Русия 1

  • 1 055 951
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 13 845
  • Мнения: 12 318
Пише го във  в. Рус, точно в този смисъл и в същия контекст...

Може би, интересно защо този поврат от септември до декември.

# 13 846
  • Мнения: 2 375
Мисля, че плачеше за родината. За мен България е моя родина. Еднакво ме боли за България, като за Русия.

# 13 847
  • Мнения: 4 479
Стамболов си има тъмните страни, с промените обаче обичайно се премълчават една част от нещата, за да му се изгради образа на велик държавник.
Понякога наистина вярвам, че е заради русофобията му.

Между другото и той, и Захари Стоянов не са участвали пряко във войната. За Стамболов съм чела, че е участвал в доставките на продоволствие за руската армия, но не съм го проверявала.

# 13 848
  • Мнения: 3 969
Аууу, TV Европа счупи всички рекорди. Руснаците и българите се биели постоянно по време на това освобождение. Руснаците изнасилвали жени... Размисли на онзи русофоб с мустачките и очилата - Антон Тодоров. Вива.

# 13 849
  • Мнения: 4 479
Руснаците изнасилвали жени...

А турците ги спасявали Stuck Out Tongue Winking Eye.

Ще го търся да изгледам, това си е пробив в разнообразяването на опорните точки за омаловажаване на Освободителната война.

# 13 850
  • Мнения: 7 848
От това , което хванах по тв-та.:Гледах зарята, допадна ми речта на президента. Сякаш натърти на Руско- турскста освободителна война.
И интервюто на Морфов. То няма връзка с Русия, но беше стойностно, хъшовско.

Иначе се постараха да дават бг. продукции в праймтайма, че сме имали изцепки да се излъчва турски сериал.
Възвишение, няма да коментирам. От възпитание ще замълча.
Гледах Воевода по Нова и се чудя как така съм го пропуснсла тоя филм... Като изключим диалекта, който трудно разбирах на места, браво!

# 13 851
  • Мнения: 4 479
И сега какво?
Това дето го писахме месеци наред преди време, че отпадането на ЮП и заобикалянето ни с Турски и Северен -2 ще ни удари силно и пряко, като ще удари транзита и цялата инфраструктура на Булгаргаз свързана с него + парите, сега го призна в прав текст ББ.

Цена нямаме на акъла дето ни идва после....
Само дето Москва не вярва на сълзи и иска гаранции от ЕК.

Едни се борят с всички средства за интересите си, нашия страхливец го кара на подмазване и снишаване.
Жалка работа.

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 18:19 от flambe

# 13 852
  • Мнения: 7 848
Аз не видях подмазване, а оправдание за пред Европа.
Мън, мън к' во ще кажат Европейските ни партньори..
От малкото, което хванах по канал три.
Не дадоха залата и не ми стана ясно защо Медведев се помайтапи за новата форма  на пресконференция?
Един свестен преводач не намериха, както винаги.
"Изтребители винаги ще дойдат."
Д. М.
Кой разбрал, разбрал..😂

.

# 13 853
  • Мнения: 12 318
Аз не видях подмазване, а оправдание за пред Европа.
Мън, мън к' во ще кажат Европейските ни партньори..

Доколкото разбрах от изявленията, всичко е в ръцете на европейските партньори. Ако няма твърди гаранции от тях, няма и поток. Не знам дали с оправдания ще стане, може би се иска проактивна позиция.

# 13 854
  • Мнения: 4 479
Това с изтребителите го изпуснах, синът ми твърди, че е било отговор на ББ, който е споменал изтребителите.

Аз също не разбрах шегата на Медведев за журналистите.

# 13 855
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
България няма глас и каквото и да кажат или подпишат българките политици, то няма да се зачита, защото те не си държат на думата нито на подписаните договори. За това единствено и само ако европейските господари подпишат тогава Русия ще повярва. Българските политици - пълни боклуци, грам доверие не може да им се има, никой няма да прави бизнес с България ако евро господарите не са тези с които се договаря.

# 13 856
  • Мнения: 4 479
Това го знаеш, ама ми беше унизително като ми го казаха в прав текст.

В руската преса има изявление на шефа на Газпром, че няма да участват в хъба, нямали свободни количества газ.
Остава да се надяваме, че заради Сърбия и Унгария ще кандисат на отклонение на Турски поток през нас.


ПП Наистина ББ е започнал с изтребителите. Ужасен усансон.....
blob:https://www.facebook.com/338d31e4-194c-43b5-9da7-538f5244a192

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 19:51 от flambe

# 13 857
  • Мнения: 8 545
Засрамих се като задрънка за изтребителите и успокоително потупа Медведев.Все едно му казва  успокоително , абе поне още четири години ще ви плащаме, но аз продължавам да не разбирам защо беше тук Медведев, след като чакат ЕК да се изкаже
Медведев обаче гледаше с респект президента

# 13 858
  • Мнения: 3 969
Според мен Боко ще се опита да провали тази сделка, за да се хареса на американците и с надежда да му помогнат да се задържи още малко на власт. Въпреки, че сега се мазни, потупва по рамото в опит да стопли отношенията. Според мен ще се опита да изхитрува някак между едното и другото. Той напоследък май е задобрял в тия финтове - когато всички се юрнаха да гонят руски дипломати, някой подучи нашия хитрец как да излезе от ситуация. И поведението му беше в смисъл "Ние ще направим каквото трябва ама може ли нещо така доказателства... смирено молим"

# 13 859
  • Мнения: 7 848
Снощи в руските новини ни отредиха последните три минути от "Время" и не ни пощадиха с нищо! Газов хъб, ама в Австрия...
Докато нашите политици не започнат да мислят преди всичко за интересите на държавата си.
Обидно, но истина.

Общи условия

Активация на акаунт