Представяне на новата версия на BG-Mamma

  • 45 315
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Ами сигурно са го направили заради дългите никове на някои, понеже няма място над аватарите им и трябва да излизат или с многоточие или на два реда и тогава пак ще сте недоволно. Освен това има опция с малки аватари и тогава съвсем пък няма да се побират никовете.
Не мисля. За мен лично по-логично е заглавието на темата да е най-отгоре и именно то да е болднато и с по-голям шрифт, а никът да е под него и с малко по-ситен шрифт. Просто предлагам, не налагам мнението си.

# 1 216
  • Мнения: 7 995
Аз си оправих проблема с невиждащите се подписи като си показах аватарите. Остава проблема с това, че не мога да се отписвам от теми.

# 1 217
  • София
  • Мнения: 10 704
Кога ще бъде оправено на база кой колко мнения има с каква титла да е?
Все още някой с мнения под 1000 се подвизава с титла Почетен член, а такива като мен са Ентусиаст-и.

# 1 218
  • Мнения: 11 906
Кога ще бъде оправено на база кой колко мнения има с каква титла да е?
Все още някой с мнения под 1000 се подвизава с титла Почетен член, а такива като мен са Ентусиаст-и.

Ранговете са различни във всеки подфорум, в зависимост от активността на потребителя там. Беше обяснено при пускане на новата визия.

# 1 219
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Аз не виждам ранговете на половината потребители в дадена тема. Не, че ме интересуват, просто ми е интересно как половината са с ранг, останалите- не. Явно както всичко останало в новата версия- тука има, тука няма...

# 1 220
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Нямат рангове, защото те самите не са се записали в съответната група/подфорум. При положение, че не членуваш в дадена група, дори и да пишеш в нея, системата не отчита публикациите ти и не ти дава ранг.
Това сме го проверили на практика вече.
И ти нямаш ранг в тази тема. Аз не виждам такъв.
От което си правя извода, че не членуваш в групата/подфорума Правила.

# 1 221
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Аха, ясно. Съвсем юзър френдли- всяко нещо си има обяснение, но е с толкова дълбоки корени, че не можеш да му хванеш края.

# 1 222
  • София
  • Мнения: 13 282
Сигурно е споменавано, но не съм чела темата. Имам два проблема при използването на новата версия:

1. Отново при редактиране на мнение се увеличава брояча на известията без да се посочва в коя тема е корекцията. За известно време беше оправено, но последния месец е пак така.

2. Ако не улуча съвсем точно синьото правоъгълниче с "1/2/3 нови" известия към някоя тема, ме изпраща в началото на темата, а не на съответното ново мнение. Много е неприятно. Може би трябва да има неутрална зона между заглавието на темата, което изпраща в началото и синьото поле.

Забравих да напиша, че при втория проблем вече се счита, че сме си прочели новите отговори (а всъщност сме видели само първа страница на темата) и повече няма известия за непрочетеното. Трябва да чета всичко наред, за да видя докъде съм стигнала.

Последна редакция: нд, 20 юли 2014, 15:52 от Тaня67

# 1 223
  • Мнения: 3 988
Ако не улуча съвсем точно синьото правоъгълниче с "1/2/3 нови" известия към някоя тема, ме изпраща в началото на темата, а не на съответното ново мнение. Много е неприятно. Може би трябва да има неутрална зона между заглавието на темата, което изпраща в началото и синьото поле.
Това и на мен ми се е случвало, но нямах представа, че не съм улучила бутона.

# 1 224
  • София
  • Мнения: 2 150
В подфорум "Бебета" най-отдолу на екрана ми стои една неподвижна лента с "бременност, новородено, бебе, дете", която ме препраща към статии на тази тематика. Може ли по някакъв начин да я махна? Не ми е необходима, а ми скрива част от списъка с темите и трябва да скролвам надолу. Много е дразнещо. Rolling Eyes

Другото, което ме интересува, е има ли някъде бутон за пряк достъп до Моите групи? Сега влизам само през списъка, който стои вляво от "Нови отговори", но не е удобно да минавам винаги оттам.

# 1 225
  • София
  • Мнения: 6 293

2. Ако не улуча съвсем точно синьото правоъгълниче с "1/2/3 нови" известия към някоя тема, ме изпраща в началото на темата, а не на съответното ново мнение. Много е неприятно. Може би трябва да има неутрална зона между заглавието на темата, което изпраща в началото и синьото поле.

Забравих да напиша, че при втория проблем вече се счита, че сме си прочели новите отговори (а всъщност сме видели само първа страница на темата) и повече няма известия за непрочетеното. Трябва да чета всичко наред, за да видя докъде съм стигнала.

Даваш назад (с BACK бутона на браузъра) и тогава пак кликаш на синя бутон, внимателно да го нацелиш, за да те препрати към непрочетените мнения. Явно този проблем няма да го оправят (май никой от администраторите вече не си прави труда да чете и отговаря тук).

# 1 226
  • София
  • Мнения: 2 150
май никой от администраторите вече не си прави труда да чете и отговаря тук
И на мен така ми се струва. Tired

# 1 227
  • София
  • Мнения: 1 103
 Само на мен ли ми се струва, че екранът  напоследък се мести самоволно и трябва да скролваш като луд, за да дочетеш вече  зачетен пост ?

# 1 228
  • София
  • Мнения: 6 215
И на мен ми подскача, мислех, че проблемът е при мен...

# 1 229
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Момичета, тази тема вече не е актуална, може би е удачно да се прехвърлите във "Въпроси към модераторите", където точно в момента се обсъжда този проблем. Не че имаме отговор и там де, но все пак Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт