НУТРИБУЛЕТ

  • 155 575
  • 152
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Аз пък каквото съм купила на делимамото също съм доволна...
Тавата и тигана са УНИКАЛНИ !


А аз от ножовете Астория, много хубава работа ми вършат. Особено на цената дето ги взех преди време от промото в Кауфланд.

# 46
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Привет и от мен

Чета ви и цъкам и скачам от едно мнение на друго, а съм в размисъл дали и аз да си купя нутрибулет. Ако беше около 100лв, щях да купя един, да го пробвам. Но 180лв  newsm78 И то всички пишете, че 900W-вият е по-добър, та отивам на 280лв. Много ми се струват за нещо, в което не съм сигурна, че ще излезе качествено.  Thinking

В допълнение: да попитам тези, които го имат - гледам, че все за семе и плодове се говори тук. А зеленчуците? Какви зеленчуци могат (ако могат) да се смилат? Краставици, домати, зелените салати...? А морков дали става  newsm78 ?

Митра и ДидиАнАн - хубаво е, че давата наставления и препоръки, но сте ми много съмнителни с това ваше първо и единствено мнение, за целиля форум  Naughty

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте, искам да ви попитам, лятото когато правиха промоцията на Нутрибулет заедно с машината за сладолед във видеото показваха и общата опаковка и на нея пишеше 20 евро. Възможно ли е да ги взимат някъде от чужбина за по 20 евро, а тук да ги продават за по 200 лв?

# 48
  • Мнения: 28 460
Здравейте, искам да ви попитам, лятото когато правиха промоцията на Нутрибулет заедно с машината за сладолед във видеото показваха и общата опаковка и на нея пишеше 20 евро. Възможно ли е да ги взимат някъде от чужбина за по 20 евро, а тук да ги продават за по 200 лв?
Възможно е я....! Ти съгласна ли си с тези космически цени, то е ясно, че не са реални!  Naughty

# 49
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
И аз го гледам всяка вечер по рекламите в Англия,по цяла нощ го въртят на всички канали и се превъзнасят,85 паунда с доставката,предлага се в различни цветове,поне 6,600 вата, сет от 8 части.Майка ми искаше от БГ да ми праща,ама се замислям дали оттук да не си го взема,че ако се прецака нещо,сервизът ще е тука.Пусто много обичам смутита😀,пък и търся по-мързелив начин за приемане на ядки.Дано да си струва.

# 50
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Аз реших проблема кардинално. Сдобих се с ето това Намерих го съвсем случайно, после след съвет от съфорумка тук реших да пробвам. Първо цената е горе долу три пъти по-ниска и от най-евтиния нутрибулет, второ мотора е мощен 1000 W, купата е стъклена, което е плюс поне за мен и можеш да доливаш по всяко време през отвора на капака сок, вода или да добавяш продукти. Отделно, че си има специална програма за смутита, която започва с ниски обороти и забързва до макс за оптимален резултат. Можеш да трошиш лед и тнт, да не рекламирам повече  Joy
Нутрибулета трябва всеки път да го спираш и развърташ два капака, за да долееш нещо.
Само за инфо направихме тест с едни и същи продукти в еднакви количества с тази джаджа и 900 W Нутрибулет и двете се справиха идеално и за приблизително за едно и също време. Защо да се дават грешни пари за тоя нутрибулет, като и той е просто китайска джаджа с прехвалено име на висока цена.

# 51
  • Мнения: 2
Привет и от мен

Чета ви и цъкам и скачам от едно мнение на друго, а съм в размисъл дали и аз да си купя нутрибулет. Ако беше около 100лв, щях да купя един, да го пробвам. Но 180лв  newsm78 И то всички пишете, че 900W-вият е по-добър, та отивам на 280лв. Много ми се струват за нещо, в което не съм сигурна, че ще излезе качествено.  Thinking

В допълнение: да попитам тези, които го имат - гледам, че все за семе и плодове се говори тук. А зеленчуците? Какви зеленчуци могат (ако могат) да се смилат? Краставици, домати, зелените салати...? А морков дали става  newsm78 ?

Митра и ДидиАнАн - хубаво е, че давата наставления и препоръки, но сте ми много съмнителни с това ваше първо и единствено мнение, за целиля форум  Naughty


 Laughing Има много мнения във форума. Всеки си решава сам към какво да се ориентира. Просто трябва да се внимава от къде се взима, заради измамници като salebg!
В крайна сметка си купих Нутрибулет от 600W за 180 лв от Метро, тъй като не ми се даваха 350 за 900W (цената му в Метро). Няма нищо общо със фалшивият от сайта на salebg! И да, доволна съм. Смила семки, ядки, плодове, зеленчуци и зелени салати. Лесен е за ползване и вдига малко шум, особенно ако човек има база за сравнение други блендери.

# 52
  • Мнения: 553
В лидъл скоро имаше 900 ватов блендер на тяхната марка silvercrest за 85 лв с 3 години гаранция. Справя се отлично със морков и цвекло. Изкл. доволна съм .

# 53
  • Мнения: 28 460
Тази Лидълската марка се оказа голяма работа....грозни са на външен вид, но много здрави, доволна съм от тях! Simple Smile

# 54
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Тази Лидълската марка се оказа голяма работа....грозни са на външен вид, но много здрави, доволна съм от тях! Simple Smile


Понякога даже изскачат с доста симпатични модели.

# 55
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
ми аз тогава да взема да проверя в Лидл...  newsm78

# 56
  • Sofiq
  • Мнения: 267
ми аз тогава да взема да проверя в Лидл...  newsm78


Ако не - пробвай с модела от емаг, горещо го препоръчвам. Супер мощен е и на външен вид в симпатичен. За 70 лв кво му плащаш.

# 57
  • Мнения: 2
Здравейте, днес попаднах на статия, в която сравняват: фалшивият Нутрибулет и истинския http://www.webcafe.bg/webcafe/ad-blok/id_161972810_Kak_po-evtino … o_izliza_po-skapo надявам се да е полезна

# 58
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Здравейте, искам да поръчам Нутрибулет, но се колебая... Моля ви за съвет!  Peace
Записах си номера от рекламата по ТВ, на него отговаря студио "Модерна".
В сайта на Делимано също има нутрибулети...цената им също е друга.

От къде да поръчам? Опасявам се да се поръчам някое менте.

# 59
  • Мнения: 28 460
От сайта на Делимано!

Общи условия

Активация на акаунт