Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 230
Добро утро.
Doros да ти кажа аз като ставам гледам да се извъртам на една страна и ставам така - незнам как точно да го обясня, ама с изправянето на тялото пускам краката надолу и директно сядам.

Вчера Рая и леля ми много си играха и то не бе смях, то не бе чудо и за да не остане по-назад и младежа и той се включи с ритничета. Иначе има и един сериал, които явно не му харесва, понеже щом го пусна и той почва да буйства. Ей това от коремите ни са с характер и предпочитания Joy.

# 691
  • Мнения: 105
добро утро от мен...  Tuci, разбирам те как ставаш аз също се опитвам тези дни да ставам така, а не директно да се изправям... но, много ми е интересно док какво ще каже..

хубав ден от мен, днеска си взех ПИК от НОИ и утре ще ми бъде активен Simple Smile  Hug

# 692
  • Мнения: 27
Да се отчета и аз.Днес бях на консултация.Всичко е наред при нас само пола не може и не може да го определят.Кръстосали сме краката и това е.

# 693
  • Мнения: 169
Ние сме станали 718 грама Partyи си имаме снимка м/у крачетата-момиченце си е Laughing
Но пак ми се накараха за килцата-81 съм в 26 седмица съм,почнах на 71-72 #Cussing out

# 694
  • Мнения: 136
Здравейте.

Аз днес следобяд съм на консултация, да видим какво ще каже доки. Но май ще напуска ценъра, където ходя до сега и ако трябва да го сменям ще ми е много трудно.

Иначе както и вчера ви писах при мен два пъти момче ми казваха, сега на ФМ- момиче. Ще видим днес дали ще се види и доки ще потвърди едното или другото.

# 695
  • Мнения: 59
Минавам да ви пожелая хубав ден и да се изфукам,че съм отпуска Partyюпииииииииии,откога чакам,нямам нито еди болничен откакто съм бременна.След отпуската пък с точност на деня ми се пада 45 дневния преди паждане,брей да исках нямаше да се нареди така.Та сега се отдавам на почивка,пазаруване и леки ремонти в къщи.Бебка е активна,.чакам си ЖК,пия си Допегита и желязото и магнезия!!!

Пожелавам ви положителни емоции,хубаво лято!!!

# 696
  • Мнения: 592
Добре дошла на новата мама пухкъв финал от мен Simple Smile

Аз нямам търпенйе да стане събота да отида на лекър Simple Smile  и да си видя бебчо колко е пораснал  Hug Hug Hug
А и ще давам урина сигорно и кръв ще ми вземат  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 20
Здравейте,

Аз съм малко притеснена...всички (дори вече родили, т.е. с опит) ми казват, че за шести месец коремът ми е много малък. Това ме напряга и притеснява доста....да не би да не расте бебето, нещо да не е наред. Уплашиха ме Sad Утре съм на доктор, но дотогава ще има да го мисля...

# 698
  • Мнения: 105
Здравейте,

Аз съм малко притеснена...всички (дори вече родили, т.е. с опит) ми казват, че за шести месец коремът ми е много малък. Това ме напряга и притеснява доста....да не би да не расте бебето, нещо да не е наред. Уплашиха ме Sad Утре съм на доктор, но дотогава ще има да го мисля...


Миличка, остави ги всички да си говорят... Аз също съм с не много голям корем и съм супер доволна защото съм много подвижна, не ми тежи и не ми е горещо... имам една приятелка която днеска роди бебка и тя до край беше с малък корем и точно това ми сподели. ... имам още една приятелка която също си имаше малък корем и с бебка всичко си беше наред.. всеки си има различна конструкция на тялото итн... според мен няма нужда от притеснения... утре пак си питай твоя док и ще видиш...  Hug

# 699
  • Мнения: 40
Здравейте,

Аз съм малко притеснена...всички (дори вече родили, т.е. с опит) ми казват, че за шести месец коремът ми е много малък. Това ме напряга и притеснява доста....да не би да не расте бебето, нещо да не е наред. Уплашиха ме Sad Утре съм на доктор, но дотогава ще има да го мисля...


Здравей, мисля че няма от какво да се притесняваш, аз самата откакто съм бременна съм качила няма и 4 кг. И коремчето не ми е от най-големите. Но като говорихме с лекарката , каза че няма от какво да се притеснявам и че големината на корема не е критерий. Важното е бебчето да е наред и ти да се чувстваш добре!

Единствено ме притеснява че от вчера при всяко мое изправяне от стол или легло имам остра, прерязваща болка ниско долу в корема. Четох че е нормално да имаш в този период подготвителни контракций, днес ще видим по-късно съм на преглед  Flutter

# 700
  • Мнения: 281
 И аз на последната консултация попитах АГ-то защо бебетата на познати които по седмици са след мен за по-тежки от моето и тя доста се ядоса. Каза че за моето няма какво повече да се желая и като тегло и като см и какво съм слушала останалите.... Joy  Доста се изнерви,чак съжалих че я попитах и вече няма да питам странични въпроси, щом ми казва че всичко ми е наред ще я слушам и това е  Laughing

# 701
  • Мнения: 1 831
Никой няма да остане без корем,нито пък с него накрая... Wink Така че важното е ние и бебоците да сме добре  Wink

# 702
  • Мнения: 130
6u6ulina, правилно, само дето още няколко месеца след раждането ще сме си с коремче  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 328
6u6ulina, правилно, само дето още няколко месеца след раждането ще сме си с коремче  Mr. Green

 И други "екстри"  newsm39 smile3508

# 704
  • Мнения: 283
Ами моето коремче пък ми се струва голямо. Миналият месец моя приятелка роди и в 9-тия месец беше със съвсем малко по-голямо коремче от мен  Grinning последния месец не съм качила нищо. Стоя си с 3 кг отгоре и това е. Доктора ми се кара, а аз си ям повече дори от приятеля ми (което си е трудно постижимо). Само че като му обясних, че майка ми като е била бременна с мен е качила 8 кг и му стана ясно. Каза, че тези неща се предават в повечето случаи в наследство. Бебето си е наред и изобщо не го мисля дали съм качила достатъчно и колко ми е корема. Не се притеснявайте напразно Simple Smile Щом бебето е добре, другото не е от значение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт