Ясновидци/врачки - тема 24

  • 119 162
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 714
Ай, ЧЕСТИТ НИ ПРАЗНИК!!!  Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 4 714
Мац, това е като "на село за дядо" Боряна от Диана

Благодаря, ще чета повече назад. Значи няма да се ходи на аура камера. Реших да питам защото наистина са си доста пари, като с малка част от тях мога да ида на рейки и ще е по-добра инвестиция. Peace

А за Боряна сега се сетих, че правилната дума е радиестезист, защото видях вашия пост. Просто се надявах поне някой от тук да има мнения или да е чувал. Сумата ми се стори нормална и затова смятам, че може и да е читава. Притеснява ме само това, че няма отзиви в Интернет за нея, макар че не всеки се хвали при кого ходи. Вие самата казвате, че човек може да се довери на радиестезист:

Цитат
Така че напълно може да се довериш на човек, занимаващ се с  радиестезия, стига да не е меркантилен. Още повече, че самият питащ човек може да повтори и потрети опита проведен от радиестезиста.

Като гледам колко добри отзиви има ще ходя при Цеца само не знам дали ще е възможно утре в неделя да й звънна или не обича да я безпокоят в почивните дни? Като цяло за себе си реших да ходя само за разваляне на магии или енергийна защита, предпочитам да не знам какво ме очаква в бъдещето. Wink
Ама моля ви, това, че аз съм имала еди какъв си опит, не значи, че е меродавен!!!  Peace

# 47
  • Мнения: 33
        Надявам се, все пак, да има някаква технология, която да отчита не моментното състояние на чакрите. И все пак - да се говори за апаратура, която наистина би могла да покаже кой кой е и с какви способности е? Има такава, но тя се пази в тайна. Явно не е Деян с неговата камера.
        Съгласна съм, че радиестезията е доста успешен метод за отчитане на стойности, медицинска диагностика, гео патологични стойности, прогностика на минало и бъдеще. Но най-важния фактор е човекът, който извършва това. Трябва много опит и навлизане в алфа ниво, което изключва грешката на личното мнение и енергийно, много добро състояние на човека, който измерва.

# 48
  • Мнения: 1
Някой от вас ходил ли е при Махмут в Пловдив?

# 49
# 50
  • Мнения: 360
Мелиса как си? Сбъдват ли се нещата предначертани от Богдана от Перник? Моля те сподели...Действат ли талисманчетата... Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 144
Действа...всичко действа...много шантава работа  Thinking

# 52
  • Мнения: 360
Сериозно ли или се майтапиш? Shocked Shocked Shocked

# 53
  • Мнения: 802
Действа...всичко действа...много шантава работа  Thinking

Мелиса,може ли да си погледнеш кутията,преди няколко дни ти писах..

# 54
  • Мнения: 144
Не знам дали забелязвате, но аз напоследък не пиша тук.
Влизам да ви почета от време на време.
Просто защото нямам нищо ново, което да ви споделя.
Не мога да кажа дали със сигурност действа амулета и нещата на Богдана, но факт е че се случват някакви неща, може и съвпадение да е.
Така, че не знам, хора.Просто не знам...
И точно днес съм с махмурлук и всичко ми е още по объркано... Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 360
Дано за добро да не влизаш, но ми липсват приключенията ти...като ти мине махмурлука разказвай
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Мнения: 11
Някой има ли мнения за Боряна Ангелова - радиестезист от Сф? Имам и телефонът й от приятелка, но няма да го публикувам, за да не е реклама. Трябват ми повече отзиви.

# 57
  • Мнения: 48
здравейте момичета напоследък нямам много време и доста бях изпуснала от 40та страница  до тук всичко изчетох . Да ви питам и аз се интересувам от Адем една приятелка е ходила много много отдавна интересуваме някой ходил ли е скоро?

# 58
  • Мнения: 144
Дано за добро да не влизаш, но ми липсват приключенията ти...като ти мине махмурлука разказвай
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Богдана ми направи някво амулетче за пари и имам впредвид, че оттам нещата са доста по -добре, но пак казвам не знам дали е съвпадение или за това, което тя е направила...Иначе нищо интересно при мен... Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 48
Дано за добро да не влизаш, но ми липсват приключенията ти...като ти мине махмурлука разказвай
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Богдана ми направи някво амулетче за пари и имам впредвид, че оттам нещата са доста по -добре, но пак казвам не знам дали е съвпадение или за това, което тя е направила...Иначе нищо интересно при мен... Rolling Eyes

Melisa kolko struva6e tova amulet4e i za razli4nite ne6ta nqkolko amuleta li ima znae6 li?

Общи условия

Активация на акаунт