Споделени мнения за лекар- гинеколог в Русе тема 4

  • 126 120
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 657
Аз всяка година като се връщам в Русе и си правя цялата профилактика и каквото е необходимо в клиника Щерев.Винаги съм оставала доволна, пред вид и обременената предистория и проблеми които имам.

# 61
  • Мнения: 787
Аз всяка година като се връщам в Русе и си правя цялата профилактика и каквото е необходимо в клиника Щерев.Винаги съм оставала доволна, пред вид и обременената предистория и проблеми които имам.
При кой лекар? Едната е Константинова, а другият е д-р Кунев? При кой от двамата?

# 62
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз всяка година като се връщам в Русе и си правя цялата профилактика и каквото е необходимо в клиника Щерев.Винаги съм оставала доволна, пред вид и обременената предистория и проблеми които имам.
При кой лекар? Едната е Константинова, а другият е д-р Кунев? При кой от двамата?
Какво значение има?!
Нали повече няма да стъпиш в тази  клиника и не си доволна от услугите ѝ.... Whistling

# 63
  • Мнения: 14 133
Аз всяка година като се връщам в Русе и си правя цялата профилактика и каквото е необходимо в клиника Щерев.Винаги съм оставала доволна, пред вид и обременената предистория и проблеми които имам.
При кой лекар? Едната е Константинова, а другият е д-р Кунев? При кой от двамата?
Какво значение има?!
Нали повече няма да стъпиш в тази  клиника и не си доволна от услугите ѝ.... Whistling
Peace

# 64
  • Мнения: 657
Д-р Кунев знам, че се занимава с репродуктивни проблеми.При д-р Константинова се преглеждам защото кабинета разполага с колпоскоп,което е голяма крачка пред  останалите кабинети.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз пък мислех, че има повече лекари там, но както и да е...Имам опит с д-р Кунев, от които не можах да преценя какъв професионалист е, но отношението му беше ужасно. За първи път се почувствах "гола" пред гинеколог-мъж, а съм посетила доста и определено не съм от най-срамежливите. Явно си мисли, че така ще ме предразположи, но 20-минутни изявления от сорта какъв щастливец е мъжа ми и колко тясна и стегната съм ме накараха да се почувствам много гадно, честно. Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 787
Аз пък мислех, че има повече лекари там, но както и да е...Имам опит с д-р Кунев, от които не можах да преценя какъв професионалист е, но отношението му беше ужасно. За първи път се почувствах "гола" пред гинеколог-мъж, а съм посетила доста и определено не съм от най-срамежливите. Явно си мисли, че така ще ме предразположи, но 20-минутни изявления от сорта какъв щастливец е мъжа ми и колко тясна и стегната съм ме накараха да се почувствам много гадно, честно. Rolling Eyes
Хм, а аз при Константинова се почувствах по-зле и от ромка! Прегледът ми беше 1 минута и толкова! Нямам думи! Разбира се, че няма да стъпя повече там! Когато попаднете на човек, гинеколог и специалист, тогава ще ме разберете. Ходете, където си искате! Видях я клиниката и "прекрасните специалисти"! Много хляб има да ядат още!!!  #2gunfire

# 67
  • Мнения: 11 903
pavlo_deni за последен път ще се обърна към теб, не заради друго ами не ми се губи време в спорове с хора, които не виждат по-далеч от носа си (и въобще не се извинявам за израза).


Когато попаднете на човек, гинеколог и специалист, тогава ще ме разберете.


Аз съм попаднала точно на такъв и той е в Русе колкото и да ти е чудно. Но, не не разбирам нахъсаността ти да сипеш обвинения.


Ти сериозно ли смяташ, че специалистите в града се изчерпват с въпросната клиника? Добре, чухме какво си изживяла там и никой не ти го оспори, напротив и други казахме, че не сме доволни от въпросната лекарка. Но не може разочарована от отношението на една лекарка в една клиника да заклеймяваш всички лекари в града като некадърници (те са над 20 на брой поне). Ето за това ти се подразниха всички, но ти не се спираш. Хайде тогава посочи ми поименно за всеки от тях - при кого ходи и от какво остана недоволна, защото така да сипем обвинения във въздуха е много лесно. И в един от постовете ти преди това израз - На времето имаше в града добри специалисти, вече не. Та да попитам, за кое време става въпрос? Аз ходя от 20г на лекар и имената в града са едни и същи е плюс/минус някой пенсионирал се и 2-3 млади от преди няколко години. И ми е интересно тогава как е имало добри лекари и изведнъж вече няма  newsm78 , изчезнаха ли, добрите станаха лоши или моля обясни, ако трябва дай пример на име от на времето който е ставал?

