На пазар във Варна - 34

  • 43 825
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 610
 Ако говорите за книжарница 'Класика",която е на Владислав тя е част от верига книжарници с борса към тях.Борсата се казва Варна и се намира на ул. "Солун"2.
Та в книжарницата бройките са 'единични и бутикови" защото нямат място/склад/ където да ги държат и затова им носят по малко.Това не значи,че на другия ден пак няма да я има същата раница например.
Те и книгите им почти всички са по една бройка за деня hahaha
 
 Затова по-добре в борсата,там може да има и повече модели раници Peace

# 721
  • Мнения: 798
Аз взех тази:  http://www.herlitzbg.com/popup.php?id=58&pageno=1145
Цената й е 119.90лв.

# 722
  • Мнения: 1 407
Майчета, откъде да си купя бодитата за новородено, ританки, пелени.
Взех някои неща от Зара и H&M, ама мноооого скъпо, дори и намалени...къде има магазин където са памучни и не така скъпи  bouquet

# 723
  • Мнения: 680
Има ли Фиола в МОЛ Варна  newsm78 И ако да, на кой етаж е, че не ми се ходи чак на Пикадили Чаталджа   bouquet

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 103
А какво е Фиола? Нещо съм изостанала  newsm78

# 725
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Фиола има и в Кайсиева градина

# 726
  • Мнения: 456
Майчета, откъде да си купя бодитата за новородено, ританки, пелени.
Взех някои неща от Зара и H&M, ама мноооого скъпо, дори и намалени...къде има магазин където са памучни и не така скъпи  bouquet


Аз  всички комплекти си взех,от колхозния пазар,на реда  на Бебе Депо,последния гараж.Има всякакви ританки,камизолки.Всичко.Леко раждане ви желая!!! Peace
Аз чакам,някой да ми пише за тези памперси за плаж Rolling Eyes

# 727
  • Варна
  • Мнения: 320
Аз чакам,някой да ми пише за тези памперси за плаж Rolling Eyes
памперси за плаж взех от ДМ, 10 броя за 7 и нещо /за деца над 12кг, по-малките размери мисля бяха по 12бр. за същата цена/. по борсите за памперси май продавали и на бройка, ама ме домързя да ходя. само дето не им схванах точно идеята, моя човек като започна да пишка и всичко му течеше по краката /беше отвън и затова го видях/. може би да са само за голяма нужда, пък другото да си тече във водата, не знам и аз, за пръв път ползвам подобно нещо

ританки съм купувала от Мадара, има и бодита, предполагам и пелени продават...разгледай, там е доста евтино. от Джъмбо също съм купувала

# 728
  • Мнения: 680
Как се казваше тогава магазина на втория етаж на Пикадили Чаталджа, може и да бъркам, не беше ли Фиола?  newsm78
Също да питам, евентуално някъде да поправят микровълнови, или откъде мога да си купя копче за микровълнова/това за минутите/. То е такова въртящо, не е бутон

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Как се казваше тогава магазина на втория етаж на Пикадили Чаталджа, може и да бъркам, не беше ли Фиола?  newsm78
Също да питам, евентуално някъде да поправят микровълнови, или откъде мога да си купя копче за микровълнова/това за минутите/. То е такова въртящо, не е бутон
Да, Фиолата е на втория етаж Peace

# 730
  • Варна
  • Мнения: 478
Майчета, откъде да си купя бодитата за новородено, ританки, пелени.
Взех някои неща от Зара и H&M, ама мноооого скъпо, дори и намалени...къде има магазин където са памучни и не така скъпи  bouquet
Бодита има на Джъмбо за 4-5 лв.  Много ми харесват белите от там, идеално пасват под блузка. На Чаталджа има магазинчета с бг стока и там са на подобни цени. За пелени не знам какво имаш в предвид - аз съм взимала обкантени парчета плат от шивашки цех за чаршафи, иначе от бертони пакети с бархетни и тензухени пелени.

# 731
  • Мнения: 1 831
В Джъмбо ,ама те май са с къс ръкав,ако са изкарали освен вече с дълъг...Иначе самного сладурски ,аз си взех 3-4  Peace

# 732
  • Мнения: 1 407
Благодаря ви, момичета  bouquet
А къде се намира точно това депо на Колхозния, някъде около  ул. "Доктор Пискюлиев" ли, не съм от тук затова така неориентирано  bouquet

# 733

Общи условия

Активация на акаунт