Започна вече ЮНСКИЯ бебевалеж и всички мами тръпнат от вълнение и копнеж - 18

  • 28 411
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 598
Благодаря ви момичета, надявам се да минат на визитация и да ми боднат окситоцин, а другите неща ще пробвам като ни изпишат в петък. Според вас има ли смисъл да си купя ел.помпа, че нещата вървят към цедене , дали ше е по-ефикасно и бързо?

# 721
  • Мнения: 224
chilimura и  MiMito12 -Честити рожби да за живи и здрави и много усмивки
благодаря ( тъй като сам още от не родилите ) че изчаквате и не искате да ни уплашите с разговор за момента на раждането   bouquet Hug
   Simple Smile  Напротив мила, такъв хубав спомен имам от раждането, че надали ще мога да те стресна с нещо. Изпитвам много силно чувство на любов към всички, чак не мога да спя от това, от силна превъзбуда  Simple Smile страхотно силно изживяване е наистина.
elle  честита ти радост    bouquet
И при мене кърмата като дойде в болницата беше мноого болезнено. На сутришната визитация като ме видяха и казаха, че до 2 часа мастита не ми мърда. От там шаш и паника, мачкам, правя каквото мога, майка ми търчи за помпа, броя минутите докато се събуди детето за да кърмя. Но всичко се поуспокои за сега всичко е в норми. Пак се подуват и болият, но след едно хранене и малко доизцеждане се пооправят. А, забравих да ви се похваля, че бебка беше през цялото време при мене   Wink  И още като се роди я сложиха за доста дълго върху мене, че даже захапа зърно. Хубавото е, че родих гола   Laughing  яко жега ми беше...
Алексче23  Аз преносвах и мноого бях изперкала вече и една хубава разходка напъна процеса   Peace  Разбирам нетърпението ти, но споко имаш още съвсеем мъничко

# 722
  • Мнения: 369
chilimura, много се радвам, че раждането е минало много добре!  Hug

elle, честито щастие!   bouquet

Elsi86, със сигурност ако цедиш постоянно и даваш от шише ще ти е по-удобно с ел. помпа. Виж как ще тръгнат нещата вкъщи и ще прецениш.

# 723
  • София
  • Мнения: 418
Момичета, много ви благодаря за хубавите пожелания! Hug

Днес съм по-добре. Още снощи ни раздвижиха и беше доста неприятно, днес вече ходя и сама до банята! С бебчо се гушкахме няколко пъти, пробваме и да се кърмим. Дано и този път да имам късмета да кърмя по-дълго!

Неприятното е, че някои кръвни показатели на бебето са завишени и това означава, че има възпалителен процес и започват да му дават АБ. Май и хемоглобина му е нисък, защото изглеждал по-бледичък... Ох, все да има за нещо да се притеснява човек...!  Confused

# 724
  • Мнения: 50
Какче HugПожелавам бързо да се нормализират показателите при бебочето,че и ти да си по-спокойна.Нещо повече не казаха ли?

# 725
  • Мнения: 19
Да Блонди права си поотглеждай си го още малко в хралупката малкия мъж пък когато му дойде времето.Мен жегите мнооооого ме морят и вече ще убия някой.От горещината ставам като слонче дето вика ММ .На килца не съм наддала много ,но така надута изглеждам 100килца .Утре ще ходя на последна консултация при док дано не измисли нещо ново пак,че по принцип трябваше днес всичко да е приключило нооооооо........А мами които са раждали секцио-какви изследвания ще ми прави преди секцио.Правили се максимум 5 дена преди секцио та утре какво ме очаква непомня  newsm78???

# 726
  • Мнения: 50
mamamo изследванията поне при мен са влагалищен секрет,фекална проба,пълни кръвни изследвания и стерилна урина.Помня че деня преди секциото слушаха тонове на бебето,правиха кардиограма и мериха кръвно.

# 727
  • Мнения: 1 273
MiMito12, chilimura, kakche, elle__ честити ви рожбички. Дано се нагодите и към кърмене и към режими и да се възстановите по-бързо.  Hug
Задължителна ли е болницата при преносване?
Аз като ходих в Понеделник на тонове ми казаха, че ако не родя до термин - ще трябва да ходя на тонове през ден и чак на 7-мия е хоспитализацията за предизвикване на раждане, ако разбира се няма някакви противопоказания преди това и да се наложи по-рано да се предизвиква раждането. Но предполагам, че във всяко АГ си имат някакъв стереотип на работа.  newsm78

# 728
  • Мнения: 1 175
desi, за къде е това инфо (че ми хареса  Laughing)
Доки ми каза за МД, че приемали, аз започнах да се пазаря и той уж склони да не лежа, а асамо на тонове, но така и остана неизяснен въпроса...

  Simple Smile  Напротив мила, такъв хубав спомен имам от раждането, че надали ще мога да те стресна с нещо. Изпитвам много силно чувство на любов към всички, чак не мога да спя от това, от силна превъзбуда  Simple Smile страхотно силно изживяване е наистина.
Много ме зарадва с това изказване, дай Боже всеки му такава нагласа  Hug

И аз смятам днес да се пораздвижа повечко, но ще е из къщи, че жегата навън от сега е адска  ooooh!

Виждам как темата се пренесе в друга посока  Laughing Повечето бебки вече радват мама и тати на живо  Blush Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 219
Какче честита рожба!!!! Да сте живи и здрави! Дано бързо да се нормализират показателите на бебчо.
 
Мамамо Ротока Мис Блонди още малко остана Simple Smile Стискаме палци и при вас всичко да мине бързо и леко Simple Smile

# 730
  • Шумен
  • Мнения: 330
Добър ви ден момичета  Hug
Аз се връщам от тонове и преглед всичко е ОК разкритие пак никакво  Laughing ама то за часове може да се получи така че това не е критерии за започването на раждането другата седмица през ден съм на тонове докато не родя да видим кога ще реши човека да излиза...искам вече да о нагушкам...  Heart Eyes 
А относно преносването и престоя в болница поне при нас в Шумен не процедират така дават ни до 7 дни след термина естествено като си ходим на тонове и ако в тези дни не се роди тогава вкарват в болница за предизвикване така че няма страшно и да се преносите  Hug 

# 731
  • Мнения: 50
KalioBalioблагодаря HugКак са нещата при вас?
По въпроса с преносването и престоя в болница,скоро свекърва ми разказва случай за бременна с объркан термин с 1 месец.Идея нямам как може да се случи такова объркване,но жената влизала и излизала няколко пъти от болницата.

# 732
  • Мнения: 1 067
Ротока взех подложки на Лансинох и то голяма кутия 60 бр.Сложих си 2 пъти и издържах 10 мин. Неприятно ми е в тая жега с тях.Гърдите ми не текът та карам без тях за сега.Бих си взела от тези многократните памучни,но ще изчакам да видя дали ще ми затрябват.  Peace
Какче бързо да се нормализират кръвните  Praynig fingerscrossed
Elsi86 ако ще цедиш и ще даваш по-добре ще е с ел.помпа, иначе е доста трудоемко  Rolling Eyes
Според мен виж дали няма да се наместите със силиконовото зърно,моя позната кърми синът си така близо 2 години  Peace

# 733
  • Мнения: 54
Здравейте!Дойде и моят ред да се похваля.На 08.06. в ранни зори 2.30,се роди и нашият малък-голям мъж- Манол.  Нормално раждане- 4050кг. 53см. Вече сме си в къщи и всичко е ОК.

# 734
  • Мнения: 19
ОООООООКалйо Балйо да не остана нооооооооо това са най дългите дни и нощи.

Общи условия

Активация на акаунт