Представяне на новата версия на BG-Mamma

  • 45 293
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 1 200
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Дали няма начин никът да се премести над аватара, а името на темата да е болднато също? Понякога се разсейвам и съм забравила после коя тема чета, а някак трудно намирам заглавието, не ми се набива на очи... Simple Smile

# 1 201
  • Мнения: 2 658
На кого мога да пиша да ми се изпрати на имейла сегашната парола тук в бг-мама. Искам да си влизам и през телефона, но не си помня паролата  newsm78

Виж си я в запаметените пароли.

# 1 202
  • София
  • Мнения: 23 208
някакви промени по личните съобщения предвиждат ли се?
днес се опитах да поразчистя 200 страници и изобщо не е лесно.
не исках да трия всичко, при търсенето по потребители няма опции за триене.
подрежда уж по имена, като изтрия текущата страница пак ги подрежда както си реши.
дали има някакъв по-лесен начин за разглеждане и триене, който не съм открила?

# 1 203
  • Пловдив
  • Мнения: 13 592
На кого мога да пиша да ми се изпрати на имейла сегашната парола тук в бг-мама. Искам да си влизам и през телефона, но не си помня паролата  newsm78

Виж си я в запаметените пароли.

Това от къде става?  Rolling Eyes

# 1 204
  • Мнения: 2 658
На кого мога да пиша да ми се изпрати на имейла сегашната парола тук в бг-мама. Искам да си влизам и през телефона, но не си помня паролата  newsm78

Виж си я в запаметените пароли.

Това от къде става?  Rolling Eyes

С какъв браузър си?

Настройки - Сигурност - Показване на паролите   например за Мозила

Хром https://support.google.com/chrome/answer/95606?hl=bg

Последна редакция: ср, 16 юли 2014, 11:36 от cordelia

# 1 205
  • Варна
  • Мнения: 25 321
Дали няма начин никът да се премести над аватара, а името на темата да е болднато също? Понякога се разсейвам и съм забравила после коя тема чета, а някак трудно намирам заглавието, не ми се набива на очи... Simple Smile
Абсолютно е така. Някак нелогично ми се струва никовете да са болднати и най-отгоре, а заглавието на темата - сбутано под тях с нормален шрифт. Всеки път се кьорам като изумена, за да го открия. И аз съм от разсеяните явно.

# 1 206
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На кого мога да пиша да ми се изпрати на имейла сегашната парола тук в бг-мама. Искам да си влизам и през телефона, но не си помня паролата  newsm78
Ако си запаметила в браузъра си паролата, в неговите настройки можеш да я видиш.

# 1 207
  • Пловдив
  • Мнения: 13 592
cordelia, много ти благодаря   bouquet

# 1 208
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дали няма начин никът да се премести над аватара, а името на темата да е болднато също? Понякога се разсейвам и съм забравила после коя тема чета, а някак трудно намирам заглавието, не ми се набива на очи... Simple Smile
Абсолютно е така. Някак нелогично ми се струва никовете да са болднати и най-отгоре, а заглавието на темата - сбутано под тях с нормален шрифт. Всеки път се кьорам като изумена, за да го открия. И аз съм от разсеяните явно.
Ами сигурно са го направили заради дългите никове на някои, понеже няма място над аватарите им и трябва да излизат или с многоточие или на два реда и тогава пак ще сте недоволно. Освен това има опция с малки аватари и тогава съвсем пък няма да се побират никовете.

Интересно ми е, че на някои им излизат ранговете до никовете и заглавието на темата пада под ника. На други не им излизат ранговете и заглавието на темата започва до ника и се пренася на втори ред. Това заради присъединяването към групите ли се получава тази разлика - с ранг, ако е присъединен и без ранг, ако не е присъединен.

# 1 209
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 504
Мисля, че точно с ранговете е свързано.
Аз си правих експерименти в началото - вписване, отписване от групи, за да видя какво се променя...

П.П. Излязла съм временно от групата - моят ранг сега вижда ли се?

# 1 210
  • Мнения: 6 383
Интересно ми е, че на някои им излизат ранговете до никовете и заглавието на темата пада под ника. На други не им излизат ранговете и заглавието на темата започва до ника и се пренася на втори ред. Това заради присъединяването към групите ли се получава тази разлика - с ранг, ако е присъединен и без ранг, ако не е присъединен.
И аз мисля, че е точно заради това.

Мячик, не се вижда.

# 1 211
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 504
Е, значи точно така е. Сега трябва пак да се вижда.

По въпроса за заглавията аз не мога да изкажа мнение. С малки аватари съм си настроила изгледа. Всичко си виждам - нито ми е ситно, нито ми е едро...
Но аз съм от малкото изключения, които приеха нормално новата визия...

Последна редакция: ср, 16 юли 2014, 12:35 от мячик

# 1 212
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Но аз съм от малкото изключения, които приеха нормално новата визия...
Как да не се брои. Просто тези, за които всичко е наред не намират за нужно да го тръбят, за разлика от мрънкащите за всяка запетая, които уж ги болели очите, изкривили са им се вратовете и т.н., а пак са тук, активни при това.



Аз намирам, че новата версия се промени доста към по-добро, отколкото беше като представяне още в самото начало.
И сега не ми е перфектно, но първо че свикнах и второ не е чак дразнещо, че да си заслужава мрънкането.

# 1 213
  • Мнения: 6 604
КАто си махнах досадните реклами и си разширих полето за четене, и аз свикнах с новата версия.  Peace
Искам да помоля обаче,ако има възможност, на мобилната версия, да се отива на непрочетени отговори или известия и от долния край на страницата. Да си спестя скролването до горе всеки път.Благодаря.

# 1 214
  • Мнения: 13 217
 
Цитат
Аз намирам, че новата версия се промени доста към по-добро, отколкото беше като представяне още в самото начало.
И сега не ми е перфектно, но първо че свикнах и второ не е чак дразнещо, че да си заслужава мрънкането.
"Не е перфектно, свикнах, не е чак дразнещо" - това не говори, че новата версия е по-добра, а че свикваме от немай къде с нея.
Ние се приспособяваме, а не тя към нас.

Общи условия

Активация на акаунт