КГБ = Клуб на Готините Баби - 146.

  • 86 558
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15
Здравче добре се завърнала !Където  и да   идеш  ,винаги  е най хубаво  у дома  нали ?

Ех ,момичета  наслушах се на хубава музика  Благодаря Наистина  не пуска клиповете тази вечер

Слушайте новините да  чуете  и видите как  и Варна пострада  от потопа тази вечер

http://www.moreto.net/novini.php?n=255283

# 721
  • Мнения: 4 369
Янче, за мен  е трудна тази загадка  Hug
Вярно, че трудно се публикува видео  Thinking

И АЕРОСМИТ от концерта им в София  Heart Eyes



p.s. Рибка, аз гледам телевизия и в новините в 22 часа ще дават за Варна.

# 722
  • Мнения: 7 386
                  Варненки,току що гледах новините и направо онемях.Дано всички да са добре !

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 23:14 от Didia

# 723
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 А това е третата ми, или четвъртата newsm78 може би петата любов - саксофон: Феликс Словачек:
 
 http://www.youtube.com/watch?v=EZzrQJT6OJM

 Диде, не знам къде живеят роднините ти, но Танчето е на високо! Бая потоп трябва да я наводни! И ние на село сме така! Свекърът, лека му пръст, казваше: То докато се напълни дерето долу....охооо няма скоро да стигне до нас!
Мери, не разбрах коя загадка ти е трудна newsm78

 А това ми е любимото му изпълнение:

    http://www.youtube.com/watch?v=FZcMr0-5DtU

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 22:26 от Янче-то

# 724
  • София
  • Мнения: 4 177
Прибрах се. Не мога да дишам от преяждане. За срещата - невероятно, емоционално и каквото се сетите преживяване. Кари пак ни изненада с подаръче-познатото ни кафенце, което аз лично пускам през кафе машината. Здравче, Дидиа, Мамси - съжалявам че не можахте да се присъедините днес, но и утре е ден  Laughing
Търкулвам се, направо ще се пръсна Joy

# 725
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър вечер , момичета!  Hug
Ужас , к'во става във Варна?! Направо онемях.  ooooh!
За Танита знам , че е на високо в Аспарухово и се надявам да е наред всичко.  Peace
Много сте музикални днес , браво , галите ми уШото.  Hug
Ние днес с Краско изкарахме едни вълшебни 7 часа. Crazy
Голяма антракция беше. Имахме подарък от мама и Влади и 1 час прекарахме във водата с делфините. Няма такова изживяване. Не може да се опише , трябва да се почувства.  Grinning
Имаме си и диплом даже , добре се справихме с делфините. Те пък ни разбираха и всичко според движенията ни изпълняваха. Голям кеф , мнооого голям. Peace Като малко дете се радвам , че успях да усетя таз тръпка. Краско и той е превъзбуден и щастлив. Много пара струваше всичко , но
не съжаляваме въобще. Той игра на воля по водните пързалки , водните катерушки , бе от водата не излезе.  Mr. Green Само за антракциите , та да събере тен.  Mr. Green
Ивеее , убедена бях , че Пчеличка е едно бижу. Сега на яве ти доказваш , че е така.  PeaceИ друго имаше , ма като се сетя.  Blush

# 726
  • Мнения: 894
Ад
http://www.moreto.net/novini.php?n=255285
Скрит текст:
Скрит текст:

# 727
# 728
  • Мнения: 1 563
Момичета, много  музикално и весело е в темата..... HugЧета за срещата във варна , че сте си изкарали чудесно. Зопознали сте се с нашата Пчеличка  на живо. Прекрасна дама е. Видях снимки във Фб, много сте готини...
Сега чакаме репортаж и фото  от софийските вмомичета..
Днес щях да се обаждам и на двете групи по време на срещата , но бях на гости в една наша близка , с която не сме се виждали много години , та във ФБ се открихме. Кани ме от два месеца.  6 часа не можем да се наприказваме и пак не ни стигна времето. Преди това  свърших много хубава и важна работа. Срещнах се по главната с две приятелки , та малко лаф. После ходих та платих еднодневна екскурзия до Крушунските водопади за 29 юни. Та така мина моят ден. Прибирам се  росна , росна и дъщерята ми  звъни да ходим на една  изложба на главната ,но нямах очи   пак да се върна, та я пропуснах. ММ пък се е вихрил на спокойствие в кухнята. Ядяло му се телешко варено . Ходил ,купил телешко , зеленчуци и сготвил. Аз  набързо се включих в КПП спретнах масата , салата , ракийцата и всичко  беше  по кротко , по мило... hahaha
Танче Hugчета за Варна ,за  Аспарухово , какво става при вас  , имате ли поражения ??? Ужас... Дано всичко да се размине  безболезнено и да не се повтаря.
Някъде прочетох ,че на 28 и 29 ще сте на Крушунските водопади. ние също на 29 ще сме там и може да се засечем.
Жабче Hugако знаеш как ви се радвам ,че така сте си изкарали с Краско . Направо се принесох при вас. Браво на мама и Влади за прекрасният подарък !!!
Римар Hug нито за миг не съм се съмнявала , че няма да си изкарате весело. То винаги е хубаво като сме заедно....Радвам ви се за весело настроение.... Кафенцето на Кари и аз си го варих на машината.
Спирам   за сега.
Лека и спокойна нощ и дано вече природата да се успокои.
  love001 Kissing Heart Kissing Heart

# 729
  • Мнения: 7 386
                Лека и спокойна нощ!

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 23:12 от Didia

# 730
  • София
  • Мнения: 2 672
Леле, какво става във Варна? Страхотия, природата не се шегува. Дано да няма повече жертви.

