Магията на изтока - тема 32

  • 31 384
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • BG
  • Мнения: 4 456
Шоши,този приятел познаваш ли го?
Скрит текст:
чакай че обърках снимките, вече може да гледаш Laughing

# 721
  • MJF
  • Мнения: 8 588
Мммм на Park Seo-Joon прилича? Довърши си  afwitch

# 722
  • BG
  • Мнения: 4 456
Мммм на Park Seo-Joon прилича? Довърши си  afwitch
Хе-хе, браво  Hug, аз не се сетих и се чудех на кого ми прилича, та  проверих филмографията му.

# 723
  • Мнения: 6 760
Една от най-популярните корейски бой-групи от близкото минало g.o.d се завръща отново на сцената. Момчетата вече са мъже и са утвърдили имената си и извън групата къде като актьори, къде като соло певци. Но определено се забавляват сега, когато са отново заедно.

# 724
  • BG
  • Мнения: 4 456
Dream high 2 не струва, сега пак съм в чудене какво да гледам, нещо ми намаляха текущите драми Thinking

# 725
  • София
  • Мнения: 562
 Hug  

">#t=121[/video]

">#t=11[/video]

Последна редакция: вт, 01 юли 2014, 11:07 от freedoms

# 726
  • MJF
  • Мнения: 8 588
От g.o.d  разпознавам един и половина. "Половиния" ми се струва че съм го мяркала но съм 50/50  Thinking.
 Simple Smile
нощен гост и аз така с текущите  но споко, пак ще ги наредим  Simple Smile. Гледаш ли как ги разпознавам като ми минат по няколко пъти на тв екрана. Мда  bowuu. Но Врага винаги може да обърка нещата  Crossing Arms.

# 727
  • Мнения: 6 760
Шоши, сигурна бях, че ще разпознаеш поне единият Wink.


Когато дойде моментът да нямате текущи, минавате към дълбоките резерви и си избирате нещо по-старичко, което до сега е минавало "между капките" и сте го отлагали newsm47.


Гостче, защо не пробваш Burnt Sugar. Като за тай-лакорн си е доста приличен.


Някой гледал ли е Love Is the Best или Startling Love With Each Step. Вторият даже си имал и първа част Thinking.

# 728
# 729
  • Мнения: 1 870
Привет!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт