Постригвахте ли се ....бременни?

  • 4 762
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 214
Подстригвах се ,разбира се!

# 91
  • Добрич
  • Мнения: 193
Аз също се подстригвах и се боядисвах,знаех за тия поверия-за пишле,за късмет и т.н. То колко бабини "приказки" съм чувала ако ги спязвах -мале,мале #Crazy Та  и досега все си чувам де,все изниква по някоя "приказка" или "съветче"...
Погрижи се за себе си смело и хич да не ти пука,ще се почустваш и по-добре Hug Hug Hug Hug

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 70
Постригах се точно 2 пъти  - в началото и към края на бременността. За протокола - моят син все още си има атрибут  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 5 500
Малееее, още ли  пишете по тая тема Crazy

# 94
  • Мнения: 256
Аз си се постригвах най- редовно.Родих момче и си има нормално пишле

# 95
  • Мнения: 282
Аз не съм се подстригвала след 5тия месец. Blush Blush Blush

# 96
  • Мнения: 266
Подстригвах се и ведньж се боядисах.Не сьм суеверна.

# 97
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз да си призная не съм се постригваля,но  мен ме уплашиха че ще му резна живота и затова Twisted Evil

# 98
  • sofia
  • Мнения: 8 957
Беше лято, аз с една дъъълга коса (дето я пусках 5 години), нервата ме тресеше и се офъках късо.
Това ме подсеща, че днес трябва да ходя да ме подстрижат (това й е лошото на късата коса)

# 99
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВЕЧЕ СЕ ПОДСТРИГАХ ДАЖЕ И БОЯДИСАХ , ТО НЕ ХАПЕЛО

# 100
  • Мнения: 1 108
Да и то няколко пъти и въпреки всичко си имам едно сладко момченце

# 101
Е, не, подобни пък чак суеверия не бях чувала!  hahaha
Абе момичета, в кой век живеете бе? Е как ли пък няма да си поддържам косата 9 месеца #Crazy

# 102
  • Мнения: 93
Разбира се,няма да ходим като кото хванати от гората.За мен това са пълни глупости, имам приятелка която е суеверна и през цялата си бременост не се пострига #Crazy/няма да ви казвам на какво приличаше/,от големия мерак за момче.Е,сега си има една прекрасна дъщеричка babydust7

# 103
  • Мнения: 4 358
Подстригвах се... даже няколко пъти  Grinning

# 104
  • Мнения: 903
Разбира се че се постригвам и се боядисвам и всичко останало.Няма да си занемаря косата я....

Общи условия

Активация на акаунт