КГБ = Клуб на Готините Баби - 146.

  • 86 687
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Чак сега сколасах да стигна до вас!
Сума ти неща съм изпуснала!

Мая, Честит ти рожден ден, мила и честит ти сладък внук! Теодор е много хубаво име, много ми харесва! Могат да му викат Тео, Теди и още хубави галени имена.

Да сте живи и здрави и двамата, да дочакаш да гледаш и неговите деца!

Да са живи и здрави дъщерите на Люси и Белдос
 и съпругът на Гъбката!

Момичета, почти нямам време. Видяхме днес Мая на изписването, много е сладка. Лъчката я гледа като хипнотизиран. Вече я приема и й се радва, като й се чуе гласчето.

До довечера.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 675

Светле, не е ли рано за изписване след секцио?  newsm78  Явно, и мама и бебо са добре и вкъщи. Добре, че Лъчко вече приема малката Мая. Ще свикне той, къзе ке ходи. Даже после няма да иска да се отдалечи от нея.  Hug

Варненки, радвам се да ви видя отново. Чакаме и Рут да се завърне. Много ми се иска!  Hug

Белдос, да ти е жива, здрава и щастлива щерката!  Hug



Тути, и аз чух за наводненията при вас и това си помислих - че ураган вилня, пък сега във вода сте потънали. Дано скоро се успокои времето, че със стихията е страшно! Поздрави на Нанси!  Hug

Фури, ами тъкмо мама ще ти погостува, че май отдавна не ти е била у вас. Нека гледа, нека си отдъхва жената!  Hug

Мери, ти си най-близо до Костенец, ще те чакаммммм.  Hug

Аз пък нещо се зачетох отново в разказите на Йовков. Толкова са хубави  и истински, български. И такава някаква тъга ми навяват. Но, ги обичам! И сега намерих част от тях и ще ги гледам в you to be.

Ето за тези, които проявят желание:


# 77
  • Мнения: 1 563

Момичета , здравейте !!!! Hug Hug Hug
 От вчера колко пак сте изписалииии , не мога да ви изчета.... Grinning

Гъбче Hug здрав и щастлив да ти е Павел !  Двамата заедно да се радвате на внуци и правнуци ! Весел празник !!!



Белдос, Hug честит рожден ден на дъщеря ти !!!! Да е здрава ,весела  , щастлива  и много обичана !!! Лека й бременност и да те дари с една красива внучка ! Весел празник !!!


Много се радвам за Белдос и Рибката ,че се върнаха пак при нас. Чакаме и Рут. Нека да ни е весело и така да се забавляваме и срещаме на национални срещи.
Много ви се радвам на срещата варненски момичета и Фло. как ще стигне времето , то и три дни да сме заедно пак няма да ни стигне. дано пак да се видите....
Благодаря ви мили приятелки  за поздравите към дъщеря ми  Римар , Белдос , Тути,Валюшка,, Мая, ,Рибката, ,Фло,, Аква,Кремче,Светалчо и на всички , всички,дано не съм пропуснала някоя, ако е така да ме извини!
Днес ходих на панаира на розата, която беше до Художествената галерия на главната.. Времето беше подходящо , от време на време препръскваше..... Не останах много очарована - имаше едно пано направено от розови листа, два павилиона с козметика на Розаимпекс ,един с тъкани изделия от вълна и разпръснати листа от рози около тях. Нищо особено. Тръгвайки по надолу по главната ,зазяпах се по магазините и гледам нашата Гали, която работи в магазин РОСИ .побъбрихме си. Имате специални поздрави от нея ! После минах покрай турската сладкарница , почерпих се с едно ашуре със сладолед. правят го страхотнооооо , с много ядки , стафиди и др. и от там се прибрах .
Тути, наистина при вас е много страшно . Дано по скоро да спре дъжда и да се отводните...
Светле, Лъчко ще свикне постепенно със сестричката си и после няма да дава да я докосне никой.. Grinning Сладурко е той... ! Grinning
На Жабчето  лек полет и успешно приземяване. След час трябва вече да лети...

Приятна и уютна вечер ви  желая на всички !!!

 1dating cheers cheers cheers cook

Маринка Hug писали сме заедно и на много места се повтаряме Laughing  love001

# 78
  • Мнения: 2 099
Майче, силни, силни прегръдки! Що е Тео - все е късметлия, Овчарчето Калитко. Най-добре мъж ми да кръсти миличкото бебче, не му мърда късметът.
Пиша с Йойо на раменете ми, не е лесно.

