Отговори
# 720
  • Мнения: 2 141
Здравейте, октомврийки   HugАз съм горда мама на февруарче 2014
Първо искам да пожелая на всички ви да имате леки и безпроблемни бременности. Да стигнете до най-красивия финал и да сте в пълен състав.
Аз съм тук за да ви предложа:
Скрит текст:
Нашата комбинирана количка Adbor S-line 3 в 1 - http://kasida.bg/adbor-bebeshka-kombinirana-kolichka-sline-3-v-1 … 06-678-25447.html
Продавам я с подарък кенгуро от 3 до 9кг. Ако имате интерес пишете ми на лични за да се уточним за цената
Отново ви пожелавам лека и безпроблемна бременност Hug

# 721
  • Мнения: 154
Здравейте, момичета, аз отдавна не съм писала, но Ви следя Simple Smile Не се вайкайте за килограмите, ще ги свалим.Аз до момента съм качила 18, малко ме е срам, ама няма как Wink ще паднат сериозни диети и фитнес, че наближавам 70кг.На вас мерят ли ви шийките, моята миналия месец беше 4.9, сега се е скъсила с 1 см, та ми е любопитно далии при другите е така?

Хубав ден  Hug

# 722
  • Мнения: 136
Здравейте, мами!
Някой случайно да знае лаборатория в Младост, която да приема направленията за изследвания на кръв и урина?
Предния път като си правих ми взеха 20 лв, независимо, че бях с направления.
Благодаря.

# 723
  • Мнения: 136
Здравей. На мен ми я мериха преди две седмици, но понеже не бях при моя доктор, че беше отпуска, а при тази,която ми дава болничните и не ми каза колко е. Само каза, че е нормална за тези месеци.Нека по-запознатите мами да кажат.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 739
А как точно се мери шийката на матката? С втора бременност съм, а незнам 😊 Аз дъм + 17 кг, ударих 75 😳 Не ям тесто, мазно, единствено сладоледче всеки ден, но всичко ми се лепи 😟

# 725
  • Мнения: 136
На мен ми е първа бременност и много не съм наясно. Бръкна с пръст отдолу и каза и шийиката измерих всичко е ок. Но нз дали точно това е правила.
Иначе за кг. съм +1-2. Доктора ми се чуди как все си стоя на едни и същи.

# 726
  • София
  • Мнения: 230
Привет и от мен момичета.
За шийката - на мен до момента не са ми я измервали #Crazy.
За килограмите - от както съм в Пловдив не съм се мерила, понеже тук няма кантар. Но като се прибера в София сигурно ще  Banghead. Хем не ям много, но имам чувството че съм станала като хипопотам. Да не говорим, че се сдобих с целулит и с няколко малки стрии около пъпа  #Cussing out. С първата си бременност нямах нито едно от двете. А сега с тази направо е някакъв ужас .... Ама какво да се прави. Иначе на консултацията като ходих на 17.06 бях + 7-8кг.

# 727
  • Мнения: 69
corrina, и моя лекар ми се чуди как така си стоя все на същите килограми. От началото на бременността но преди 10 дни когато бях на консултация бях +1кг, а гърдите ми са двойно по-големи и корема ми е доста голям. С първата си бременност качих 17кг. Но пък се сдобих на скоро с хемороиди ooooh!

# 728
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Аз съм +3кг вече. До скоро не качвах,сега започнах. Но колкото кача-толкова. Всичко е и до ген,структура. Аз никога от нищо не съм се лишавала,сега си хапвам доста .Килограмите не ги мисля. Всичко да е наред, пък после ще се свалят. Simple Smile

# 729
  • Мнения: 1 831
Направо ви се чудя как така не качвте нито 1 кг ...нали бебето е близо килограм вече ,като сложиш плаценти,околоплодни течности и другите му работи...значи се сваля за да се стои на едни килограми  newsm78 Rolling Eyes
Аз съм +10кг. поне бях като ме теглиха на предната консултация.Не искам много ,много да се тегля,накрая чак ,че стреса поне да е един път  Laughing
На мен шийката ми е я мериха с вагинален ехограф,това беше единствения път до момента ...

# 730
  • Мнения: 53
Здравейте, мами!
Някой случайно да знае лаборатория в Младост, която да приема направленията за изследвания на кръв и урина?
Предния път като си правих ми взеха 20 лв, независимо, че бях с направления.
Благодаря.

Здравей,
Аз ходя в Цибалаб в Мрадост 4, когато съм с направление плащам 4 лв. за унищожаване на кръвта след изследването.

# 731
  • Мнения: 169
Абе и аз се чудя как не качвате килограми newsm78,аз съм + 9 вече Crossing Arms
Мамчета,да ви питам,усещате ли натиск и нещо като разтягане долу.Аз усещам,не са контракции и не ги усещам постоянно,даже не е и болезнено,просто е дискомфортно Rolling Eyesа на док.съм другия понеделник

# 732
  • Мнения: 101
Gybka_85 , и аз имам такива усещания. Особено ако съм стояла по-дълго време права. Мисля, че е от тежестта.

# 733
  • Мнения: 105
Здравейте момичета, честито нова седмица и скоро ще си имаме нова тема Simple Smile

За килограмите, аз съм +11 и се чувствам добре... не ми е важно колко ще кача аз, само бебка да ми е добре... ние ще се оправим после Wink

Имам един въпрос, днеска си правих ППК и левкоцитите са ми леко завишени...
Еритроцити (RBC)   4.15   T/l   М (4.50 -6.00); Ж (4.20 - 5.40)
Левкоцити(WBC)   12.20   G/l   4.0 - 10.0

Някой да каже нещо да ме успокои, моля?
Благодаря предварително

# 734
  • Мнения: 592
А как точно се мери шийката на матката? С втора бременност съм, а незнам 😊 Аз дъм + 17 кг, ударих 75 😳 Не ям тесто, мазно, единствено сладоледче всеки ден, но всичко ми се лепи 😟


На мен са ми я мерили 1 път само със вагинален ултразвук и беше доста добре околи 5 см

Общи условия

Активация на акаунт