След края на Çalıkuşu с Бурак и Фахрие, актьорите преди и сега - *Тема 19*

  • 39 456
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте, момичета! Hug Hug

Снежи, благодаря за новата тема - в любимото синьо!!!   Hug Hug


Фахрие да не се подготвя за нов проект с тези тренировки  newsm78 newsm78



Отново ново инфо  Laughing Laughing Laughing

Паячка пак произведе новини. А и Бурак май сериозно й играе по нервите или я изпробва, колко може да издържи. Хихихихи... Ако така излиза в пресата след всеки негов проект... направо си е за смях женицата. Тя въобще не е сигурна в неговите чувства... Crazy
Аз да си кажа и за миската - не ми харесва външно, ама то - въпрос на вкус. Аз барбита  не харесвам. Дано Бурак е открил и душа зад външността, че иначе първият му самостоятелен проект ...  Thinking

Но това за Чапа може отново да е поредната партенка - напоследък се наслушахме на какво ли не   Laughing Laughing Laughing Laughing  Струва ми се, че турските журналисти не работят с факти, а следят фенските измислици и снимки и си измислят новини  Laughing Laughing


Кате, честно да ти кажа, гледайки точно тези снимки, не виждам нищо Барбенско в тази физиономия (по ми пролича на (с извинение) на травестит на първата). Но може просто снимката да не е сполучлива. Дано наистина да е открил нещо в нея, което е невидимо за окото (ако и това не е поредната  журналистическа измислица  Thinking Thinking Thinking )
Малко съм груба, но не ми харесва  Mr. Green






Снейк,   Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 5 096
Мами,аз затова си мълча,защото ако кажа какво мисля за миската ще вземе някой да се обиди. Само ще кажа, че Чапа ми изглежда като неземна красавица до нея. Считам, че точно в този случай няма защо да се притеснява Mr. Green

# 17
  • Мнения: 14 502


  Не е едно и също........ Wink но трябва да изчакаме да не ни упрекнат в пристрастие Laughing Laughing



# 18
  • Мнения: 5 096
На мен все още ми е доста неестествено да ги виждам с други партньори.Не мога да ги възприема някак си. Липсва ми магнетизмът на ФерКам Heart Eyes
 Освен това ми се струва ,че тая работа с миската леко жълтее. В първия си филм Бу да ползва модел,без актьорски опит  Rolling Eyes  newsm78 newsm78

# 19
  • Мнения: 14 502
Лите Heart Eyes толкова си ми сладка ,че от сърце ти пожелавам  ,ако не точно *НАШИЯТ* батко то поне 100% негово подобие да те обеча както Кямран ,Фахрие Hug Heart Eyes


Колкото за новите партньори не ми говори хеля  за тези на Бу Mr. Green

Последна редакция: вт, 03 юни 2014, 00:12 от sebilMM

# 20
  • Мнения: 14 502


     Лека нощ Hug Hug Hug


# 21
  • Мнения: 5 096
Дай Боже, Себи Благодаря:bouquet:  Дано всеки изпита това щастие   bouquet
Лека Hug

# 22
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Себи, Литъл,   Hug Hug


Тук миската горе-долу (с малко повече фантазия) става  Laughing
http://www.haberdar.com/elidor-miss-turkey-2014-birincisi-amine- … zle-52256-videosu





Последна редакция: вт, 03 юни 2014, 00:47 от mama_an_ji

# 23
  • Враца
  • Мнения: 6 672
И отново някаква статия за Фахрие  Thinking Thinking

http://pabucumunstari.com/haber/6773/-ozel-haber-iste-gercek;-oz … -nasil-bitti.aspx

# 24
  • Мнения: 14 502
 HugДобро утро Hug

Да пийнем кафето си с Юсуф и Мюжган :





Мами Heart Eyes винаги е така с известните не ординерни
 личности  каквато е Фахрие.Аз вече престанах да им се връзвам .


Спокоен ден Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 018
Здравейте момичета! И аз в тези дни гледам и чета за МИСКАТА............/както виждате слагам многоточие/ ....Нещото ,което ми допада е фигурата,излята по калъп  дето му се казва,млада ,сочна женска плът.Това е и нещото,което безпокои с основание Д Ч.Доколкото разбрах,наш Бу е бил в журито и дал своя глас за нея.
Лите,Направо ми е свито сърцето като си представя ,че и двамата ще си партнират с други актори...честно ви казвам!!!!Б О Л И  М Е !!!

# 26
  • Мнения: 14 502
Ох Ади Hug питаш ли ме  и мен. Само като си помисля ,че Бу ще флиртува и обича друга героиня ,че може и по пет пъти на серия да я целува съвсел разбирам Д.Ч


В Туитър  феновете на Фахрие  са постнали двата финала на *Чучулигата*


# 27
  • Мнения: 1 018
Лите,относно акторския опит....
Бурак е завършил фотография в университета,Фахрие също не е завършила акт. майсторство,а какво чудо направиха !!! В Турция моделите  май правят добра кариера в киното.Обучават ги " в крачка"На него му трябва красива жена ,щом ще прави филм с любовна тематика,защото той е красив и магнетичен.И ако досега е мислил само за акторската си игра ,оттук нататък той задължително ще мисли и за комерсиалната страна на филма,т е  как ще се продаде.Нужни са красиви лица.Хайде бакалъм,да видим коя ще си избере.Той ще играе,а дали той ще бъде и режисорът?В очакване сме,любопитни сме,нали?!

А миската може и да има някаква театрална школа зад гърба си? Все пак е на 21 год.

# 28
  • Мнения: 3 240
Привет

Успех желая на Бурак и на Фахрие в новите им проекти. Но не хващам вяра на това, което се говори, може и любовният филм с Мис Турция да е само клюка.

# 29
  • Мнения: 14 502
Вале Heart Eyes имах голяма нужда от кафето   bouquet  щом търся темета ни на старото име и я прескачах до преди малко Embarassed Laughing Laughing Laughing





това фото ,добре ,ама не мога да открия Фахрие и Бу ,освен ако един мустакат отзад е Бу , а още не съм в час и не виждам Фахрие , макар и след кафето Wink

Общи условия

Активация на акаунт