Рибка, Белдос, ей, изписах я тетрадката с неизвинени!   welcome

Айде отивам да готвим "отвара" от: вода, оцет, аолио, брашно, пипер червен и черен, чубриза, ориз - и всичко ще плува и изглежда цветно. А, и боя за великденски яйца.
smile3558

# 79
  • Мнения: 2 099
йойо пише

 newsm20 newsm20 #Onfire #Onfire  baduu  Nature Partly Sunny  Nature Partly Sunny  Nature Partly Sunny ukliam1 #Milti

# 80
  • София
  • Мнения: 8 480
Привет, красиви красавици!!! Мили Боже, от къде да започна? newsm78
Е как от къде? Почвам под ред на номерата, или не. Ще се водя по трепета на сърцето.
РИБКЕ,  bouquetРазсмя ме с това, ако стане -ще пиша, ако не стане-пак ще пиша JoyНе сгреших в собствената си преценка, че си широко скроен, европейски човек. Така казаха за теб и софийските момичета. Аз лично се радвам, че ще придаваш европейски вид на темата и ще контактуваме again Hug Благодаря ти за отзивите, относно Поемата за КГБ. Не съм отразила всички момичета, но не съм ги познавала...Може да следва продължение Simple Smile Таксито се напълни до горе, момчето ни разкара по "адресите". Остави ме на входа на Астера.
БЕЛДОС,очарована съм от теб. Обеща и го направи Simple Smile. От сърце честитя празника на вашето момиче. На многая лета!!! Ще чакаме август и хубава новина...
КОЛЕГА ИВЛИН, благодаря! Конгреса наистина беше делови и спорен.За 1 ден го завършихме, вместо заплануваните 2. Гласувахме с електронни урудки Simple Smile и ставаше много бързо. Нали сте ми другарчета, да се похваля: Избраха ме в Комисията по професионална етика към Българския Зъболекарски Съюз. Трудна и отговорна мисия, но аз вече два мандата-6години, работя в тази комисия. Знам какво ни чака.
ГЪБКЕ,още не сте изтрезняли от вчерашния празник и днес-отново. Поздравления за Павел, рамо до рамо, крило до крило, още 100 години както е било.  bouquet
ТУТИ,миличка, тъй значи. Имате си атракцион hahahaЩо ти трябва да ходиш на Женевското езеро, като си го имаш в двора.
ЗДРАВЧЕ,героизъм е да пишеш с Йойо на главата, или както аз казвам: Репортаж, писан с внуче на шията ( перефразирам... репортаж, писан с примка на шията)
Е, момичета, много се увлекох. Време е да спирам, че след час започва тържествената вечеря, а аз още не съм започнала да се правя на красива-душ, маша, гримирки, новия кат дрехи и ... Бря, чи красУта Joy Никой мен не мож ма фана внуци да паса...
Тез, които не споменах, ще ги гушна искрено: МАРИНА,КАРИ,МЕРИ ПОПИНЗ,ФУРИЙКА, ШПУНЦИ, СВЕТЪЛЧО
Ей, хубаво нещо е живота! Прекрасно е да имаш много приятели! В главата ми се въртят тези думи: Светът е хубав, светът е чудесен, светът има нужда от моята песен...

# 81
  • Мнения: 18 894

Много хубаво пише този Йойо,струва си да го види човек newsm10

# 82
  • Мнения: 18 894
Фло ,топни си дупето заради нас , и глей да си красива на вечерята,няма да се излагаме от КГБ...всички сме красавици под прикритие ,та на теб ти е момент да излезеш от него... smile3501 smile3501 smile3501

# 83
  • Мнения: 18 894
Мъж към съседа си:
- Къде беше днес?
- Бях в мола.
- И?
- Видях хора да излизат без покупки. Жалко, че не е заразно, че щях да ги помоля да се изкашлят около жена ми.

# 84
  • София
  • Мнения: 8 480
Момичета, накиприх се и ей ме на.Тази вечер съм етюд в лила.
Ша вър'я на дискотека, нищо, че съм с космодиск.
Ша са кърша на морето, да ма викнат и на бис.
Тъй, БОРЯНЧЕ, тъй. Ша покажа КГБ-то на морето. НЕма да се даваме, ша са представляваме.
Заминавам, приятелките ми ме чакат. Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 099
Леле Фло, уникум си!
Уникум в лила и в резеда.

# 86
  • София
  • Мнения: 16 230
Ето съм!
Габката, Бедлос, да са ви живи и здрави рожденниците!   bouquet  bouquet
Здравке, много хубаво пише Йойо. А ти каква манджа готвиш с изброените продукти?
Фло, честита ти длъжност и весело изкарване на дискотеката.  newsm68
Аз стягам багажа и сутринта заминавам на национална среща от другата ми тема.
Луси, по вашия край ще сме - Асеновград. Днес цял ден си мислех да ти се обадя и да питам как е времето. Че в София е като късна зима - брррррр.

# 87
  • Мнения: 341
" - Скъпа, какво ще направиш, ако ти изневеря ?
   - Ха.... - Ще напиша на надгробния ти камък:
      Той имаше светло бъдеще, но предпочете светла памет ! " Joy Joy Joy

Наближава 1 юни и трябва приятно да изненадам внуците с подаръче. Приемам всякакви идеи.
Въпроса ми все още си оставя висящ т.е. без отговор за разглеждане на албума ви, имате ли си някаква парола за влизане ?
 

# 88
  • Мнения: 894
Здравейте по късна доба!
При нас пак вали ,станахме тропици.

Колега Фло,честита длъжност.И много вихри и танци с лилавия етюд Laughing
Лека нощ!

Аква от Жабка можеш да вземеш паролата,напиши и на лични

# 89
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА ЖАБКЕ!

Общи условия

Активация на акаунт