За тези, които четат любовни романи №10

  • 68 616
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,тези дни наваксах с четенето и имам какво да поделя.Прочетох поредицата "Кросфайър"-два пъти  Embarassed и на български и на английски.Много ми хареса.Като се замисля първата книга,която прочетох в този жанр беше 50 нюанса и бях очарована и не очаквах да намеря по-добра от нея-обаче съм се излъгала.Кросфайър е много по-добра,с по-добре развита сюжетна линия,по-задълбочени и пълни литературни герой.Абе общо взето по-добра.
Също прочетох четири части от поредицата "Нощни ловци".Дааа страхотни,понеже ми харесват книги за вампири,а ако има и любов-равни нямат Laughing
Към списъка се добавя С.Е.К.Р.Е.Т   Sunglasses Хммм какво да кажа за нея....става,макар че края ме хвана неподготвена и малко съжалих,нооо явно не любовта беше целта в четивото.
Вчера попаднах съвсем случайно на Красив негодник на Кристина Лорен.Изчетох я зе един ден  Embarassed Много ми хареса,леко четиво,върви бързо и е сравнително добра.Сега си търся Красив Непознат на Кристина Лорен и ако някой може да ми помогне,че съм му признателна  Heart Eyes

# 16
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
в МБ я има, но все още не знам какво е качеството на файла, чакам да ми я пратят

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Благодаря за темата  Hug
Заредила съм се доста книжки, но все пак темата ми е много полезна за избор на следващи  Mr. Green Mr. Green, препоръките тук са ми важни, че аз като тръгна да избирам и не ми хареса корицата не ги чета, а пък като е препоръчвана я прочитам и дори и ми харесва Crazy
manqna дай мейл и ще ти пусна Красив непознат имам я в епуб и моби. "Мъж в сянка" втората част на "щиковете" искаш ли?

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Благодаря за новата темичка и аз Гея Hug
Благодаря и за препоръчаните книги...понавъртях малко на киндъла да имам запас.
Искам да питам на Хедър Греъм поредицата Макензи има само 4 книги а те са повече...някой да ги има?

П.П аз пък като прочета - цицки - и ме избива на смях Joy

# 19
  • Мнения: 10
Благодаря за темата  Hug
Заредила съм се доста книжки, но все пак темата ми е много полезна за избор на следващи  Mr. Green Mr. Green, препоръките тук са ми важни, че аз като тръгна да избирам и не ми хареса корицата не ги чета, а пък като е препоръчвана я прочитам и дори и ми харесва Crazy
manqna дай мейл и ще ти пусна Красив непознат имам я в епуб и моби. "Мъж в сянка" втората част на "щиковете" искаш ли?

Ейй мерси много давам майл веднага  Hug

mariana_trifonova@abv.bg

Направо ми четеш мислите  Grinning Тъкмо си свалих "Зад затворени връти" и не можех да намеря "Мъж в сякна"  Wink
Попаднах на поредица "Войните на Посейдон" става въпрос за шейпшифтъри.Дали има нещо общо с "Нощни ловци" или ....... и дали някой може да ми каже дали сте я чели и отзиви за нея  Peace

# 20
  • Мнения: 10
Благодаря за новата темичка и аз Гея Hug
Благодаря и за препоръчаните книги...понавъртях малко на киндъла да имам запас.
Искам да питам на Хедър Греъм поредицата Макензи има само 4 книги а те са повече...някой да ги има?

П.П аз пък като прочета - цицки - и ме избива на смях Joy

За поръдицата Макензи и аз ще се включа.Прочела съм ги четирите книги в Читанка,но ако има още с удоволствие ще се възползвам

# 21
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 886
добро утро, дами Simple Smile

вчера приключих и със Зарек иии ами много ми хареса книгата...

Това за новата книга на Шерилин Кениън ли?  Фен съм на тази авторка. Харесвам и "Нощни ловци", както и останалите й книги, които Тиара пускат (там я издават под другото й име - Кинли Макгрегър. Ама за четвъртата книга от Ловците ще трябва да изчакам до отпуската, за да я купя. При Ибис малко бавно става появяването на е-книги. Отскоро и Тиара почнаха да предлагат  и електронни издания. А за момента това е начинът веднага да мога да купя и получа.  Или пък намирам книгата на руски  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
Вчера влязох в книжарница и се загледах в третата книга за Бриджет Джоунс. Останах разочарована от анотацията/Дарси го няма/. Ако някой я е чел - да сподели впечатления.

# 23
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Маняна чели сме я поредицата и като цяло пак има вампири и пак са добрите срещу лошите, но като цяло поредицата е по-различна от Нощните ловци, но пак е доста хубава и става за четене Peace

Хера не ме стряскай така бе, душко, викам си каква е тая серия на Хедър дет аз да не съм я чела, пък то просто аз я имам под друго име, ама имам пак само тия 4те, дето и ти си ги намерила .. то аз не съм сигурна, дали изобщо другите са преведени на БГ Thinking

Яна таман за нея иде реч - само че аз я четох на хартиен носител .. някои поредици предпочитам така да си ги имам Simple Smile направо като го захапах тоя Зарек вчера след обяд към 4 и с едно прекъсване от 2-3 часа, го бях опукала ..

Етиа преди време бях чела една статия, че Дарси умира .. даже авторката се била обаждала на Колин Фърт, който играе Дарси в игралния филм, да му съобщи тъжната новина Mr. Green

# 24
# 25
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 886
mecani, откакто съм тук нямам избор - с всичкото това пътуване, ограничения за багаж, електронните са ми идеален вариант. А и купувам и получавам веднага. Ако искам хартиено издание, трябва да чакам до отпуската (веднъж годишно) или да ангажирам някой да ми купува и праща. Да не говорим, че когато е само заради една книга примерно, не са оправдани разходите; поне няколко да бъдат, а не винаги мога да харесам достатъчно книги за един колет.

# 26
  • Мнения: 48 053
Обожавам Шерилин Кениън, някои сюжети са направо откровено странни, но пък както казваш успява да те убеди и така да го напише, че историята се чете леко и приятно  Peace А Зарек е един от любимците ми.
Ашерон отдавна не ми е сред любимците ...един откровен мрънкащ за мама  лигльо  Confused

# 27
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
един откровен мрънкащ за мама  лигльо  Confused
въх нИдей тъй .. достатъчен минус му е, че е рус, пък моя типаж герои е с черна коса и зелени/сини очи Mr. Green Mr. Green Mr. Green доколкото помня ти чете книгата му на английски, можеш ли под секрет да ме светнеш каква е голямата тайна, която го свързва с Артемида?!

# 28
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Аз да попитам, в предната тема споменахте книга на Карън Робърдс, има ли я някой електронна? И ако да, моля да ми я пуснете! Благодаря предварително!

# 29
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
има я има я, ако ползваш МБ няма проблем да ти я пусна Peace

Общи условия

Активация на акаунт