Танина, как сте?

Иначе гледам, че перфекто сте си изкарали с прекрасна музика сте се забавлявали. Следващият път на живо да я слушаме и някои да я изпълняват и танцуват тази музика.  Heart Eyes

Жабче, браво за срищата с делфините. Наистина това удоволствие си заслужава всяко евро. Направо ви завиждам за делфините. А за Краско ще остане един незабравим спомен!

Нашата група се представи отлично в Еденето и ПиЕнето, а пък за приказките да не говорим.  Посрещнахме на маса Кари, побъбрихме си кой с когото може да достигне, през една, през две, по диагонал - все се водеха разговори. Снимковият материал не е с добро качество, но ще го прегледам отново и ще видя с какво да ви зарадвам. Естествено с нашите муцуни.  Laughing

Лека ви нощ и дано стихията да премине и времето да се кротне, че строхотия!

# 731
  • Мнения: 894
В Аспарухово е  ад,няма ток и казаха че нарочно не го пускат защото може да има скъсани кабели и могат да убият хора.
Боже помогни
Praynig
Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 22:52 от Ivllin

# 732
  • Мнения: 5 346
ГРЕТИ, тези дни си мислех, че се губиш и ето, появи се. Разкажи нещо за бебе Ния newsm07. Баткото как я приема? hug Я да чуя и твоето мнение. Внучето ми Никола завърши първи клас. Има списък от 10 книги: Български народни приказки-А. Каралийчев, Приказките на Андерсен, Приказките на братя Грим, Приказки по телефона-Джани Родари, Мечо Пух, Пипи дългото чорапче, Ние врабчетата, Патиланско царство и другите две забравих кои са. Ами той всеки ден по 5-6 часа трябва да чете. Чете сравнително бързо, но все пак много са. Не съм от тези баби, дето се тръшкат и глезят внучетата си, но това е непосилно за тях. Страхувам се да не се получи обратен ефект. Вместо да обикне четенето, да се откаже. Обича математиката, с удоволствие решава задачи, обича да рисува, естествено играе и на таблета по някоя игра, но за любимите занимания време не остава. Ей, вместо да си починеш, ваканция си все пак, аз те занимавам с училищни проблеми.

Малко късно, но все пак отговарям!
Ния е екстра. Яде и расте. Вече се смее и гука. Баткото я обича много. Аз още не съм я разхождала с количката. Бях наистина заета в края на учебната година , а и времето е все дъжделиво и студено.

Списъкът  с книги е препоръчителен, а не задължителен. Целта е  децата да се запознаят с имена на автори и герои, които ще се изучават в следващия клас и да се подобри четивната техника.
Моят съвет е детето   да  прочете по две- три приказки от всеки автор и по няколко глави от другите заглавия. Невъзможно е да се прочете всяка от посочените в списъка книги от кора до кора. Надявам се учителката да не е поискала и  читателски дневник.  Ваканцията трябва наистина  да е  време за почивка!
Моето мнение за четенето е, не количеството, а качеството. Все повече се набляга на разбирането на текста. В 4 клас на Външното оценяване се дава текст с  въпроси върху съдържанието.  Започнете да работите в тази посока още от сега. Каква е ползата от бързото папагалско четене, ако нищо не  се разбира?! Препоръчвам ти, когато детето прочете нещо, да поговорите за прочетеното. Например: къде, кога и с кого е станала случката; кой ог героите му харесва и защо, кой не му харесва и защо; на кой герой би искал да прилича и защо. Ако е приказка, опитайте да извлечете поука. За разбирането на смисъла може да му предложиш 2-3 поговорки и то да избере коя от тях е най-подходяща за прочетения текст. За характеристика на герой може да предложиш различни думи, които детето да съотнесе към съответния герой. Например: Кой от героите е : лош, хитър, алчен, работлив, глупав, съобразителен, мързелив,  благороден и т.н. Ще бъде чудесно, ако детето подкрепи   мнението си като прочете от текста тази част, която доказва това качество. Дано съм полезна!
Изинявам се за дългия пост!      

# 733
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Грети , много полезна информация. Благодаря ти! Hug

Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=787332.0;topicrefid=19
Нещо не мога да я редактирам , та ще ме извините. Blush
Бутон за редакци нЕма.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт