На пазар във Варна - 34

  • 43 843
  • 733
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Моля препоръчайте хубав ресторант  Praynig

Ще кръщаваме децата в събота и после както сме офицялни ще отидем с компания да хапнем,да е хубава атмосферата,вкусни ястия,може с лятна градина,за да има къде да тичат децата (6-9г).От няколко места чета добри отзиви за Бялата къща ,нещо друго да препоръчате - към 10човека ще сме така че не ни трябват големи помещения  Blush
Бялата къща - шатра има на двора идеална за такива случаи.
Фратели в Чайка, непретенциозно място, детски кът.
БМ във ФК.
р-т Варна под х-л Одесос.
И още има, горните ми изникнаха на първо четене.
И БМ в Морската градина е супер за такова събиране.

# 541
  • Мнения: 1 167
Търся етерично масло от пачули- не искам online.. питах в няколко аптеки и нищо?  bouquet

# 542
  • Мнения: 910
В Елитис-Чаталджа на рафта до касите имаше много масла, но точно от пачули- не знам, само им хвърлих поглед. Някай ако ги е загледал- да пише, или ти ако имаш път натам- мини.

# 543
  • Мнения: 289
Някой знае ли къде ремонтират чадъри. Става въпрос за такъв за детска количка, че са много скъпи и не ми се купува нов.

# 544
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте, трябва ми към 2 метра тишу хартия, в Ракхива продават цели пакети, знаете ли някъде в район на пощата(по възможност) където мога да намеря?
По Шипка от страната на "Слънчоглед" има м-н за мъниста, там продават и тишу. В самия "Слънчоглед" също има  Peace.

# 545
  • Мнения: 1 978
Мацки, имате ли идея от къде мога да се сдобия с нещо тип рибарска мрежа - искам да закача на терасата , малко морски стил я правя... ама стана вече 1 месец търся, то лятото свърши  ooooh!

# 546
  • Варна
  • Мнения: 239
Момичета, търся телефона на един майстор, който поправя перални-Васил Ташев се казва. Много се надявам някой да е използвал услугите му и да може да ми даде телефонния му номер. Човека ми даде визитна картичка, но не успявам да я открия  Embarassed

# 547
  • Мнения: 1 978
Пиши ми на лични, мисля че го имам Wink

# 548
  • Варна
  • Мнения: 1 957
Здравейте!

Някой знае ли къде има пункт за заварване на пластмаса във Варна?

# 549
  • Мнения: X
Здравейте!

Някой знае ли къде има пункт за заварване на пластмаса във Варна?
На кръстовището на ул.Кракра с бул.Бенковски.

# 550
  • Мнения: 255
Масло от пачули предлагат в Елитис (виждала съм в Трошево), дали зареждат редовно не знам.
Пак ще питам - някой знае ли от къде мога да купя шишенце с пулверизатор (стъкло или пластмаса в краен случай)?

# 551
  • Мнения: 219
Масло от пачули предлагат в Елитис (виждала съм в Трошево), дали зареждат редовно не знам.
Пак ще питам - някой знае ли от къде мога да купя шишенце с пулверизатор (стъкло или пластмаса в краен случай)?


Пластмасови има в левчетата. От там съм купувала. Не съм виждала, но може да има и стъклени  Peace

# 552
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Здравейте!

Някой знае ли къде има пункт за заварване на пластмаса във Варна?
На ул.Топола,кв.Победа ,малко след магазин Макао.

# 553
  • Мнения: 321
Вчера обиколих 2-та ДМ-а и не можах да открия тоя прехвален гел за изсветляване на коса: http://www.loreal-paris.co.uk/sunkissjelly/. Въобще има ли полза от него?Искам само корените да изсветля, не искам да се цапам с боя. Намерих в Карфур, но там е по-скъп, а и нямаше до кого да се допитам Simple Smile

# 554
  • Мнения: 1 978
И мен ме интересува този гел като ефект?


Шише с пулв. има в магазините за левче, а по-добре изглеждащи и пак евтини има и в Джъмбо  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт