Защо жена ми не иска да правим секс?

  • 109 237
  • 592
  •   1
Отговори
# 180
  • Другата България
  • Мнения: 37 867
Не е присъда, защо го приемаш така?
Всъщност, понеже не получи постове от сорта "милия той, прав си, не е в теб проблема, в нея е, ах тя, не оценява какво ѝ се предлага...и т.н.", сме издали присъда?
Странна логика. Искаш мнение, получи го.

# 181
  • Мнения: 12
Не е присъда, защо го приемаш така?
Всъщност, понеже не получи постове от сорта "милия той, прав си, не е в теб проблема, в нея е, ах тя, не оценява какво ѝ се предлага...и т.н.", сме издали присъда?
Странна логика. Искаш мнение, получи го.
Аз не търся състрадание или оправдание,искам да знам какво да променя в мен,какво според вас и вашия опит се е случило или загубило,ако ми трябваше нещо друго за к'во сте ми,за какво да раздухвам какво възнамерявам да направя.

# 182
  • Мнения: 1 817
Като те чета и се чудя, всички мъже ли са така, наистина ли само един секс ви е в главата и то по два, три пъти на ден? Хубаво нещо е секса, ма да ти тръсна малкия да го гледаш цял ден: избиват няколко зъби на куп, прохожда, мрънка, реве, графици, яденета, кухня...Ма вие мъжете сте далеч от тия неща, вие просто искате...секс! Мъж да си! Ако моя ми иска по два, три пъти на ден, развеждам се!  Joy Joy

# 183
  • София
  • Мнения: 24 839

Аз не търся състрадание или оправдание,искам да знам какво да променя в мен,какво според вас и вашия опит се е случило или загубило,ако ми трябваше нещо друго за к'во сте ми,за какво да раздухвам какво възнамерявам да направя.

Ами, като питаш защо, запомни предположенията, които ти се дават и мисли.
Имате малко дете, кой го гледа през деня?
Кой го обгрижва през нощта?
Като уж не щеш слугиня, кой пазарува, кой готви, кой чисти и мие?
Жена ти ходи ли на работа?
Колко често излизате навън?
Колко често се сещаш да й купиш цвете и да й направиш комплимент, без намерение да й свалиш гащите?
Ей така- само да я погалиш, да я прегърнеш, да проявиш нежност без да чакаш секс?

# 184
  • Мнения: 2 819
Ейй, награбихте го човека и го довършихте.  Laughing
Опитай с дистанция - мил, внимателен, помагаш й, разсмиваш я (много важно!), но не я докосваш, не си искаш, не правиш намеци дори по въпроса. Може пък внезапното секване на интереса ти да привлече вниманието и желанието й. Понякога оценяваме нещата след като ги загубим.

# 185
  • Мнения: 12

Аз не търся състрадание или оправдание,искам да знам какво да променя в мен,какво според вас и вашия опит се е случило или загубило,ако ми трябваше нещо друго за к'во сте ми,за какво да раздухвам какво възнамерявам да направя.

Ами, като питаш защо, запомни предположенията, които ти се дават и мисли.
Имате малко дете, кой го гледа през деня?
Кой го обгрижва през нощта?
Като уж не щеш слугиня, кой пазарува, кой готви, кой чисти и мие?
Жена ти ходи ли на работа?
Колко често излизате навън?
Колко често се сещаш да й купиш цвете и да й направиш комплимент, без намерение да й свалиш гащите?
Ей така- само да я погалиш, да я прегърнеш, да проявиш нежност без да чакаш секс?


Не,не,безнадеждно е да се спори с вас и безсмислено да се оправдавам....
Детето ни вече е на 6,абсолютно самостоятелно,ходи на градина,излизаме постоянно заедно и често,даже много често.Случва се тя да е единствената жена в компанията ,с която излизаме ,защото другите предпочитат да са без....
Постоянно я галя и прегръщам и се старая да бъда нежен и дори на вън.
Да занимава се с някои ангажименти на бизнеса ни и не готви и чисти по цял ден,освен ако не иска,както и не носи вода с менци от ряката,за да ми изпере шушоните,ама к'во да ви отговарям на жлъчните отговори,явно изхождате от общото ии............няма смисъл

# 186
  • София
  • Мнения: 17 423
Ами тогава остава само една причина, предполагам, че си се досетил и сам - вече не й харесва толкова.

# 187
  • Мнения: 25 907
Като го гледам как се отнася към непознати жени, смятай какъв тон държи на жена си. Че и се чуди после защо сексът е мираж...

# 188
  • София
  • Мнения: 17 423
Бе той човека се е старае да е нежен дори навън, бе, Сийче, какви ги говориш.

# 189
  • Другата България
  • Мнения: 37 867
.............ама к'во да ви отговарям на жлъчните отговори,явно изхождате от общото ии............няма смисъл
Laughing
Е да де, ако не бяха жлъчни, да отговаряш, нали това от снощи ти хортувам! Crossing Arms
А ти ме убеждаваш в това 
искам да знам какво да променя в мен,какво според вас и вашия опит се е случило или загубило,
И от какво точно се очаква да изхождаме? Хем казваш, че искаш да е от нашия опит, хем да не е от него.
Много объркан човек си ти.

