Имате ли своя тоалетка вкъщи?

  • 62 388
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 535
Arilche много приятна масичка Simple Smile

...То си е мебел за спалня Rolling Eyes

То в моята спалня 10 квадрата, само тоалетка липсва  Mr. Green

Скрит текст:
Слагаме ги в/у скрина с дрехите ни. Обаче на него много му личи като има прах и го минаваме кажи речи всеки ден. Та точно след 1 ден вече съм натъпкала и дезодорантите в кафявия органайзер, част от нещата в банята, а мъжът ми си изнася неговите в хола на секцията, за да не ме буди сутрин. Накрая остават само органайзера, синьото нещо (което съдържа към 30 лака) и 2-3 парфюма.

# 31
  • София
  • Мнения: 23 098
Човече, много хубав и уютен дом имате! Точно по мой вкус.  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз също. И честно казано посмъртно не бих си развалила спалнята с нещо подобно. Не ми е по вкуса.
Та нямам тоалетка, но си имам място за гримовете и най-вече за лаковете, но е в друга стая, не в спалнята.
Щом ще сме откровено докрай, да си кажа, че и аз посмъртно не бих си сложила лаковете, грима, парфюмите и бижута в хола или в кухнята, но ти навярно имаш отделна стая-дрешник, в която има кътче за будоар...Ех! Simple Smile

Човече, моята е мисля 12 Mr. Green Тия 2 квадрата отгоре тамън ми идват като за тоалетка Mr. Green

# 33
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Имам си , да .

# 34
  • София
  • Мнения: 23 098
Щом ще сме откровено докрай, да си кажа, че и аз посмъртно не бих си сложила лаковете, грима, парфюмите и бижута в хола или в кухнята, но ти навярно имаш отделна стая-дрешник, в която има кътче за будоар...Ех! Simple Smile
Да, имам различна стая от спалнята, хола и кухнята. Ех!  Laughing Не натрапвам многобройноте си лакове в очите на гостите ни.

# 35
  • София
  • Мнения: 38 570
Моите са пък баш в холо-кухнята! Но никой не ги вижда в шкафа.

# 36
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Има резон в това лаковете да са в хола... (не го казвам, защото просто и моите са там  Embarassed ), но както казва Агентката - щом са скрити, на никого не пречат.

От периода, от който ползвам козметика и имам тоалетки, съм сменила 4 жилища. Сега имам в дома си всичкото пространство на света и специално измислена от мен тоалетка в спалнята (обещах снимки и ще снимам да постна тук), но след придобития опит от предните 3 жилища, реших, че лаковете трябва да са там, където се лакирам. Демек, хола. В спалнята няма как да се лакирам. И като си правехме чертежите на кухненските шкафове казах на мъжа ми - ето тук един долен шкаф искам, един метър, за част от козметиката. Та там са ми лаковете и ми е удобно. Аз наистина там ги ползвам. Там си държа всичко, което се ползва в хола: машинката за постригване на мъжа ми и децата, ваничката за крака (макар, че си стои нова), някои маски, които си правя, докато си шетам в кухнята, ленти за косата, лаковете, памуци, лакочистители ....и ми е доста удобно.  Peace

А тоалетката е достатъчно голяма да събере абсолютно всичко, но не ми е удобно да тичам всеки път до другия етаж, такова разхождане нагоре ме отказва да се приведа в ред  Embarassed

# 37
  • София
  • Мнения: 23 098
Малко спам, но... Имам забрана да се лакирам по стаите, а само на тересата. На мъжа ми му става лошо и не може да диша от миризмата.  Crazy

# 38
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Малко спам, но... Имам забрана да се лакирам по стаите, а само на тересата. На мъжа ми му става лошо и не може да диша от миризмата.  Crazy

Между другото, съм забелязала, че повечето мъже не издържат на миризмата от лаковете и лакочистителите. На братовчедка ми мъжа й повръщаше, ако тя се лакираше вътре  Sad
И тя така - забраниха й в един момент и тя почна само на терасата.

