Перилни препарати и омекотители - 22

  • 57 476
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Споделям отличен аромат и добър изпиращ  ефект  от следната комбинация прах+омекотител:
Скрит текст:

Много,много доволна  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 787
Е, аз именно живея в Цариградски комплекс...
Но от този нашия магазин долу, повече няма нищо да купя...
Надценкка с 2 лв. отгоре на омекотител ми идва в повече...

Ето фейсбукс страницата, която обещах на Сладкото Коте:
https://www.facebook.com/perilnipreparati

Много добре зареден, цените са добри.

# 32
  • Мнения: 8 905
Предложете ми препарат против петна!

Дъщеря ми има от миналото лято една любима блузка, която сега забелязах, че има някакво петно. То е трудно забележимо, но си е там и ме дразни. Подозирам, че може да се е поляла с чай и затова не излиза въпреки многото пранета. Чаят всъщност има ли начин да се изпере?!?!?!
Снощи пак я пуснах на дълга, дълга програма, но уви...

# 33
  • София
  • Мнения: 3 328
Пробвай със Спот. Впрочем, пак той би помогнал за почистването на дамаската на дивана от петно от череши /имаше по-нагоре постинг в този смисъл/. Единственият проблем е, че дамаската вероятно няма как да се изпере , след като бъде третирана със спрея.

И аз купих Персил за цветно от Кауфланд миналата седмица. За съжаление го нямаше сензитив вариантът, иначе сигурно и него щях да взема.

# 34
  • Мнения: 5 832
Предложете ми препарат против петна!

Дъщеря ми има от миналото лято една любима блузка, която сега забелязах, че има някакво петно. То е трудно забележимо, но си е там и ме дразни. Подозирам, че може да се е поляла с чай и затова не излиза въпреки многото пранета. Чаят всъщност има ли начин да се изпере?!?!?!
Снощи пак я пуснах на дълга, дълга програма, но уви...



Ако чаят е черен-мисля,че няма начин да се изпере.Преди доста години  съм боядисвала риза, загубила белотата си, с няколко пакетчета черен чай.Стана екрю. И си я перях Laughing Вярно,че после не я носих много-много.

# 35
  • Мнения: 702
Хайде и аз в новата тема.
На мен праховете ми свършват и днес ще трябва да купувам,мислих да взема Даш,но щом е като течният Ариел официален внос ще заложа но него,така или иначе все се канех да го пробвам,това за цветно,а за бяло пак трибуквеният ще си взема,супер,супер  доволна съм.

# 36
  • София
  • Мнения: 9 850
Butterfly_Lovehunter , много благодаря! Ще отида обезателно да го преслушам този!  bouquet

# 37
  • Мнения: X
 
Споделям отличен аромат и добър изпиращ  ефект  от следната комбинация прах+омекотител:
Скрит текст:

Много,много доволна  Heart Eyes
 Тази Тема не е ли от стари партиди ,тук не съм я виждала от повече от година.
 Имаше и тема за черно пране и Спа и тях не съм срещала.

# 38
  • Мнения: 781
И аз в новата тема Simple Smile
Днес изпробвах Деро-то . Прах спално бельо, затова не знам как се справя в петна, но аромат след прането няма . Умишлено не сложих омекотител, за да видя дали ще има аромат, а и какви ще станат дрехите. Ще видя като изсъхнат дали ще са твърди.
Следващият път с белите чорапки на сина ще тествам  Laughing да видя дали ще се справи

# 39
  • Мнения: 2 819
devi4ca, точно тази Семана от серията Бижу не съм пробвала. Как е като аромат след изпирането, трайна ли е? Иначе съм фен на Семаната откакто я пробвах  Peace Засега тя ми е фаворит.

Супермаркетският Ариел премахна петна от ягоди, но са останали други от неизвестен произход. Били са на гърба на блузата и затова не съм ги видяла преди прането. Нарочно не ги третирах с нищо предварително, за да видя как ще се справи, че отдавна не бях купувала Ариел. 

# 40
  • София
  • Мнения: 3 817
Разгледах омекотителите на Савекс... Не ми допадат, прекалено сладникави... Евентуално синият може да пробвам, ама ако има в много малки шишенца...

# 41
  • Мнения: 5 207
Те омекотителите на Савекс не са концентрати. Слага се по над 100 мл на пране, така че това шише ще ти стигне за малко пранета - десетина.
Нещо, което не мога да разбера, е защо праховете Савекс миришат толкова свежо, а омекотителите им са такива сладникави. Не могат ли да направят омекотители, които да миришат точно като праха.

Последна редакция: ср, 04 юни 2014, 17:21 от Guess Who

# 42
  • Мнения: 15 379
Аз защо не съм в тази тема се чудя?

Омекотители Савекс така и не съм срещнала, любопитни са ми ароматите им.

# 43
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз защо не съм в тази тема се чудя?

Омекотители Савекс така и не съм срещнала, любопитни са ми ароматите им.

Чери,нищо особенно не си пропуснала..поне за мен.
Аз се бях засила на лилавия,но ме дръпна назад нещо.... Rolling Eyes Даже в нчалото ги помислих за веро,добре,че  Гес беше споменала за тях.... Laughing
http://www.bigwolfshop.com/bg/product/630/omekotitel-savex-s-parfyum.html

# 44
  • Мнения: 15 379
Аз съм на вълна Коколино сега, стандартното синьо ми е любимо, защото е трайно и свежо.

Общи условия

Активация на акаунт