# 190
  • Мнения: 1 610

времето ще покаже....  newsm78

# 191
  • Мнения: 2 931
......,искам да знам какво да променя в мен,..........
       Много е просто, помени си нагласата към очакваното количество секс и я съобрази с тази на жена ти. Няма да се терзаеш, веднъж в седмицата ще ти стига и ще бъдеш доволен от живота, защото ще бъдете на една вълна. Явно първите години от връзката ви са били съобразени с твоите нужди, ред е на нейните. Wink

# 192
  • София
  • Мнения: 24 839
Не, не безнадеждно е да се спори с вас и безсмислено да се оправдавам....
Детето ни вече е на 6,абсолютно самостоятелно,ходи на градина,излизаме постоянно заедно и често,даже много често.Случва се тя да е единствената жена в компанията ,с която излизаме ,защото другите предпочитат да са без....
Постоянно я галя и прегръщам и се старая да бъда нежен и дори на вън.
Да занимава се с някои ангажименти на бизнеса ни и не готви и чисти по цял ден,освен ако не иска,както и не носи вода с менци от ряката,за да ми изпере шушоните,ама к'во да ви отговарям на жлъчните отговори,явно изхождате от общото ии............няма смисъл
Ти си бил много докачлив, бе!
От всичко дотук, стана ясно, че жена ти не е натоварена прекомерно физически, нито психически.
Пие някакъв медикамент, в чиято листовка се изброяват странични ефекти, които ти забелязваш и изброяваш в един от постовете си.
Ами, хващай я за ръчичка и отивайте при някой добър специалист, който да ѝ предпише нещо по- свястно и повече не влизай в темата, за да не се ядосваш.
Още куп обвинения ще има, защото не всеки форумец е готов да чете всички постове, за да разбере проблема с лекарството.
ПП. Виж, ако нещата се подобрят, сподели Peace

# 193
  • Мнения: 2 650
Понякога,когато  сексът е очаквано задължение,става неприятно такова/като всяко друго задължение/ И обикновено единият се чувства виновен,че не си изпълнява задълженията, другият гневен, че как пък такова  нормално, приятно нещо,  ще е задължение.  При гаджостването спонтанността е по-силна от трябването и изискванията, затова и  е по-вълнуващ етап. Не си мисли, че ако изчакаш и спестиш начумерените погледи, щото жената е решила да си легне преди теб, /безидейно сексово/,че чакането  ще е вечно. Ако тя има спокойствието, че  може да откаже или сама да поиска, може и да върнеш  началната спонтанност.

# 194
  • Мнения: 12
Вчера поисках да говорим, попитах я какво се алучва м/у нас,момент,първо и пратих смс,че искам да се срещнем ,за да говорим, а тя : важно ли било,ако не след час два,аз отвърнах ,че става въпрос за случващото се и тя да прецени,при положение ,че 2 дена не си говорим и се подминаваме.Важното за мен беше,че ми определи 15мин. до идването и.Така и продължаяам:пита,какво имам в предвид,аз и казах,ти харесваш ли ме още,да не те отблъсквам нещо,да не съм погрознял оплешивял и т.н. тя,не,аз: да не би да има друг,кажи ми,подканям я спокойно,а тя не,аз пак повтарям,кажи ми изневеряваш ли ми(убеден съм ,че не го прави,но въпроса беше провокативен,за да я накарам да говори,да не водя монолог),отговаря ми:не,даже леко с насмешка.Минахме горе долу  2-3 пъти през такива въпроси все в този дух,като винаги отговора беше отрицателен ,ами тогава ,защо не ме виждаш като сексуален обект,аз привличам ли те въобще физически ,ти защо не ме желаеш-питам я аз,а тя :не ,няма такова нещо,аз те обичам. Казах и да не би вече всичко да е навик,да не би само да си мислиш ,че ме обичаш,казах,няма проблем,още преди 10г. когато всичко между нас започваше и двамата си имахме връзки си обещахме да си казваме всичко и да не се лъжим,помисли и казвам,дори ако искаш не ми отговаряй сега,а тя ,не,категорично няма такова нещо,защо така си мисля.  Казах и ,че мисля така ,защото между последния и предпоследния път когато сме го правили са минали около 3сед.,а тя,как,с недоверие,ами да,казвам и,за мен са важни интимните моменти между нас,аз с нетърпение очаквам момента ,в който ще ме пожелаеш,аз имам нужда от теб,да бъда само с теб,все още желая,искам и очаквам жена си като в самото начало на нашето запознанство,теб и никой друг,казах и,само да отметна ,че явно за някои от вас,това да е така,е похотливост.В този ред на мисли,когато се запознахме,тя се грижеше за нейната къща+сестра и и баща и-военен,щото майка и е извън Б-я,всичко това при далеч по спартански условия от тези ,които са вкъщи по настоящем.Продължавам,като и обясних,че няма как да ревнувам от сина ни(имаше такъв въпрос от нейна страна,след като ми се накриви всичко преди няколко дни и тя се опита да говорим),а просто страдам от това,че не мога да се насладя на времето ,когато сме без него,защото искам това време да е за нас,не оценям времето когато сме на вън с приятели или по заведения,а когато сме интимни,защото това е връзката между нас,а не когато има някви хора и обстоятелства и че дори детето е една проекция на тази наша връзка и имам чувството ,че я губим........
Да не ви отегчавам повече......може би съм го написал,описал далеч по-скучно отколкото беше,но след това тя дойде при мен,а аз и казах,че знам че след разговора ще иска да го направим и може и това да е от съжаление и че онзи ден за това не и казах какъв е проблема ,и не исках да говорим ,а просто да изляза,защото знаех че решението и ще е моментно и нама да изчистим проблема трайно, и и казах ,че и сега не искам да го правим.......

Общи условия

Активация на акаунт