Представяне на новата версия на BG-Mamma

  • 45 297
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 1 185
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Когато в края на дадена страница вътре в тема има голяма картинка, липсва активният линк за връщане назад в съответния подфорум, в който е темата. Съответно се налага да се скролва обратно нагоре в страницата и да се натиска горния активен линк:


Когато има картинка най-долу, липсва опцията за връщане в подфорума, поне аз не я виждам:

# 1 186
  • Мнения: 910
Аз я виждам, в картинката е, точно над "Възможно ли е" пише "Още от Клюкарник".

# 1 187
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Изобщо не съм забелязала, че е ВЪТРЕ в картинката. Търсех го някъде на видно място в празните полета, където би следвало да е. Мой е пропускът  Peace, но пък не ми е хрумнало, че може да е вътре в картинката. Ако тя е по-шарена може съвсем да се загуби. Би ли могло да се премести на по-видно място?

ПП: затова и написах
Когато има картинка най-долу, липсва опцията за връщане в подфорума, поне аз не я виждам:

# 1 188
  • Мнения: 2 658
Зимна роза, отворих няколко теми с големи картинки горе, всички имат Още от....
А, ако си влязла през съответната група, X върши същата работа.

# 1 189
  • София
  • Мнения: 6 292
Като натисна бутона "... нови" към дадена тема, ме изпраща на 1 стр., първи пост на темата. Това се случва доста често напоследък.

# 1 190
  • София
  • Мнения: 1 496
Заереждам следваща страница от някоя тема и 2/3 от екрана ми се запълват с празно поле, на което пише, че времето за изчакване е изтекло, а реално не е имало такова. Ще гледам да направя снимка, не се получава всеки път.

# 1 191
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Като натисна бутона "... нови" към дадена тема, ме изпраща на 1 стр., първи пост на темата. Това се случва доста често напоследък.

и при мен е така.

# 1 192
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Не сте нацелили бутона. Трябва да се цъкне точно върху него.

# 1 193
  • Мнения: 10 974
Не сте нацелили бутона. Трябва да се цъкне точно върху него.
Понякога и това не е достатъчно, ако се цъкне върху лявата му част.

# 1 194
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Да, така е. Заглавието застъпва бутона.

# 1 195
  • София
  • Мнения: 6 292
Не сте нацелили бутона. Трябва да се цъкне точно върху него.

Не е от това. Ако ми се случи 1-2 пъти, да не съм уцелила, но ми се случава доста често - ето сега за 5 минути от 5 разгледани теми, 2 пъти ми се случи. Бъг е, но не в мен. А и при мен заглавията не настъпват този бутон (говоря за в раздела нови отговори, а не за розовия бутов в подфорумите).

# 1 196
  • София
  • Мнения: 1 508
И без да се застъпват заглавието и бутонът, пак се получава така, ако се кликне дори и микрон встрани от бутона.

# 1 197
  • Мнения: 6 384
По отношение на цветовете, на мен най-дразнещо ми идва розовото "ново" до всяка тема в подфорумите. Ако това се смени с някакъв не толкова ярък и светъл цвят, ще е по-добре.
Мен също ме дразнеше това розово и го смених с едно от вече използваните в сайта сини. Ако желаеш, можеш да въведеш друг цвят.
Ако си инсталирала промените на Labrador със Stylish, добави вътре този код:

.forum-row .new-badge {
   background:#4086ff;
   }


Зумването на мобилната версия не работи отдавна.
Аз се преборих с липсата на zoom, като намерих настройка на самия телефон. В настройките на моя смартфон пътят е от менюто на браузъра: Settings / Accessibility / Force Zoom.

# 1 198
  • София
  • Мнения: 721
Никой не чуна недоволството на потребителя.....Да не се чудят собствениците на сайта, защо хората спряха да го ползват и много от тях се преместиха в алтернативен.
Как пък за толкова време малка промяна за по-добро не направихте??

# 1 199
  • Пловдив
  • Мнения: 13 592
На кого мога да пиша да ми се изпрати на имейла сегашната парола тук в бг-мама. Искам да си влизам и през телефона, но не си помня паролата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт