Домакини 40/Време е за коктейли, плаж и море

  • 43 783
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 21 702
Благодаря, ЕлиHug

Ние тъкмо се прибираме, Гушкан мина за 5минутно душче, слагам я да спи и влизам аз.
Днес сложих поредната доза вишни във фризера. Ако взема пак тези дни, ще метна и малко сладко.
Ще видя има ли мач да погледам малко, ама с череши вместо с бира. Ако не, направо лягам с -



За четене, ако някого заинтригува - http://chitanka.info/book/3959-bezmylvno

# 706
  • при късмета
  • Мнения: 24 056
Добър вечер!
Ние се прибрахме в 22.30ч. Тъкмо се прибрахме с шефа следобед и мъжа ми звънна, че идва само да се преоблече. Обадиха се приятели, които за малко са тук и излязохме да се видим. Шефа едва хапна малко и щеше да заспи в банята, за първи път заспива почти в движение.
Видяхме се днес със Смърфи, голям сладур е, голям. Те и Марчето и Люската са, ама те си го знаят. Пак забравихме снимки обаче  ooooh!, а се бях подготвила, ама шефа ме заплесна.
Морена, приятно ти четене.
Аз ще пообиколя малко из нета и лягам, че и на мен ми се спи
Много тихо гук тази вечер  newsm78

# 707
  • София
  • Мнения: 11 732
Марче, от София съм. Ще съм благодарна, ако намериш време да ми пишеш!

За теб и за Тити ще кажа точно какво ви интересува. Ходила съм почти на всякъде и мога определено да давам съвет, само да ми се каже за какви пари иде реч. Ще извадя каталозите и ще ви цитирам дословно, звезди, категории, местоположение.  Нямам проблем и ще ми е приятно да ви информирам. Питай те.  Ще ви пусна и на ЛС телефоните на фирмата с която работя от години. Нямат грешка.

Добър вечер, прекрасници!  Hug
Сега се прибирам защото бях на една вечеря. Много беше хубаво, но на мен ми става досадно в един момент, що....не знам. Кукумицинка съм си. Mr. Green
Ма-ко ви е казала , че имахме среща , която мина перфектно, ами както всеки път.. Simple Smile
Това че сме прекрасни вече ви е ясно, но най-прекрасен между нас беше Шефа на Ма-ко. Аааааа, голям сладур, и така говори сериозни и убедително все едно е на десет годинки. Сладурче от всякъде!!! Очички като черни маслинки.  Simple Smile Убеждавам се за пореден път , че имаме най-прекрасните и възпитани деца в тази наша приятна тема!!!!

Моренке, къде се губиш??? Честит празник!  Hug

Плами, понякога има някои необясними неща. Не винаги ги усещаме, понякога ги прескачаме, но ги има, убедена съм в това. Хубаво да прекараш на почивката и да си наречеш едно кафе и за твоята кръстница. Няма да го пиеш, остави го така на масата, нека да си стои, то си е наречено за когото трябва, а ако е и пушила запали и една цигара, нека сама да си догори.

Уморена съм и ще си лягам. Утре ще имам много задължения.
Лека ви!  Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Утре заминавам за Албена за 10 дена.

Имам 1001 задачи!

Вчера се видяхме с Марче, Мако и Смърфи. Мина приятно, независимо от мръсното кафене, намусена сервитьорка  и една оръфана служителка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Шефа е много сладък!



Иначе за през септември планирам тази почивка, излиза ми с 27 евро по-скъпо на ден. Но като сравним 4 звезди Албена и 5 звезди Гърция... несравнимо е.

Последна редакция: чт, 26 юни 2014, 09:32 от luss

# 709
  • Мнения: 11 635
Добро утро слънчеви момичета   bouquet
Лус благодаря за кафето  Hug Ще имаш незабравима почивка!!!
Хубава среща сте имали момичета  newsm51
При нас вероятността да се връщаме в бг лятото, клони вече към 0...
Малкия вече напълни раницата с динозаври и хукваме към училището  Joy Усмихнат и спокоен ден ви желая!!!

