак Озчивит
123
25.1%
Керем Бурсин
252
51.4%

Кадир Догулу
45
9.2%
Чагатай Улусой
70
14.3%
Get poll code490 people voted.
Ayka Verbenova
17
19 minutes ago
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт