Постригвахте ли се ....бременни?

  • 4 757
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз си се подстригвах и боядисвах. Един път отидох да си купя боя, но в напреднала бременност и продавачката ме гледа и вика "Ама вие сте бременна и не знам дали има нужда да си купвате боя, защото няма да ви хване...". Без коментар Joy

# 106
  • на Север
  • Мнения: 503
Не, суеверна съм и с двете бременности не съм се подстригвала

# 107
  • София
  • Мнения: 596
Разбира се, че се подстригвах  Crazy, че и кичури си правех /на 3 месеца/!!!
Два дни преди да родя бях на фризьор - да се пооправя, няма да плаша хората я ...  hahaha hahaha

# 108
  • Мнения: 1 102
И аз от суеверие не съм се постригвала,но родих ли на 7-я ден бях на фризьор.

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Като бях бременна само във фризьорските салони висях, особено след 6-ия месец(от тогава си пуснах отпуската), първото което направих беше да си обезцветя косата(2пъти)от черна исках да стана руса и що годе го постигнах за 1 месец, но не се задоволих с това, и медни кичури си правих, за подсригването да не говорим, имах коса- подстригвах, сега като нямам ще си трая.

# 110
  • Мнения: 601
  Разбира се,че се подстригах,не робувам на разни суеверия 4470
 

# 111
  • Мнения: 2 152
Подстригвай сее Simple Smile Хич не се колебай. Приятелките ми, се подстригваха редовно и сега си имат прекрасни бебчовци PartyАз също се подстригвам и боядисвам и даже кичурчета си направих Wink Това са бабини глупости, не им се връзвай Sunglasses

# 112
  • Мнения: 377
ДА и с двете си бременности съм се  постригвала и то по няколко пъти.
Имам двама прекрасни сина.

# 113
  • Мнения: 178
Постригвах се,боядисвах се въобще всичко.Не вярвам на такива неща.

# 114
  • Мнения: 1 410
Подстригвах се и се боядисвах. Е резнала съм пишлето, но надали е от това.

# 115
  • Мнения: 133
Подстригвах се през бременността, разбира се и то няколко пъти и сама, имам син на 4г. а сега се надявам на момиче, но пък нямам желание да се подстригвам... newsm78 Laughing

# 116
  • Мнения: 4 362
И още как  Rolling Eyes от коса до почти кръста имаше "отмъщението на фриз" и ми отиде косицата  Confused

# 117
  • Мнения: 3 042
Не, суеверна съм и с двете бременности не съм се подстригвала

 Peace Hug Grinning  И аз така.

# 118
  • Мнения: 607
Подстригвах се и се боядисвах.

# 119
  • Мнения: 163
Боядисах се и ходих на фризьор в деветия месец. Интересното че ми стана лошо, за малко да припадна...добре че майка ми беше с мен и фризьорката ми тогава беше страхотна.
Ха,ха. Други последствия нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт