Културният спам на Рийдърс Дайджест

  • 7 692
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Защо наистина не ни кажеш коя е банката? И на мен преди 1 година ме търсеха упорито от Алианц да ми предлагат застраховка живот. Аз лични данни на Алианц не съм давала Crossing Arms Но упорито отказаха да ме уведомят от къде ми имат личния телефон. Даже мацката имаше наглостта да ми заяви: "Ама госпожо, какъв ви е проблемът? Всички застрахователни агенти си имат база от телефони, с които работят" #2gunfire #2gunfire #2gunfire Демек - да не се притеснявам, ако ми звъннат още няколко души, вече съм влязла в регистрите им и няма излизане. Twisted Evil

Ох, тия от Алианц направо не мога да ги трая. Обаждат се на ден по 5 пъти в офиса да си предлагат услугите. Много са нахални.  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 9 093
Тъкмо се шашнах какво е това, което държа в ръцете си, а то не съм била само аз  Embarassed
И в крайна сметка...може ли просто да го изхвърля в коша?  Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 264
И аз го получих. И аз се притесних. Ще ви кажа защо. Първо, изобщо няма вариант на отказ, няма телефон, само пощенска кутия, което за мене не е никакъв адрес. Второ, и друг път ми се е случвало да се получават такива зарибявки и всеки път съм се питала откъде аджеба ни имат адреса? В такива глупотевини не участваме никога, та версията, че имали адреса от по-рано изобщо не важи! Naughty


телефон 02 / 817 56 56 обаждаш се казваш ,че не желаеш да получаваш повече тяхни оферти пише го на единият лист .
Всъщност то не е адресирано до конкретен човек писмото пише живеещият на ..................... Все някой живее на този адрес дали съм , аз , ти или някой друг няма значение  Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 11:38 от aq_kiara

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Я сега да видим кой ще развие най- добрата теория на конспирацията Mr. Green

# 19
  • Мнения: 25 615
телефон 02 / 817 56 56 обаждаш се казваш ,че не желаеш да получаваш повече тяхни оферти пише го на единият лист .
Всъщност то не е адресирано до конкретен човек писмото пише живеещият на ..................... Все някой живее на този адрес дали съм , аз , ти или някой друг няма значение  Simple Smile
Да, да, че да се докопат и до телефона ми! Как не! Crossing Arms
А откъде знаят, че изобщо съществува такъв адрес? Wink И че в блока има еди-колко си апартамента? Не вярвам да има толкова глупава фирма, която да стреля напосоки. Нали ако изпратят писмата на несъществуващи адреси, после ще ги залеят с върнати писма? Да не говорим, че и 3-те печата бяха от Ст. Загора (нищо, че двата се бяха постарали да ги замажат), а уж писмото е пратено в София? Или въпросната госпожа мениджърка ходи лично по градовете да пуска писмата?
Сигурна съм, че въпросният Рийдър Дайджест и хал хабер си няма какво се върши тук в България от негово име.  Sick

# 20
  • Мнения: 1 264
Ами няма да звъниш от мобилен или цифров телефон , обади се от аналогов или от пощата  така няма как да ти научат телефона Simple Smile Печатите  на моето писмо са от Бургас , чак сега видях де  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 205
И ние получихме вчера такова

Според мен Рийдърс Дайджест може и да имат томбола и да пращят, но това което сме полчули ние не от фирмата. Даже адрес няма само пощенска кутия и пише, че сега "пътувало" писмо с личните ни данни, но ние да избързаме и да им пратим вендага писмо с наште лични данни hahaha

# 22
  • Мнения: 6 206
20 000 за цяла бг, едва ли... Може би 200 000. Едва започваме и с лъжа. Бива ли такива работи, Миме! Laughing
Ние също имаме, има и в съседни кутии

# 23
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
А заедно с червеният плик ше получиш и покана да си купиш книгата "Чудесата на света" или нещо подобно срещу скромната сума от 30 лв.Когато я прочетеш,ако ти хареса,ще я задържиш,ако ли не ,я връщаш в 15 дневен срок.Обаче това не е измислица на американското издателство ...а на нашего брата българина.Пак зарибявка,изпиши на търсачката "Рийдърс Дайджест"и ще прочетеш повече подробности.Аз днес го направих,понеже и свекито е една от ИЗБРАНИТЕ Joy

# 24
  • Мнения: 4 473
Да се присъединя към `щастливците` Twisted Evil #2gunfire

# 25
  • Мнения: 7 111
И нашият адрес им е в извадката.
Чакам строежа на пирамида.  Laughing

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
А рекламата им гледахте ли вече?

# 27
  • Мнения: 1 798
И ние получихме днес  #Crazy #Crazy #Crazy...Как са пратили на половината български народ....

# 28
  • София
  • Мнения: 748
А ние защо получихме 3 еднакви писма?И на 3-те адресът е все нашият,странна работа!Сигурно са ни изтеглили 3 пъти. hahaha

# 29
И аз днес получих такова писмо !
сега чакам и червения плик.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт