Домакини 40/Време е за коктейли, плаж и море

  • 43 831
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • при късмета
  • Мнения: 24 130
Добро утро!
Вале, честит рожден ден! Да си много усмихната, обичана и щастлива   bouquet
Мони, чудех се къде изчезна
Да се оправя това време вече, че ми писна. Добре, че не е валяло много в бедстващите райони.
Ставам да сготвя и пусна прахосмукачка.
Целувки на всички  Heart Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Валенцето, честит рожден ден! Здраве, щастие, много любов, благополучие и късмет!

# 692
  • Мнения: 471
Привет!
Ходих на лекар,уж било фарингит. newsm78 ама аз и преди съм била с такава диагноза и не съм имала такава кашлица,Пия Лекоклар и Флуимуцил.Снощи близо 2 часа без да спра да кашля,днес гласът ми сменен,гърлото ме боли от кашлене,поне болката в гърдите мина.
Вале,честит празник!
Мони,добре завърнала се  Hug
Това явление и тук мина.Към 16 ч само бе притъмняла и трещя,но не валя.Вечерта около 20 ч една чернилка,с невероятни светкавици(страх ме е,но ги обожавам как изглеждат ),вятър и дъжд минаха и над нас.Накрая се появи страхотна дъга.Толкова бяхме прехласнати от гледката,съчетана със невероятен залез на Дунав и заминаващите черни облаци над Румъния,че забравихме да снимаме  ooooh!

# 693
  • София
  • Мнения: 2 265
Бонболина, бързо оздравяване! Hug

Видях, че няма кафе....

# 694
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.
Вале, да си жива и здрава.
приятен ви ден.

# 695
  • София
  • Мнения: 11 749
Валентинке, за теб са


 Heart Eyes

Мони, ако си от София ще ти кажа идеи всякакви имам  ама по-късно, че сега не мога да обяснявам. Мога и да те пратя в една мъничка фирма с която работя. Изключително сериозни хора!!

Ма-ко, ще ти пратя тел на ЛС да ми се обадиш, моля ти се.
Продължавам да се трудя.  Simple Smile  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 644
Здравейте!Не ми остава време.Чета за изпити,бягам по-задачи,вземам и водя детето .С две думи лудницата ми почна.
Контеса и аз съм същия дивяк.Все бързам и хвърча.На моменти чак се усещам ,че няма защо да летя ,но го правя по-инерция.
Да оздравява крака ти!
Лус какво е папанаши?
Мушкатова и Лус радвам се ,че мъжете ви са по-добре.По важно от здравето няма.
Джей да оздравява детето!
Елинор и аз вчера се поспре пекох на плажа.Бях бяла като сирене.
Пихме бира и хапнахме сладолед с една приятелка.Хубаво си изкарахме.
Плами ти в Аспарухово ли живееш?
Вале, ЧРД !Бъди жива и здрава!Все така добра майка !
Марче и аз скачам с молбата на Мони за идея за Гърция!
От кога се каним с мм.Ако не организирам нещо на него не може да се разчита.
Днес в бързината си взех грабо ваучери за 2 за разходка с яхта на Варненския залив.
Годишнината ни мина ,но не бяхме заедно.Реших ,че трябва да се отбележи Simple Smile
Лек ден на всички!

# 697
  • Germany
  • Мнения: 8 007
Марче, от София съм. Ще съм благодарна, ако намериш време да ми пишеш!

# 698
  • Мнения: 11 666
Добър ден и от мен момичета!
Валенце да си здрава, усмихната и заобиколена с мноооого любов! Честит рожден ден!!!

