На пазар във Варна - 34

  • 43 872
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • In transit
  • Мнения: 12 008
Здравейте дами,
Искам да попитам дали знаете за някоя рибна борса/склад, където се продават на едро замразени рибни продукти внос? По специално ме интересува хек филе (ама от големи риби) и скариди цели, желателно да са без глазура. Със сигурност има такива във Варна, защото зареждат доста магазини такива неща, но не ги знам къде са.
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 691
  • Варна
  • Мнения: 10 638
Преди време някой беше питал дали има чанти за лаптоп в Джъмбо - два вида са за размер 15".

Едните са с дръжка за рамо - 15лв., другите май нямаха дръжка - 25лв

# 692
  • Мнения: X
Здравейте дами,
Искам да попитам дали знаете за някоя рибна борса/склад, където се продават на едро замразени рибни продукти внос? По специално ме интересува хек филе (ама от големи риби) и скариди цели, желателно да са без глазура. Със сигурност има такива във Варна, защото зареждат доста магазини такива неща, но не ги знам къде са.
Благодаря ви предварително!   bouquet

Провери в Метро.Има доста замразени рибни храни,като се продава на едро и дребно.

# 693
  • Мнения: 50
Здравейте дами,
Искам да попитам дали знаете за някоя рибна борса/склад...

Много добре заредени са Север Импорт под Аспаруховия мост (тръгваш към бившата Родопа и малко след нея вдясно има табела). Знам, че имат щанд и на Рибната борса, но там нямам впечатление какво е положението.

# 694
  • Мнения: 2 603
Преди време някой беше питал дали има чанти за лаптоп в Джъмбо - два вида са за размер 15".

Едните са с дръжка за рамо - 15лв., другите май нямаха дръжка - 25лв

Много благодаря за отговора   bouquet

# 695
  • България-Варна
  • Мнения: 80
Къде мога да намеря костюм на фея -горска или нещо от приказките дайте ми идея.Благодаря

# 696
  • Варна
  • Мнения: 737
Не много по темата, но ми трябва подарък за 54годишна дама, дайте идея и за да е по темата от къде да го купя?  Hug изключвам бижута

# 697
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 496
Не много по темата, но ми трябва подарък за 54годишна дама, дайте идея и за да е по темата от къде да го купя?  Hug изключвам бижута

билети за концерт или театрална постановка, интересна книга, ако знаеш кое студио за красота посещава - ваучер за него (в много от тях ти дават карта и написана сума и тя си ги ползва според желанията си), шал.

# 698
  • Мнения: 219
Къде мога да си намеря някакви "апликации" за дрехи, които се лепят или пришиват /да не са детски/. Имам 2-3 нови блузи, които леко съсипах и си спомням, че като малка майка ми ми пришиваше или лепеше с ютия разни нещица... Нямам идея дали и къде може да се намери нещо подобно  Rolling Eyes

# 699
  • Варна
  • Мнения: 620
в подлеза на македонски дом има кинкалерия, там има подобни неща

# 700
  • Мнения: 1 741
Не много по темата, но ми трябва подарък за 54годишна дама, дайте идея и за да е по темата от къде да го купя?  Hug изключвам бижута
Ваучер от студио за красота, някое със супер обстановка, за релаксиращ масаж на тяло, на лице, от ония вани с рибките за краката, нещо такова... Rolling Eyes
А, писали са ти вече за ваучер. То е много относително, защото някои дами са като тийн на 60, а други са си лелки още от трийсетгодишни, а също и сумата, която е в представите ти за подарък, колко ти е близка, какъв е социалния и статус - директорка или домакиня и т.н.

Последна редакция: ср, 06 авг 2014, 10:13 от milanda

# 701
  • Варна
  • Мнения: 737
Благодаря, но предложеното не мисля, че ще и допадне, тя е по-скоро домакиня и би се смутила от подобни подаръци

# 702
  • Мнения: 1 741
Благодаря, но предложеното не мисля, че ще и допадне, тя е по-скоро домакиня и би се смутила от подобни подаръци
В такъв случай нещо, което е красиво, за трапезарията. Има в Техно... бъркам ги, този, който е на кръстовището на Двете кули, щанд с много красиви неща - като сувенир, но е с приложение в домакинството. Peace

# 703
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Къде мога да намеря костюм на фея -горска или нещо от приказките дайте ми идея.Благодаря

Ако те устройва да го наемеш, препоръчвам ти "Арлекин" на ул."Генерал Цимерман" - имат много костюми, на фея със сигурност, но зависи какъв размер ти трябва.

# 704
  • Мнения: 416

Много спешно търся бански на СПОНДЖ БОБ, за 5 годишно момче, ако някой е виждал някъде, моля да сподели, преди във Фиола имаше, но сега не

 Можеш да провериш в Джъмбо. Преди две седмици имаше голямо разнообразие от детски бански с анимационни герои.

Общи условия

Активация на акаунт