Бъдещи ПЕТокласници се радват на ваканция - 6

  • 26 956
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 432
14:30 - 254 номер

# 16
  • София
  • Мнения: 164
не се бройте, Шаркова се мести в ПЧМГ  Sad която новина направо ни съкруши...

http://www.parvamatematicheska.com/news-bg/190-novini-za-badesht … si-2014-2015.html

ама хайде, дано всяко зло за добро...

# 17
  • София
  • Мнения: 5 062
не се бройте, Шаркова се мести в ПЧМГ  Sad която новина направо ни съкруши...

http://www.parvamatematicheska.com/news-bg/190-novini-za-badesht … si-2014-2015.html

ама хайде, дано всяко зло за добро...

Като чета в темата за СМГ коментара на kodbg, май не е така ...

Както писах и в темата за приема в СМГ в 5-ти клас, добре ще е и те да дадат интифа, кои преподаватели ще поемат наесен децата. И по БЕЛ, не само по Мат.  Размечтах се  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 13 235
Хора я да ви питам аз тука, не из темите на СМГ... как са преподавателите по другите предмети там?  Rolling Eyes Щото математика, математика.. ама не може без химия, биология и т.н.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 062
Много са им добри преподавателите, Ваче!


 

# 20
  • Мнения: 1 143
Привет да се запиша,че ще ви изпусна.Марти завърши с пълно 6 и сега мързелува.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Привет и от мен!
И Момчил миналото лято чете старогръцките легенди и митове на Кун.

Ваканцията тече с пълна сила. За сега съм ги оставила да почиват и да ми опъват нервите. Другата седмица като си отидем на село, там ще вземе книги от библиотеката, а които не намерим - ще купим.

# 22
  • Мнения: 4 971
Еха, честита нова темичка! Как звучи само - петокласници! Весела ваканция на всички! При нас още седмица остана, но 2-3 дни учене само най-много. В петък се връща от зеленото училище. Нямам търпение, че нещо дисциплината там ме съмнява и съм леко притеснена. Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 13 235
Много са им добри преподавателите, Ваче!
Мерси!  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Ох, пети клас, кога пораснаха толкова!


Като знам, че някои мои съученички имат тази година абитуриенти, не ми се вижда моето дете да е пораснало.  Crazy

Vivi, къде ви е морето? На мен изобщо не ми е лятно, времето е никакво, през ден превалява, още не съм ходила със сандали дори.  Rolling Eyes

Статусът на наборката в Скайпа: "Ваканция!Най-накрая дойде най-хубавото време от цялата година!"  Grinning

Пожелавам на всички деца една незабравима ваканция!

# 25
  • софия
  • Мнения: 2 543
Много приятно заглавие на темата . Моето чаве подхвана ваканцията със спане до 12 часа. Голяма умора се е натрупала изглежда.

# 26
  • Мнения: 705
Весела ваканция на наборчетата!  Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 15 282
Киса, в братска Гърция, Халкидики, Касандра.
И там не е жега страшна, но поне не вали. Не знам дали водата на морето ще се стопли достатъчно... Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 7 673
Нашите продължават за ходят "на училище" до обяд. Имат проект Успех до 17.06. Театрална работилница е този път.
Днес ходили в някаква работилница за играчки от плат и бебето си купило жабка.
Скрит текст:
Дори си легна с нея, ама да не ме издаде някой, че съм ви казала.  Mr. Green
Прибира се в ранния следобед и се размазва общо взето. Днес дори си поспал следобед.  Heart Eyes
Много умора бяха насъбрали, наистина. Сега вече доста по-лежерно го даваме.
Още малко до 21.06., живот и здраве, тогава и проектът ще е свършил и реално ще започне истинската ваканция.
Вече си мислим за лагера на фондацията. Дано да ги вземат с мома Саша, че сигурно ще е много готино.

# 29
  • София
  • Мнения: 13 235
Иринка, и аз чакам за фондацията отговора... дано, дано..!

Общи условия

Активация на акаунт