Хортензия да е здрав татко ти и дълги години да празнувате рожденни дни!!!
Лус радвам се, че нещата при вас са с добро развитие  Hug Какво реши за почивката? Според мен ще е добре да отидете.
Джейми спокойствието е голямо нещо! Добре е, че си го постигнала, че като си нервен забравяш какво си научил...
Ма ко и при нас с дракони и динозаври е сложно  #2gunfire  Утре в училище ще учат за динозаврите и той реши, че трябва да занесем всички фигури, яйца, скелети и научно-популярни филми  #Crazy та сега трябва да сортирам и отделя само няколко, иначе трябва с кашоните да носим  Joy
Мони радвам се че сте имали добър повод да отсъстваш от форума!!! Хубаво е да лудваш по организации на почивки, а не за други глупости!
Бонболина бързо оздравяване!!!
Креми пак изду платната  newsm39 cheers хойкане му е майката!!! И аз съм уличница - вечно навън по разходки  hahaha
Тити браво!!! Тъй са прай – като искаш да направиш нещо – смело в борбата, ако чакаме все на мъжете...най-много да се разхождаме  newsm79 1ironing wash hang 1dishes newsm71
Аз поръчките към Вселената си ги правя постоянно!!! Kато се събудя си поръчвам страхотен ден, като тръгна с колата – да съм сама по пътищата,  да ме чака паркомястото,  детенце да има лесни тестове – ей така постоянно - за каквото ми дойде на ум... Пък тези гривнички от ластички чесно, ама са голяма зарибявка   Joy
Снощи послучай празника си направихме с мама и онлайн вечеря през скайпа.
Слънчев и усмихнат ден ви желая!!!!

# 699
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Здравейте мили момичета.Как сте в този хубав слънчев ден.Оф как искам да зарежа работата  и да се пльосна на плажа.......ама няма.Още три седмици гърч и после отпуска.
Снощи почти не спахме с мойта щерка.Болки в корема и разстройство ...ама зверско.Тя хем не е лигла ,все пак спартист човек ,ама вече чак сълзи имаше в очите.Овладях положението ,но болките останаха и днес я пратих с баща и на лекар.Сигурно ще изпишат ампули Гентамицин ,ама да съм си спокойна.
Ели ти в Созопол ли ще си след 20 юли? Ние на 20.07 отиваме за 5 дни в Царево малко да разпуснем с компанията ,че вече много ни се събра умората.Там сме си харесали едни бунгала и три години подред все бяхме там.Тишина и спокойствие.След това решихме да сменим дестинацията ,но тази година отново се сетихме за това приказно място.Имаме прекрасни спомени там и с кръстницата ми която беше влюбена в морето.Мисля ,че ви бях споменала за нея че почина на 37години.Наистина по странен начин си припомних за Царево.Сънувах ,че двете с нея сме седнали на тераската и си пием кафето както правехме като сме били там.Тя ме погледна и ми каза-Ей това много ми липсва.Събудих се и след два часа вече имахме резервация същата компания.Че мисълта ми беше Ели като се връщаме  на 25.07.че може да минем през Созопол за по едно кафе и да се запознаем.
Тити - не съм от Аспарухово.Живея до МОЛ Варна,а работя на центъра.

# 700
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
лелееееееееее ква съм овца.
 EmbarassedВАЛЕНЦЕ newsm51 newsm59 Пожелавам най голямото щастие на земята и много много здраве защото без него другото е без значение.

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Привет, девойки!  Simple Smile

Вале, Честит Рожден Ден, мила! Здраве, щастие и любов ти желая!   bouquet Hug
Джейми, благодаря за вниманието!
Желая, на който каквото му е нужно - здраве, късмет!  Hug

Да ви почерпя аз за РД на ММ, който мина. Изкарахме много хубаво, тортата е много вкусна и лека.

Тук едва днес по обяд се заоблачи, тихо е - термометъра показва 30 градуса, та малко дъжд добре ще ни дойде.
Надявам се да няма никъде нови наводнения.  Praynig
Ние сме добре.  Grinning

Поздрави  и  Hug !

Последна редакция: чт, 26 юни 2014, 12:49 от Morena

# 702
  • Мнения: 99
Вале, честит рожден ден! Желая ти здраве и много хубави дни с любимите ти хора! Весело да си изкарате празника на морето! От една зодия сме с теб, затова те чувствам близка!
Моренка, жив и здрав да е и тм!
Плами, в Созопол съм цяло лято, ще ти пратя на лс телефона си, ще се радвам да се запознаем! И с всяка от вас също, която има път насам да се обади! Тов лято ми се очертава ваканционно, ще имам доста свободно време и мога да съм гид за всеки желаещ! Има доста забележителности при нас, хубаво е за разходка!
Тук ще съм и тази вечер, моите се оправят сами в Бс, та майка им не се свърта, чакат ме дружките да хайманосваме, много ми е хубаво!

# 703
  • Мнения: 644
А какво стана с организацията за август за къща за гости и почивка?

# 704
  • София
  • Мнения: 9 900
Много сте ми мили, благодаря на всички ви! Hug

Общи условия

Активация на акаунт