Първи Юни се задава,знам ще ставам мама! - Тема 76

  • 20 987
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 611
Флор-еле  живея в Англия, и това не е тайна, но там много, много им нямам доверие, понеже лекуват всичко само с Парацетамол. Братовчедка на моя мъж е бременна в момента в началото на 7 месец. Следяха я в Англия, нещо имаше проблем и се прибра в Литва (те са от там) и в момента е вболница под наблудение понеже доколкото разбрах бебето е много ниско....и имат опасения за преждевременно раждане.
Кристи, сажалявам че не си ме разбрала, просто историята е смешна, и звучи абсурдно. Накратко колкото мога : имам Кандида, ило нещо подобно- установено чрез преглед на секрет от влагалището през микроскоп или нещо подобно незнам как се казва точно. Когато му казах че аз искам пълна микробиология и цитонамаска той ми каза че така вижда всичко. Да обаче цитонамаска  за мен той не направи, защото не усетих онова щракване при вземане за проба и  изследване, което съм усещала, когато съм правила друг път. Обяснението му за моите гъбички (вагинални)- МM или  някой с когото съм живяла има гъбички на краката  или по кожата. И аз съм прихванала.... Абсурда е, че МM не можел да има гъбички, били само у мен.  Резултат за мен 2 таблетки през устата, за МM гел против гъбички по краката. Хормони  съм правила през декември месец ите са : ТСХ, ТАТ,МАТ, Пролактин, Тестостерон, Прогестерон.
И аz бях чувала добри отзиви за него, нооо вече не е така... Дано скоро открия моят лекар.
Ако някоя от вас може да ми препоръча док., които да е от пазарджик или пловдив, щебада изклучително благодарна.
Послепис: Съжалявам пак за дългият пост, просто не искам да ппствам това вновата тема, дано е на късмет...

# 722
  • Мнения: 19 698
Според мен все пак отиди на преглед и в UK. Обясни им ситуацията и помоли за МБ и цитонамазка. Не вярвам да ти откажат.

# 723
  • Мнения: 935
Vanesita,не бъди толкова скептична към здравната система в UK.И аз съм в Англия.Изкравала съм цялата си бременност тук,както и раждането,детето ми расте тук и до момента съм много доволна от лекарите,отношението и т.н.Напротив не лекуват всичко с парацетамол.Изписвали са ни антибиотик и за нас и за детето,когато наистина се е налагало.И аз,като Кристи ти препоръчвам,когато се приберете в UK да си запишеш час за преглед там и им обясниш ситуацията,сигурна съм,че ще ти направят необходимите изследвания.Все пак пробвай,ще чуеш и още едно мнение Wink А и предполагам,ще ти е по-удобно да се преглеждаш там ,където живееш по принцип,а не само когато сте в България.

# 724
  • Мнения: 385
Vanesita,не бъди толкова скептична към здравната система в UK.И аз съм в Англия.Изкравала съм цялата си бременност тук,както и раждането,детето ми расте тук и до момента съм много доволна от лекарите,отношението и т.н.Напротив не лекуват всичко с парацетамол.Изписвали са ни антибиотик и за нас и за детето,когато наистина се е налагало.И аз,като Кристи ти препоръчвам,когато се приберете в UK да си запишеш час за преглед там и им обясниш ситуацията,сигурна съм,че ще ти направят необходимите изследвания.Все пак пробвай,ще чуеш и още едно мнение Wink А и предполагам,ще ти е по-удобно да се преглеждаш там ,където живееш по принцип,а не само когато сте в България.
+1
Ако имаш някакъв проблем ще направят всички необходими прегледи и изследвания,не се притеснявай!Има и клиники за репродуктивно здраве,ако се налага ще те пратят и там!Аз също съм доволна от лекарите тук,да малко са бавни,но както знам за добрите специалисти в Бг също се чака с месеци!Все пак ти предстои и бременност  Praynig няма как да пътуваш нон стоп до Бг.Успех!

# 725
  • София
  • Мнения: 627
Мога да се присъединя към  доволните от здравеопазването в UK  , не бе свързано с бременност , но са си много отговорни и обръщат внимание на всичко  Peace .

# 726
  • Мнения: 611
благодаря ви, ще ви послушам, и ще отида.

# 727
  • Мнения: 19 698
И да пишеш после как е минало!

# 728
  • Мнения: 611
Непременно ще пиша. Вече съм тук. Само да кажа вчера писах имейл до клиниката със запитване за вузстановяване на сумата от закупените и по моя вина лекарства за стимулация. Обясних, че прегледът ми е бил пулен абсурд. Отговора беше: " Заповядахте в подходящо за вас време за среща с нашата акушерка и евентуално разяснение на случая, за което се извиняваме. Можете да зададете въпросите си.
Нищо не искам от тях като преглед и изобщо, искам само възтановяване на сумата, която заплатих.
А за преглед тук в Англия, искам да благодаря на всички момичета, и само да поясня, че нямам нищо против тях, стига да помагат на хората в нужда, а не да се възползват от положение и възможности.

# 729
  • Мнения: 19 698
Vanesita , има нова тема Hug

# 730
  • Мнения: 298
И на вас да се похваля - имам си синдром. Някои хора си имат апартамент, други една-две коли, а аз си имам синдром. Бас държа, че повечето от вас си нямате.  Laughing Днес минах през СНЛ и имунолог. Заключението на имунолога е синдром на Сьогрен. Нещо не се разпознавам в интернетските описания, но щом е рекъл... Също така открих, че новите ми обици от ММ (аз показах ли ви ги?) ми носят късмет. На Грахче сърцето му бие със 135 удара в минута. СНЛ каза, че е момче и се казвало Иванчо Grinning Целта е сега да устискаме до 12та седмица, защото преди това всякакви по-инвазивни хапове могат да предизвикат проблеми в развитието. Имунологът ми обеща един имунен коктейл венозно за другата седмица. Прогнозата му е, че подобни синдромни личности като мен рядко си износват бременностите до край, ама да видим... Понякога чак си се чудя на акъла къде съм тръгнала и аз барабар Петко с мъжете да раждам деца...


Всичко ще е наред! Ще успееш да го износиш до края Wink Всеки организъм си е индивидуален и уникален сам по себе си. Вярвай силно, пази се много и им докажи на лекарите как за пореден път грешат за това и онова..

Общи условия

Активация на акаунт