И изобщо - по всичките ми роднински и приятелски с-ва съм забелязала, че мъжете се цупят на жените при тази миризма.  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 46 535
И изобщо - по всичките ми роднински и приятелски с-ва съм забелязала, че мъжете се цупят на жените при тази миризма.  Rolling Eyes

И моят е така  Mr. Green само от лакочистител, лаковете ги понася.
Но все пак би бил много щастлив, ако можеше да събере всичко в един чувал и да го засили към метрото. Хич не е по козметиката и употребата й (без значение мъже или жени).
Аз пък не мога да се търпя без лак - на краката и ръцете, винаги съм с такъв  Laughing

# 40
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Аз пък не мога да се търпя без лак - на краката и ръцете, винаги съм с такъв  Laughing

Поздравлениея, за което   bouquet
Аз обожавам да видя жена с маникюр и педикюр. Колежката, която седи до мен, на работата, има едни от най-красивите крака на света. В смисъл, ходилата, педикюра. Перфектен  Peace Винаги  Peace

Аз, като се намажа на краката, най-обикновен лак...карам с него поне месец.
Но на ръцете...пада ми .....!!!! Още в салона!!!! Маникюристките ми се пулят насреща и все ми се карат, че най-вероятно АЗ СЪМ СИ ГО БИЛА ИЗТРИЛА Sad
Хем съм й пред очите...хем си давам парите...Кой ще плаща за нещо и ще го руши преди още да му се е порадвал...
Веднъж една козметичка чу разказа ми за това и поиска ръката ми. Огледа я и каза, че съм имала мазна плочка на нокътя и че какъвто и лак да си сложа, той няма да издържи повече от 1-2 дни.
Та затова си се цапам у нас, сама. Но то и аз се лакирам 4-5 пъти в годината  Embarassed

То и ръцете ми са нон-стоп във вода и препарати, като съм си вкъщи  ooooh!  Cry

# 41
  • София
  • Мнения: 6 273
Аз пък си мечтая за голяма баня с мивка с голям плот и там да си подредя всичката козметика, гримове, сешоар, преса, четки за коса, лакове и прочие.

И аз се лакирам в хола предимно, мъж ми не мрънка много.

# 42
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Аз пък си мечтая за голяма баня с мивка с голям плот и там да си подредя всичката козметика, гримове, сешоар, преса, четки за коса, лакове и прочие.

И аз се лакирам в хола предимно, мъж ми не мрънка много.

Така ни се получава, като сме на почивки, по хотелите и ми харесва Simple Smile
Ама нали много филми гледам...идеята за сешоар в банята ме плаши много.... и все за децата се тревожа...и затова у нас сешоарите стоят прибрани в тоалетката Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 6 273
Аз пък си мечтая за голяма баня с мивка с голям плот и там да си подредя всичката козметика, гримове, сешоар, преса, четки за коса, лакове и прочие.

И аз се лакирам в хола предимно, мъж ми не мрънка много.

Така ни се получава, като сме на почивки, по хотелите и ми харесва Simple Smile
Ама нали много филми гледам...идеята за сешоар в банята ме плаши много.... и все за децата се тревожа...и затова у нас сешоарите стоят прибрани в тоалетката Simple Smile

Да, да и мен също ме плаши и поради тази причина не няпраивхме контакт в нашата малка панелна баня. НО аз си мечтая банята д ами е поне колкото спалнята, хахаха, и да има наистина суха част, в която да ми са джунджуриите Simple Smile

# 44
  • Мнения: 5 462
Имам, разбира се. Изненадана съм от многото отговори "нямам". Честно, мислех, че всички си имат. Аз спалня без дамска тоалетка поне не съм виждала. Аз имам, мама има, свекърва ми има, всичките ми приятелки, дори тези, които не се гримират, си имат. То си е мебел за спалня Rolling Eyes Недоумявам къде бих си сложила нещата, ако нямах тоалетка.
Е ти пък къде .. в шакафове в спалнята или в банята.
Какво чудно има.
На мен точно в спалнята ми се струва мега непрактично.
Мъжа ми ще спи в спалнята , пък аз ще ровя в шкафовете за да се гримирам в спалнята.
Всякакви такива дейности по гримиране и почистване на грима го правя в банята.
Ако в банята си има достатъчно мебели за тази цел , къде е проблема да го правя там.
Има достатъчно място , добре осветено и на никога няма да преча да си мацотя тялото или лицето.
И на мен тоалетките са ми мега демоде.

Общи условия

Активация на акаунт