# 68
  • Мнения: 787
pavlo_deni за последен път ще се обърна към теб, не заради друго ами не ми се губи време в спорове с хора, които не виждат по-далеч от носа си (и въобще не се извинявам за израза).


Когато попаднете на човек, гинеколог и специалист, тогава ще ме разберете.


Аз съм попаднала точно на такъв и той е в Русе колкото и да ти е чудно. Но, не не разбирам нахъсаността ти да сипеш обвинения.


Ти сериозно ли смяташ, че специалистите в града се изчерпват с въпросната клиника? Добре, чухме какво си изживяла там и никой не ти го оспори, напротив и други казахме, че не сме доволни от въпросната лекарка. Но не може разочарована от отношението на една лекарка в една клиника да заклеймяваш всички лекари в града като некадърници (те са над 20 на брой поне). Ето за това ти се подразниха всички, но ти не се спираш. Хайде тогава посочи ми поименно за всеки от тях - при кого ходи и от какво остана недоволна, защото така да сипем обвинения във въздуха е много лесно. И в един от постовете ти преди това израз - На времето имаше в града добри специалисти, вече не. Та да попитам, за кое време става въпрос? Аз ходя от 20г на лекар и имената в града са едни и същи е плюс/минус някой пенсионирал се и 2-3 млади от преди няколко години. И ми е интересно тогава как е имало добри лекари и изведнъж вече няма  newsm78 , изчезнаха ли, добрите станаха лоши или моля обясни, ако трябва дай пример на име от на времето който е ставал?


Коя си ти, че да ти обяснявам лично? Всеки ходи на лекар, където смята за добре! И не ми дръж такъв тон! За последен път те предупреждавам! Нямам намерение да влизам в спорове!  Joy

# 69
  • Мнения: 11 903

И не ми дръж такъв тон! За последен път те предупреждавам! .......

И после какво следва Thinking


П.П. тон ако има тъкъв си го предизвикала ти, погледни и собствените си постове какъв е твоя....аз наистина спирам по темата  Stop

# 70
  • Мнения: 787

И не ми дръж такъв тон! За последен път те предупреждавам! .......

И после какво следва Thinking


П.П. тон ако има тъкъв си го предизвикала ти, погледни и собствените си постове какъв е твоя....аз наистина спирам по темата  Stop

Разясних, обясних и това е. Нека да се знае некадърността на лекарката, за да няма изгорели. Това е! Няма лошо, всеки може да изразява мнение!

# 71
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
мибобо,недей..не си струва за .... blahblah
Кучето си лае,кервана си върви,нали знаеш.... Wink
Доволни и недоволни винаги ще има ,ама на крива ракета и космоса и пречи.... tooth

Нека темата бъде полезна за всички!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 newsm20

# 72
  • Мнения: 787
мибобо,недей..не си струва за .... blahblah
Кучето си лае,кервана си върви,нали знаеш.... Wink
Доволни и недоволни винаги ще има ,ама на крива ракета и космоса и пречи.... tooth

Нека темата бъде полезна за всички!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 newsm20

Много си остроумна, ама хайде да не си отварям устата! Точно така, винаги има доволни и недоволни! Темата е затова, за  да се споделят всички мнения! Затова и аз споделих, за да бъда полезна! Не мога да напиша, че съм  останала доволна при поставената грешна диагноза! Това само един некадърен специалист може да ти го каже, и то при 2-рия преглед! Защо трябва да се прикрива истината?

# 73
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193

Много си остроумна, ама хайде да не си отварям устата!
Ko, речИ....   newsm78
Отваряй,к'во ти пречи..говори си..... smile3535

# 74
  • Мнения: 88
Малко взе да ми идва в повече!Едно е да изкажеш негативно мнение, друго е да продължаваш да човъркаш, чоплиш и плюеш. Не само въпросните лекари, но и по съфорумците, осмелили се да направят забележка! Чудя се как по-редовните още не са информирали модератор?! Лекинко ми е писнало от негативизми и ще пропусна няколко дни четенето на тази тема. Слънчево настроение на всички!

Общи условия

Активация на акаунт