Звездни компромати- 210 част

  • 60 439
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хубавец е Нико, аз го харесвам Blush. Има готина усмивка.

# 736
  • Мнения: 1 030
И отново в духа на световното - суетният треньор на Хърватска Нико Ковач преди и след пластичните намеси.
Много са ми трогателни мъжките кифли  Joy
Ама е симпатяга де, готини са хърватите  Simple Smile


Защо пък да е кифла?  Thinking... при него ясно си личи, че носът му е бил чупен..и е съвсем нормално да си направи интервенция  Peace

# 737
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Дори помня в кой мач му го счупиха, но имаше и голяма гърбица, която отстрани  Peace

# 738
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Защо пък да е кифла?  Thinking... при него ясно си личи, че носът му е бил чупен..и е съвсем нормално да си направи интервенция  Peace
Чупен нос
Скрит текст:
още един
Скрит текст:
този май е по рождение ужасен
Скрит текст:
Тримата горепосочени имат професия, в която външният вид е много важен. Пластична операция имат ли- не. На Нико не му е значимо как изглежда, но се е оправил, какво лошо има в това да кажем, че е суетен newsm78?

# 739
  • Мнения: 1 030
Защо пък да е кифла?  Thinking... при него ясно си личи, че носът му е бил чупен..и е съвсем нормално да си направи интервенция  Peace
Чупен нос
Скрит текст:
още един
Скрит текст:
този май е по рождение ужасен
Скрит текст:
Тримата горепосочени имат професия, в която външният вид е много важен. Пластична операция имат ли- не. На Нико не му е значимо как изглежда, но се е оправил, какво лошо има в това да кажем, че е суетен newsm78?


Между "кифла" и суетен..аз намирам разлика...и пак твърдя, че носът му е чупен на 100% ... така че си го добави към горепосочените примери  Peace

П.П. Кифла за мен е Азис, а за суетни определям такива като Дейвид Бекъм и изобщо мъже, които държат на външния си вид без да стават смешни...

Последна редакция: чт, 12 юни 2014, 11:05 от Stellaaa

# 740
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
И на Кольо ли е чупен? Много добре му е счупен, значи  Heart Eyes

Не бе, няма нищо лошо, всъщност  Peace

Stellaaa, връщам си думите назад  Hug Мир?  Grinning

# 741
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Че защо да го добавям при актьорите, Стела Laughing? На мен не ми пречи, че си е оправил носа, аз го харесвах и преди, харесва ми и сега. Отивам да пускам нова тема, че с толкова обяснения изписахме старата.

# 742
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт