На пазар във Варна - 34

  • 43 868
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 658
Момичета трябва ми стойка за телефон за кола, къде има голямо разнообразие да отида утре да купя без да губя много време Praynig

# 706
  • Мнения: 1 935
Момичета, къде в района на Тракия и Колхозен пазар да намеря детски татуировки, от тези които се мокрят и се лепят ?

# 707
  • Варна
  • Мнения: 153
Момичета, къде в района на Тракия и Колхозен пазар да намеря детски татуировки, от тези които се мокрят и се лепят ?

Провери в магазините за едно левче.
Иначе със сигурност в Джъмбо има, но ти е далеч явно Simple Smile

# 708
  • In transit
  • Мнения: 12 008
mayshi , salvadore, благодаря ви много, ще проверя!   bouquet

# 709
  • Мнения: 5 178

Много спешно търся бански на СПОНДЖ БОБ, за 5 годишно момче, ако някой е виждал някъде, моля да сподели, преди във Фиола имаше, но сега не

 Можеш да провериш в Джъмбо. Преди две седмици имаше голямо разнообразие от детски бански с анимационни герои.

Аз купих такъв от Фиолата на Чаталджа, сега дали има обаче не знам .. пак преди 2-3 седмици беше, а цената беше под 5 лв

# 710
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Момичета, къде в района на Тракия и Колхозен пазар да намеря детски татуировки, от тези които се мокрят и се лепят ?
Във всяка книжарница трябва да има!

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Момичета трябва ми стойка за телефон за кола, къде има голямо разнообразие да отида утре да купя без да губя много време Praynig
За какъв телефон ти трябва Simple Smile

# 712
  • Мнения: 798
Включвам се да благодаря на  Devik, от книжарницата на "Владислав" купих страхотна раница на Херлитц за сина ми   bouquet

# 713
  • Мнения: 1 935
Момичета, къде в района на Тракия и Колхозен пазар да намеря детски татуировки, от тези които се мокрят и се лепят ?

Провери в магазините за едно левче.
Иначе със сигурност в Джъмбо има, но ти е далеч явно Simple Smile

Благодаря ти много, вчера купих. Мнооого е доволен малкият  Hug

# 714
  • Мнения: 65

Много спешно търся бански на СПОНДЖ БОБ, за 5 годишно момче, ако някой е виждал някъде, моля да сподели, преди във Фиола имаше, но сега не

 Можеш да провериш в Джъмбо. Преди две седмици имаше голямо разнообразие от детски бански с анимационни герои.

Аз купих такъв от Фиолата на Чаталджа, сега дали има обаче не знам .. пак преди 2-3 седмици беше, а цената беше под 5 лв

В "Джъмбо" със сигурност няма, а във Фиола точно на "Чаталджа" преди 2 седмици имаше един изостанал ама беше малък, а вчера вече нямаше никакъв, имаше на енгри бърдс, ама не ще детето, някой ако се сеща за другаде ще съм благодарна.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 452
Включвам се да благодаря на  Devik, от книжарницата на "Владислав" купих страхотна раница на Херлитц за сина ми   bouquet


Моля те сподели къде точно се намира тази книжарница
и аз имам първокласник и се чудя от къде и каква раница да взема
цената каква е ?

# 716
  • Мнения: 759
Къде освен на пазара продават хубави халати за след баня за възрастен?

Под хубави разбирам не само цветова гама, но и като се изпере да не остава материята една твърда и груба...

# 717
  • Мнения: 11
Благодаря за новата тема   bouquet

Търся си рокля от памук,до коляното... трудно ми е, защото съм 175см. и всички рокли са ми къси  Tired
Имам същият проблем. Ако откриете решемие, моля да ми споделите

# 718
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Включвам се да благодаря на  Devik, от книжарницата на "Владислав" купих страхотна раница на Херлитц за сина ми   bouquet

 
Моля те сподели къде точно се намира тази книжарница
и аз имам първокласник и се чудя от къде и каква раница да взема
цената каква е ?

Днес и аз взех оттам раница Белмил - 90 лева без 10 ст е и офлайн. Ето http://www.parvolache.com/product.php?id_product=1737
Имаше и по 60-70 и по 200 лева  Mr. Green
Няма кой знае колко много, единични " бутикови" бройки са.

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 22:19 от Aкеа

# 719
  • Мнения: 456
Кажете ми,моля ви,какво представляват тези памперси за плаж?На Чаталджа в  двата гаража има ли ги?Продавта ли се на бройка,или са  само пакети!Ще съм ви благодарна да ми посочите и марката от която сте доволни Peace За многократна употреба ли са?Благодаря предварително Hug

Общи условия

Активация на акаунт