На пазар във Варна - 34

  • 43 845
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 759
Къде продават сравнително евтини пелени/памперси или поне къде има по-голямо разнообразие?

# 676
  • Мнения: 5 178
Памперси на гаражите на колхозния и Чаталджа (ул Ген. Киселов).. То май половината град от там се снабдява, иначе по кварталите също има по-евтини магазинчета с памперси. От Метро също взимат от промоции

# 677
  • Мнения: 65
rozita_2703, на пазар "Чаталджа" по главната улица в началото има едно магазинче за спално бельо - 10 лв са детските плажни кърпи.
newsm78 къде на пазар "Чаталджа"? Аз днес гледах в магазинчето срещу бариерата ама 16 лв, като че ли скъпи ми се видяха.

# 678
  • Мнения: 151
От долната страна на булеварда като тръгнеш към пазара, малко по-нагоре от аптека Марешки е (едни бели магазинчета са там). Поне аз като си купувах кърпа оттам преди месец някъде, бяха на 10 лв детските.  Rolling Eyes

# 679
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 800
Много благодаря на отзовалите се.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 483
Момичета помагайте! Пак проблем. Запуши се мивката в кухнята. Пробвах какво ли не,  без резултат. Препоръчайте ми някой да извикам.

# 681
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Момичета помагайте! Пак проблем. Запуши се мивката в кухнята. Пробвах какво ли не,  без резултат. Препоръчайте ми някой да извикам.
А пробвахте ли да развиете сифона? При нас така оправихме мивката ,развихме сифона под мивката ,преди това сложете един леген ,защото ще изтече вода .

# 682
  • Варна
  • Мнения: 483
И това направих снощи. Резултата е,  че сега тече от всякъде и мисля да купя нов комплект за смяна,  но трябва някой да отпуши канала.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 619
и аз с ВИК въпрос - за смяна на душ кабина фирма, майстор да препоръчате. Ще трябва да се махне настоящата, предполагам със сифона ще има проблем и да се монтира нова. Която също не знам от къде да купя ...

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583

# 685
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Някой идеи къде се продават от куфарчетата с прибори?
Да не са много скъпи, т.е. моловете отпадат  Peace

# 686
  • Варна
  • Мнения: 815
Някой идеи къде се продават от куфарчетата с прибори?
Да не са много скъпи, т.е. моловете отпадат  Peace

Магазини Vicko. Имат комплекти в куфарчета - 72 части. Едни са чиста стомана, които са по-скъпи, другите са със смес и са по евтини. Цените им варираха от около 130 лв. до 250 лв. някъде. Ние сме купували от там - доволни сме Peace

# 687
  • Мнения: 1 640
Аз си купих старинен, но неползван комплект прибори италиански със сертификат от Продавалник. Търсех нов за подарък, но попадах само на български и недотам добре изглеждащи, обикалях по всякакви магазини...затова накрая погледнах там и намерих моята находка  на повече от изгодна цена.

иначе , преди 10 г. ми подариха куфар с прибори, купен от Метро.

# 688
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Благодаря, дами   bouquet

# 689
  • Мнения: 65
От долната страна на булеварда като тръгнеш към пазара, малко по-нагоре от аптека Марешки е (едни бели магазинчета са там). Поне аз като си купувах кърпа оттам преди месец някъде, бяха на 10 лв детските.  Rolling Eyes
Благодаря за отговора, днес ги видях, но са много тънки и ще взема тези по-скъпите, защото са доста плътни. Още едно питане имам сега, моля помагайте Praynig
Много спешно търся бански на СПОНДЖ БОБ, за 5 годишно момче, ако някой е виждал някъде, моля да сподели, преди във Фиола имаше, но сега не

Общи условия

Активация на акаунт