коректни брокери и агенции

  • 14 964
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Здравейте, търся квартира в София, някой може ли да ми даде координати на читав сериозен брокер, който да ми съдейства. Благодаря.

# 16
  • Мнения: 45
И аз на опашката за търсене на коректен брокер за закупуване на апартамент в София.
Gita_10, sourcherry, Gergana_Stamboliyska, тиквичка, както и всички, които са доволни от своите брокери, моля ви пратете ми координатите им.

# 17
  • софия
  • Мнения: 25 482
Преди месец си купихме апартамент. Безкрайно съм доволна от нашата брокерка - уреди всички подробности, провери всичко, подготви и провери всички документи, уреждаше часове за среща за ипотечния кредит, с нотариус, в-с-и-ч-к-о. Не съм се притеснявала за нищо и не сме губили излишно време. Винаги е защитавала нашия интерес. Не мисля, че щяхме да се справим без нея. Най-накрая дойде с нас и за смяна на партидите.
Скрит текст:
Офисът й е на ъгъла на А.Кънчев и Солунска
Фирмата е нейна - As Property ltd
0896 775575; 9803536; 9803537 Светла Атанасова

# 18
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте, предстои ни продажба на апартамент и закупуване на нов. Ще съм много благодарна да ми препоръчате коректен брокер.

# 19
  • Мнения: 111
Дайте ми и на мен координати, pls.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 321
Бих искала да помоля за контакти на коректен брокер в София. Търся да наема жилище.

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 482
Скрит текст:
Офисът й е на ъгъла на А.Кънчев и Солунска
Фирмата е нейна - As Property ltd
0896 775575; 9803536; 9803537 Светла Атанасова

# 22
  • Мнения: 196
Търсим си жилище в София, и аз ще помоля, който има координати на коректни агенции или брокери да ми ги пише на лично съобщение.
Предварително ви благодаря! bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 197
започнахме начинанието по покупка и продажба на имот, както повечето - в Интернет и по пързалките на разни пишман брокери! препоръчаха ми една брокерка - няма такъв Човек! през цялото време е до нас, защитава интересите ни и ни помага с компетентни съвети във всяка ситуация и по всяко време! трудността на сделките идва и от това, че парите от нашия имот са ни реалното само-участие за новия и напасването на двете сделки си е висш пилотаж! нито за момент на съм се притеснила, тази Жена и екипа и ми вдъхват такова спокойствие и увереност, че всичко се случва точно както и когато трябва, а това е много важно !!,, Безкрайно съм им Благодарна и смятам че всяка стотинка от комисионната си заслужава Peace

# 24
  • Мнения: 846
Според мен можете да публикувате имената и агенциите на коректните брокери, от които сте доволни, за да не пишем на лични постоянно. Едва ли ще се сметне за реклама...

# 25
  • софия
  • Мнения: 25 482
Аз лично съм публикувала. Темата е за това.  Peace

# 26
  • Мнения: 846
Аз лично съм публикувала. Темата е за това.  Peace

Да, но има и коментари, които не са и за да не четем предимно мнения от рода на: "моля изпратете ми на лични и на мен координатите", затова си позволих да го кажа  Peace

# 27
  • Мнения: 21
Момичета, а някой да има опит с агенция Place2Live? Попаднах на едно много хубаво жилище, предлагано от тях във Facebook, но нямам представа изобщо има ли смисъл да се обадя.....като съм чувала какви ли не неща за агенциите в Сф  Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 1 390
Момичета, а някой да има опит с агенция Place2Live? Попаднах на едно много хубаво жилище, предлагано от тях във Facebook, но нямам представа изобщо има ли смисъл да се обадя.....като съм чувала какви ли не неща за агенциите в Сф  Confused

.

Последна редакция: пт, 22 яну 2016, 15:08 от Vayana

# 29
  • Мнения: 5
започнахме начинанието по покупка и продажба на имот, както повечето - в Интернет и по пързалките на разни пишман брокери! препоръчаха ми една брокерка - няма такъв Човек! през цялото време е до нас, защитава интересите ни и ни помага с компетентни съвети във всяка ситуация и по всяко време! трудността на сделките идва и от това, че парите от нашия имот са ни реалното само-участие за новия и напасването на двете сделки си е висш пилотаж! нито за момент на съм се притеснила, тази Жена и екипа и ми вдъхват такова спокойствие и увереност, че всичко се случва точно както и когато трябва, а това е много важно !!,
, Безкрайно съм им Благодарна и смятам че всяка стотинка от комисионната си заслужава Peace


Може ли да споделите координати и име. Започвам търсене на апартамент за покупка в София и наистина единственото ми омразно нещо е да се занимавам с досадни брокери. Сигурна съм че има и нормални свестни професионалисти но някакси все не попадам на тях . Досега ми се е налагало да търся апартаменти под наем и магазин и с всичко се справих сама , с много търпение, обаждания и ровене, без съдействие от брокери, на който после трябваше да платя 50% комисионна за " услугите". Просто ми се иска този път да мога да разчитам на някой сериозен и който разбира какво искам, като дори ще платя не 50 а 100% комисионна ако наистина си свърши работата Simple Smile Моля за съдействие

Общи условия

Активация на акаунт