За тези, които четат любовни романи №10

  • 68 606
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Не ползвам, затова ако може на мейл, ще съм ти много благодарна! Hug

# 31
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
давай го, ще видим какво ще направя по въпроса Simple Smile

# 32
  • Мнения: 371
Благодаря за новата тема  bouquet

Напоследък редувам Софи Кинсела с Джоана Линдзи... баланс да има  Mr. Green
Още съм в търсене на супер силната главна героиня. Писна ми от лигли, които не знаят какво искат  Tired

Geia , в Читанка също има нейни книги - http://chitanka.info/person/karen-robards интересни книги има  Peace

# 33
  • Мнения: 8
Благодаря за новата тема  bouquet

Напоследък редувам Софи Кинсела с Джоана Линдзи... баланс да има  Mr. Green
Още съм в търсене на супер силната главна героиня. Писна ми от лигли, които не знаят какво искат  Tired
"Свидетелката" на Нора Робъртс или "Дръзка съдба" на Линда Хауърд, героините са истински сървайвъри, просто много корави. За първата до сега не съм чула лошо мнение, втората е малко спорна, но на мен лично много ми въздейства и я препоръчвам.

# 34
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Клю, мерси, четени са Mr. Green Имам и в къщи нейна, даже снощи мислех, че на хартия е тази, за която пишат момичетата.
Мецани, благодаря, пускам ти мейл Hug

# 35
  • Мнения: 20
Може ли и на мен "Красив непознат", ако е удобно?
edna_jena@abv.bg

# 36
  • Мнения: 64
Здравейте ! Grinning
По въпроса за Макензи -Хедър Греъм
1. Runaway (1994) Бегълката
2. Captive (1996) Заложницата
3. Rebel (1997) Бунтарката
4. Surrender (1998) Предателката
5. Glory (1999)- май... не е преведена newsm78
6. Triumph (2000) Триумф
 
За други от серията не знам! Thinking

# 37
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
начи само заложницата ми убягва Thinking

# 38
  • Мнения: 64
Ами...виж дали я има в МБ  ,ако не ще я кача на моята сергия  Grinning!

ПС:Изложила съм я, сега погледнах Simple Smile!

# 39
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
аз пък я поисках Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 68
Благодаря за темата.  bouquet

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 723
примък....да не ви изпусна Wink

аз чакам ИБИС да кажат ние,които сме извън Сф ,
ще ползваме ли намаления от тоз базар на книгата или ....
и ще се заимам с 2 книжки на Сюзан Филипс и разбира се Зарек........

# 42
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 758
начи само заложницата ми убягва Thinking

Аз май бях започнала да я чета тази серия точно от тази книга,но нещо не можах да я захапя и я оставих....Самата серия хубава ли е,струва ли си да се чете,да се "помъча" отново ... Blush

# 43
  • Мнения: 136
Здравейте момичета,тези дни наваксах с четенето и имам какво да поделя.Прочетох поредицата "Кросфайър"-два пъти  Embarassed и на български и на английски.Много ми хареса.Като се замисля първата книга,която прочетох в този жанр беше 50 нюанса и бях очарована и не очаквах да намеря по-добра от нея-обаче съм се излъгала.Кросфайър е много по-добра,с по-добре развита сюжетна линия,по-задълбочени и пълни литературни герой.Абе общо взето по-добра.
Също прочетох четири части от поредицата "Нощни ловци".Дааа страхотни,понеже ми харесват книги за вампири,а ако има и любов-равни нямат Laughing
Към списъка се добавя С.Е.К.Р.Е.Т   Sunglasses Хммм какво да кажа за нея....става,макар че края ме хвана неподготвена и малко съжалих,нооо явно не любовта беше целта в четивото.
Вчера попаднах съвсем случайно на Красив негодник на Кристина Лорен.Изчетох я зе един ден  Embarassed Много ми хареса,леко четиво,върви бързо и е сравнително добра.Сега си търся Красив Непознат на Кристина Лорен и ако някой може да ми помогне,че съм му признателна  Heart Eyes


И на мен много ми харесаха и Кросфайър и 50 Нюанса, както и Нощни ловци.
И аз харесвам вампирските книги още повече щом има любов, що се отнася до С.Е.К.Р.Е.Т доколкото четох резюметата на следващите 2 книги от поредицата май се очаква някакво развитие, ама чак в 3-тата книга. Или поне там шефът и разбира че тя работи към С.Е.К.Р.Е.Т и побеснява, а пък тя започва да излиза със сладкарят от организацията, и може би това ще доведе до някаква развръзка.
Пускам ти линк за теглене на Красив Непознат Simple Smile
http://dox.bg/files/dw?a=d8d704b7dc

Последна редакция: чт, 05 юни 2014, 16:11 от rosi_sk

# 44
  • Мнения: 167
Иииии, как ме зарибихте с тези " Нощтни ловци" , дано ми ги пратят днес и довечера ги започвам....след " Здрач" нищо не съм чела за вампири, но виждам че отзивите за поредицата са добро, така че я започвам... Peace

Общи условия

Активация на акаунт