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 6 605
Ехооо! Hug
Дайте снимки  от срещата.Тази намусената сервитьорка Марчето не я ли прати някъде? hahaha
Ние пак се мъчим,вчера хапна спагети нашата.
Марче,проф.Бранков се съмнява за ахалазия.Ще се помъчим още,но ако няма напредък,ще направим тази гастроскопия.Не искам да мъча излишно детето,ако просто е от тези,които късно прояждат твърда храна,а такива както се оказа има много.Засега има резултат,тя сама ще си покаже.
ММ вече съвсем превъртя с тази банка,дано отвори на 21,че в къщи е направо военно положение. Cry
От две дни имам един горчив вкус в устата,от какво може да е? newsm78
Дано мине,че не ми се мъкне по доктори.
Това е от мен засега.
Забравих да честитя на патерици на Валя за РД!  bouquet
Много късмет и любов нанея и семейството и!

# 711
  • при късмета
  • Мнения: 24 056
Привет прекрасници!
Славче, радвам се, че детето има напредък. Мисля, че Бранков трябва да я види все пак.
Калинка, защо няма да си идвате
Люска, за където си тръгнала не знам какво точно е положението, но имам много приятели по морето точно сега и казват, че навсякъде си нармализират нещата, че даже са си влязли в релси. Хубаво да си починете
Най-ненадейно си намерих много хубави бели череши. Ще сложа набързо едни пълнени чушки и ще спретна сладко от черешите, колкото излезе. Трябва да се оправя и с двете до 19ч., че пак ще хукваме
Хубав и слънчев ден, момичета  Hug

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 21 702
Привет от 30 градусов Сандански... сгорещихме се вече... ooooh!
Вчера следобяд се помръщи малко и после пак пекна слънце.
Тук съм, душа, виж, вчера два пъти се разписах даже. Благодаря и на теб за ваниманието!  Hug
"Безмълвно" е много хубава книга (от началото грабва), препоръчвам!
Сядаме да обядваме и после релакс... с книжката и с немската романтика по Диема фемили.  Simple Smile
Пробвахме се с библиотеката днес, но уцелихме обедната почивка, ще щурмуваме утре.
Поздрави!  Grinning

# 713
  • София
  • Мнения: 9 878
Кой пита за морето? Wink
Времето поне в Поморие е приказно Днес даже клони към горещо. Утре го дават да вали ще се разходим към Бургас. Събота и неделя ще е слънчево не горещо казват.
Поздрави!
нямам нещо запетайки морето ги отнесло

# 714
  • Мнения: 644
Марче цена не мога да кажа ориентировъчно.Незнам как вървят цените тук.Не съм ходила в Гърция .Все се каним и си оставаме с каненето.
Искам няколко дни релакс най -вероятно Август.Мм се прибира на26 юли.
Ходих на плаж и май ще полегна на прохлада.
Беше ужасно.Духа як вятър и жули яко.

# 715
  • София
  • Мнения: 11 732
Само минавам да ви кажа, че който има влог в Първа Инвестц. банка да тегли.  Много лоши работи се говорят, дано да са слухове.
Продължавам и довечера ще дойда. Нямам време за повече.

# 716
  • Мнения: 1 826
Хайде да сложа по едно кафе  и да се разпиша!
  ето да има за всички  Wink
Вчера мина делото,сега ще чакаме заключението на съдията?Беше много топло вчера и капнах,че имахме и други задачи и обиколихме доста. ooooh!
Поне ги свършихме ,а днес ще мързелувам в къщи на климатика,сега пак се заоблачи-дано няма пак буря и градушка,че до преди малко печеше здраво Praynig
Радвам се за срещата,която сте имали,добре че имам фейс та ви виждам там. Laughing
Mарчева-защо става това с банките,или цялата държава затъва пак.Като слушам по новините какво става и -нямам думи,явно не се мисли за хората. Sad

Славка-дано вече да прояде малката. Praynig
За горчивия вкус може да е от много неща-болен зъб,диабет,проблеми със стомаха .Пий повече течности.
Моренка-тази книжка си я взех ,ама не съм стигнала още до нея от плетки. Simple Smile
Хайде приятен ден момичета!!!  bouquet

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 21 702
Писе, мерсаж за кафенцето! Аз пия мляко с нес този следобед. Simple Smile
А ни книжката, ни плетката ще избягат, пък и заедно могат да вървят.  Grinning
Ако можех да не я оставям... много е хубава!

# 718
  • Мнения: 2 169
Моренка, зариби ме с тая книжка Simple Smile Сега сме навън, ама довечера като се прибера ще си я изтегля и я почвам.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 21 702
Радвам се, Вио, вярвам, че истински ще и' се насладиш. Приятно четене!  Grinning
Аз хем нямам търпение да разбера развръзката, хем не искам да свършва...  Crazy
Лека нощ от мен, нищо че май няма никой...

Общи условия

Активация на акаунт