Представяне на новата версия на BG-Mamma

  • 44 219
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 724
Много ми харесва, че мога да скрия в кои групи членувам.  tooth

# 16
  • Мнения: 10 709
И аз за групите да питам
Излиза ми, че съм член на група "Очно здраве и красота". Как е станало, не знам.
И преди ми излизаха разни известия оттам...
Искам да се махна от тази група, но като кликна на нея ми се явява съобщение - Не сте член на тази група
А сега де?  Rolling Eyes
Моля Модератор или Админ да ме изтрие от тази група.

П.П. Справих се  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 6 219
Разглеждам новата версия и бих искала да попитам бутоните нов отговор, известия и поща така ли ще си останат, както са - мънички само с иконки? Защото иконка+надпис ми се струва по-удобно, особено когато преглеждам бързо какво ново има. По-лесно се клика, а сега се налага специално да си позиционирам курсора.

# 18
  • Мнения: 11 875
Разглеждам новата версия и бих искала да попитам бутоните нов отговор, известия и поща така ли ще си останат, както са - мънички само с иконки? Защото иконка+надпис ми се струва по-удобно, особено когато преглеждам бързо какво ново има. По-лесно се клика, а сега се налага специално да си позиционирам курсора.

И аз за това исках да попитам, само икони ли ще има. Също и да измрънкам, че наистина пак си е доста в ляво колоната за писане и усетих как ми липсва отгоре падащото меню Simple Smile . Всичко друго ми харесва на пръв поглед Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 103
 Честно казано, въпреки новите функционалности, в които има хляб, си остава основния проблем от предишните тествания на новата версия: Сгъчкан вляво текст на мненията на потребителите с разсейващи шарении вдясно и твърде голямо разстояние между редовете. И едно изречение ми е трудно да прочета без да получа световъртеж. Явно нещата няма да се променят в тази насока, но аз да си кажа.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219
Разстоянието между редовете прави текста по-четивен.

# 21
  • Мнения: 95
Харесва ми! От кога ще е активна?

# 22
  • Мнения: 851
Цветово наистина не е приятно за очите, нито естетическо и никак съвременно...За всичко останало съм ок, като сравнително нова във форума, но наистина не смятам, че трябва да прави ъпдейт към нещо остаряло и неприятно като дизайн. Навсякъде се опитват да го избегнат. Помислете за това.

# 23
  • Мнения: 8 242
Не можах да разбера 2 неща на 1во виждане:

1. Къде са подфорумите? Или къде е падащото меню в момента (знам, че го няма, но къде е подобното му разпределение, че да се видят всички подфоруми).

2. Какво значи "група"?

3. Ако смятате така да избегнете "запис" - изобщо не го вярвам, че ще стане  Laughing

Иначе шаренийката е голяма  Crazy

Дано като го пуснете туй ново чудо да спре постоянното зависване на форума...

# 24
  • Мнения: 4 841
Тествах, нямам забележки. Все пак трябва версията да тръгне в работен режим, за да се види всичко - писане на отговори, цитати, хронологии...
Персонализирането е крачка в правилна посока, отдавна го чакам. В началото ще отнеме малко повече време, докато човек си направи желаните настройки, за да изключи групите, в които е писал еднократно и не иска да следи повече, но пък после ще е доста по-подредено.

Това с харесването на теми и мнения не ми е съвсем ясно, но предполагам ще ми се изясни като тръгне всичко.

Успех на новата версия  Peace

# 25
  • Мнения: 910
Не ми харесва между следените теми да има поле с препоръчани групи и то по-широко от полетата със заглавията на темите. Ако искам да видя групите, ще отида и ще ги разгледам.Достатъчни са разсейващите мигащи и движещи се шарении вдясно.



Ако чета тема в Диети/например/ и искам да отида направо в Клюкарник, как мога да го направя?.............Видях.

Иначе като цяло ми харесва.

Последна редакция: чт, 05 юни 2014, 08:51 от Бубче

# 26
  • Мнения: 11 875
Не можах да разбера 2 неща на 1во виждане:

1. Къде са подфорумите? Или къде е падащото меню в момента (знам, че го няма, но къде е подобното му разпределение, че да се видят всички подфоруми).

 

Аз май разбрах та да кажа  Simple Smile , пред логото на бг мама като натиснеш онези квадратчета и ти се отваря цяла страница със всички форуми и подфоруми  Peace

# 27
  • Мнения: 4 708
Честно казано, въпреки новите функционалности, в които има хляб, си остава основния проблем от предишните тествания на новата версия: Сгъчкан вляво текст на мненията на потребителите с разсейващи шарении вдясно и твърде голямо разстояние между редовете. И едно изречение ми е трудно да прочета без да получа световъртеж. Явно нещата няма да се променят в тази насока, но аз да си кажа.
Абсолютно, и при мен е така, НЕ ми харесва, рядко ползвам началото, но често влизам и чета, еми извинете, но не може целият текст да ми е вляво, и ако търся нещо, ще получа по-скоро изкривяване на врата докато го намеря.

# 28
  • Мнения: 95
При преминаването от тази към новата версия, ще се запази ли членството в различните подгрупи или пак наново ще трябва да се включвам към тях ? newsm78
Лично на мен ми е малко тежка новата версия !
По-добре, да се оправи това зависване на вече съществуващия форум .

# 29
  • Мнения: 46 565
Цветово наистина не е приятно за очите...

Нали това са цветовете, които сложиха по искане на потребителите  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт